Sa e njohim tjetrin, `realisht ne virtualitet!`

Ajo perball pallatit te kollozit moj ? Sa kalohen aty ne dit di gje une kush do jesh ti , gjithsesi nese dal me pankarta ne trotuar 😂
Andej nuk ma mban më të dal 🤣
Ishalla nuk përplasemi tani që hapet sezoni 🤣🤣🤣🤣
 
Thoshte plaku ,shpija si është brënda njihët nga obori.Gruaja si mund të dukët njihët nga dora.Biri im para çdo vëndim kërkoja dorën njëherë të tregoje ,pastaj gjërat tjera lool
Pa he zgjate nje cik doren t'a shikojem nje her ca dore ke 😝😝
 
Ata qe i njoh....i njoh...dhe me njohin por ka nga ata qe 'me njohin' pa i njohur une🤣
Ose te pakten keshtu pretendojne, as emrin s'ma dine por pretendojne qe me njohin🤣


PS-Fustaniiiiii me pikaaaaaa....pikaaaaaaa....pikaaaaaaa sa hijeeeeeee te paskaaaaaaaaa
 
Kam 3 vite në midisin tuaj( midisi ➡️cit @Loverboy 🤣)
Kush më ka njohur ,mirë
Kush nuk më ka njohur,prap mirë
Kush do të më njoh ,mirë
Kush nuk do të më njoh ,prap mirë
Kush më do ,mirë
Kush nuk më do ,prap mirë
Kush më ka inat,tu shtoft jarebi
 
Kam 3 vite në midisin tuaj( midisi ➡️cit @Loverboy 🤣)
Kush më ka njohur ,mirë
Kush nuk më ka njohur,prap mirë
Kush do të më njoh ,mirë
Kush nuk do të më njoh ,prap mirë
Kush më do ,mirë
Kush nuk më do ,prap mirë
Kush më ka inat,tu shtoft jarebi
Opo qe e e mire ....e mire je , vetem se i ke pak te shkurtra.....floket...apo i ke te gjata ti?
U ngaterrova me duket🤣
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top