Sa e njohim tjetrin, `realisht ne virtualitet!`

Vajza

V.I.P
Aaaa sa sa i thell qenka muabeti , nashi po ulem nje cik kembkryq une nje her , hajde t'a shtjellojem mir kte pune 😝😝
Thoshte plaku ,shpija si është brënda njihët nga obori.Gruaja si mund të dukët njihët nga dora.Biri im para çdo vëndim kërkoja dorën njëherë të tregoje ,pastaj gjërat tjera lool
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Ore që jemi parë as e vë në dyshim hiç unë me atë adres që më dhe 🤣🤣🤣
Bile ,bile më ke parë vet i pari se unë bëj naze 🤣
Ajo perball pallatit te kollozit moj ? Sa kalohen aty ne dit di gje une kush do jesh ti , gjithsesi nese dal me pankarta ne trotuar 😂
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Thoshte plaku ,shpija si është brënda njihët nga obori.Gruaja si mund të dukët njihët nga dora.Biri im para çdo vëndim kërkoja dorën njëherë të tregoje ,pastaj gjërat tjera lool
Tani shumica duken nga malli qe blejne😛🤣🤣
 
Top