Sa e njohim tjetrin, `realisht ne virtualitet!`

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Jo, jo Legjenda nga Tetova 😂
Ishte një diell Shqipërie ai 😁

p.s. u shtua dhe një numër. Kalova 4 ditë të pa harruara me, kësaj radhe forumiste, këtu në DK. Shpresoj të takohemi sërish ☺️
po ti tregon qe tregon thuaj moj dhe emrat pse na le kshu ne gjemba :p
 

Desa

Felix Culpa
S/M
po ti tregon qe tregon thuaj moj dhe emrat pse na le kshu ne gjemba :p
Nuk i a mbaj mend nofkën 😬 po me diellin ishte disi.

Ndërsa forumistja nuk është nga këndej 😊
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Po ti preje bileten DK-AL e provoje a te ec plani me ardh deri ktu a jo 😜😜😜😂
Nuk është problem bileta, por duhet edhe veten bashkë me biletën ta nis për AL 😂😁🤗
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Doja tju thoja te gjitheve:

Mos u merzisni!
😁
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Asnje skam taku me ka ngel enderr ne sirtar. 🥴
Po i kam ne plan nja dy persona kte vit . Tkemi shnetin .
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Nuk është se njoh ndonjë jashtë forumit por uroj shumë në të ardhmen që disa antarë këtu ti njoh dhe përtej forumit 🤗
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Nuk është se njoh ndonjë jashtë forumit por uroj shumë në të ardhmen që disa antarë këtu ti njoh dhe përtej forumit 🤗
Une me siguri jam jasht ktyre disave 😝😝😝
Shnetin Dhe ishalla na ulet qmimi Naftes 🤣🤣
Epo s'kemi ca i bejem ati lloj cemimi se kemi ne ne dor qe t'a ngerm e ulim vet 😝😂😂
 
Top