Sa e njohim tjetrin, `realisht ne virtualitet!`

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Opo qe e e mire ....e mire je , vetem se i ke pak te shkurtra.....floket...apo i ke te gjata ti?
U ngaterrova me duket🤣
Për flokët më merr të zezën e flokëve ti 🤣
Se i kam të gjata deri te b...barku 🤣🤣🤣
Të shkurtër vetëm 2 gjëra kam unë 🤣
Ama flokët ske si mi shan ti ,se i kam si pëllumbë 🤣
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Për flokët më merr të zezën e flokëve ti 🤣
Se i kam të gjata deri te b...barku 🤣🤣🤣
Të shkurtër vetëm 2 gjëra kam unë 🤣
Ama flokët ske si mi shan ti ,se i kam si pëllumbë 🤣
Ska mundsi ti kesh der tek barku flokët te gjat, kshu i bike te jesh ne surrat mbrapsh lool lool
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ne duhet te mundohemi ,ne nje proces te vazhdueshem te njohim dhe te vijme afer vetvetes.
Kjo eshte dhe fillesa per te njohur tjeret rreth nesh.
Sa per virtualitetin,dhe virtualistet,perfshire dhe mua,prape duhet te merren me njohjen e vetvetes,se a jane ne gjendje te jene vetvetja ne nje dimension,ku hijezimet te japin mundesin e lojes.
Kaq!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ne duhet te mundohemi ,ne nje proces te vazhdueshem te njohim dhe te vijme afer vetvetes.
Kjo eshte dhe fillesa per te njohur tjeret rreth nesh.
Sa per virtualitetin,dhe virtualistet,perfshire dhe mua,prape duhet te merren me njohjen e vetvetes,se a jane ne gjendje te jene vetvetja ne nje dimension,ku hijezimet te japin mundesin e lojes.
Kaq!
O c'me vdiqe ti mua. lool Ketu moj, ketu seriozisht.


Kjo tema eshte loje me pyetje rreth njeri tjetrit :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
O c'me vdiqe ti mua. lool Ketu moj, ketu seriozisht.


Kjo tema eshte loje me pyetje rreth njeri tjetrit :p
ahhahahahahahaha,dhe po thoja si paska hap souli kete teme,mbaja mend qe kam pas hap dhe une nje te tille.
 

Jetmira

V.I.P
Unë mendoj se anëtarët që duken si të brishtë,janë më të fortë në jetën reale.
Nga ana emocionale flas.
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Nuk njihet njeri ne virtualitet. Je duke prezantu versionin qe do vete, pa te metat qe ke. Pjesen qe nuk e prezanton e mbushin me imagjinate anetaret e tjere. Njeriu vetem ne shtepi dhe ne pune njihet.
Winning Old Man GIF by Great Big Story
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ca keshtjelle thua, qielli te bie ne koke😔
Jo qielli s'me bie sepse nuk kam lidhje aq te forte ne virtualitet. pra edhe nese del ndryshe dikush nuk eshte se me demton mua. Thjesht habitem.
Duhet te them po ashtu se nga ata pak persona me te cilet jam me e afert asnje nuk me ka zhgenjy deri sot mua si Sol. Ose kam qellu ne shenje me miqesite. 😁
 
Top