Si fitohet zemra e nje femre?!

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
😁
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Kollaj fare . Hedh zaret dhe nese bie dopio gjashte .... fiton me shume se nje zemer 😂
Ka edhe nga ata qe u bie dopio fushe gjithe kohes ... po ceshtje fati eshte edhe kjo . 😜
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Kollaj fare . Hedh zaret dhe nese bie dopio gjashte .... fiton me shume se nje zemer 😂
Ka edhe nga ata qe u bie dopio fushe gjithe kohes ... po ceshtje fati eshte edhe kjo . 😜
Duhet të jet mjeshtër në domino thua ti 🤣
 

OldSoul

Plak Hesapi
Tani me i ra shkurt mhb dy gjona.
1. Te jesh mashkull te respektojne
2. Kur femra ne fjale te jete te apartamenti duhet te ankohet komshiu/ja per zhurme 🤣

Nese ke 1 dhe ben 2 tjerat rregullohen
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Tani me i ra shkurt mhb dy gjona.
1. Te jesh mashkull te respektojne
2. Kur femra ne fjale te jete te apartamenti duhet te ankohet komshiu/ja per zhurme 🤣

Nese ke 1 dhe ben 2 tjerat rregullohen
epo nese qendron kjo,atehere te pallati perballe po cojme nje dem rrace me mire. ahahhaahhahahahah
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Tani me i ra shkurt mhb dy gjona.
1. Te jesh mashkull te respektojne
2. Kur femra ne fjale te jete te apartamenti duhet te ankohet komshiu/ja per zhurme 🤣

Nese ke 1 dhe ben 2 tjerat rregullohen
Plak plak po per kto qeshtje qeke 🔥🙈


Tema : thyj njehere premtimin e nuk e fiton me kurre zemren e nje femre .
 

jana80

Super Moderator
Themelues
zemra e nje femre nuk fitohet por studjohet ti gjendet dera ku trokitet, e pas ketij hapi me kujdes hiqen kepucet e perbaltura le ti lesh edhe aty te pragu ska gje mjafton mos te perbaltesh ne hyrje e te ulesh koken mos te vrasesh ballin e mos te gervishtet bordin... pasi te jesh pjestar i saj ... degjoje, fliti, hesht dhe behesh pjese i te njejtit ritem.
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Hedh mendimin tim, gaboj??
Jemi lodhur duke lexuar heshtje, duke degjuar heshtje, duke pare heshtje, duke thene heshtje.
Aq sa njerez te tille qe heshtin vend e pa vend me duken te "mpakur" dhe te paket, te paguximshem, per te thene ne menyren me te bukur e te sinqerte ato gjera qe do dhe duhet te thote.
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Sa e keqe asht kjo gjuha shqipe e ban zemren e femres si me ken llotari 😁apo kshu eshte llotari te fitosh nje zemer booo
 

Lindiii

Antarë i Respektuar
Jemi lodhur duke lexuar heshtje, duke degjuar heshtje, duke pare heshtje, duke thene heshtje.
Aq sa njerez te tille qe heshtin vend e pa vend me duken te "mpakur" dhe te paket, te paguximshem, per te thene ne menyren me te bukur e te sinqerte ato gjera qe do dhe duhet te thote.
Po heshtë, nuk replikoj dot!
 
Top