Si fitohet zemra e nje femre?!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Me kenge te tilla,me pretendent me pamjen e Nik ne videoklip. :p
Dhe te jemi dhe nje here 17 vjec. 🥰
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Nuk mendoj se fitohet zemra e një femre, thjesht kur ajo vendos ta falë këtë...... dhe për këtë ajo ka pushtet absolut.
Gabim ! Zemra e nje femre eshte e barazvlefshme me nje pike uji qe shkeputet nga nje rubinet i mbyllyr . Ne jemi sita e ndodhur rastesisht midis eneve te palara . Rastesia dhe mungesa e qellimeve jane faktoret qe perkohesisht apo jashte cdo parashikimi te mundshem , detyrojne piken e fundit te ujit te endet ne ekzistencen tone . Jo cdo gje varet nga vendimi i femres , ashtu sic jo cdo gje varet nga rrethanat ku ne mund te gjendemi rastesisht 😜
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Gabim ! Zemra e nje femre eshte e barazvlefshme me nje pike uji qe shkeputet nga nje rubinet i mbyllyr . Ne jemi sita e ndodhur rastesisht midis eneve te palara . Rastesia dhe mungesa e qellimeve jane faktoret qe perkohesisht apo jashte cdo parashikimi te mundshem , detyrojne piken e fundit te ujit te endet ne ekzistencen tone . Jo cdo gje varet nga vendimi i femres , ashtu sic jo cdo gje varet nga rrethanat ku ne mund te gjendemi rastesisht 😜
@NeVertiti shiko sa bukur shkruan puku dhe kerkon neve ti qe bejme copy paste😂 per temen e krijimeve😋😂
 

Element

Anëtar i Respektuar
Gabim ! Zemra e nje femre eshte e barazvlefshme me nje pike uji qe shkeputet nga nje rubinet i mbyllyr . Ne jemi sita e ndodhur rastesisht midis eneve te palara . Rastesia dhe mungesa e qellimeve jane faktoret qe perkohesisht apo jashte cdo parashikimi te mundshem , detyrojne piken e fundit te ujit te endet ne ekzistencen tone . Jo cdo gje varet nga vendimi i femres , ashtu sic jo cdo gje varet nga rrethanat ku ne mund te gjendemi rastesisht 😜
Gabim apo jo.... kjo nuk ka rëndësi, ajo që shpreha un ishte mendimi im që i mbes besnik .
Të përgëzoj ty për kontributin tënd duke e ilustruar me fenomene fizike, reaksione kimike dhe proçese biologjike, që u mundove të shpjegojsh një tip kontabiliteti sentimëntal. 😆
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Gabim ! Zemra e nje femre eshte e barazvlefshme me nje pike uji qe shkeputet nga nje rubinet i mbyllyr . Ne jemi sita e ndodhur rastesisht midis eneve te palara . Rastesia dhe mungesa e qellimeve jane faktoret qe perkohesisht apo jashte cdo parashikimi te mundshem , detyrojne piken e fundit te ujit te endet ne ekzistencen tone . Jo cdo gje varet nga vendimi i femres , ashtu sic jo cdo gje varet nga rrethanat ku ne mund te gjendemi rastesisht 😜
O Hidraulik-u abllas vet 😂😂😂😂😂
 

Punk1

Antarë i Respektuar
O Hidraulik-u abllas vet 😂😂😂😂😂
Po pse si me di mua ti ? Sa zemra kam rregulluar une ! Me merrnin ne mes te nates ne tel .. o Punk , o Punk hajde shpejt se po na pikon zemra . Ngrihesha une i shkreti , sic isha me breke .. celesin papagall ne dore dhe me vrap ti ndihmoja . U nderroja tubat , u vija gomina .... edhe lesh u vija te filetot , qe te mos pikonin .
Po kush ta di sot moj moter ... u prish dynjaja .
 

Baboon

12... forget about it!
By marking the territory ;) usually peeing works lool lool
monkey reporter GIF
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po pse si me di mua ti ? Sa zemra kam rregulluar une ! Me merrnin ne mes te nates ne tel .. o Punk , o Punk hajde shpejt se po na pikon zemra . Ngrihesha une i shkreti , sic isha me breke .. celesin papagall ne dore dhe me vrap ti ndihmoja . U nderroja tubat , u vija gomina .... edhe lesh u vija te filetot , qe te mos pikonin .
Po kush ta di sot moj moter ... u prish dynjaja .
Te gjitha keto ne faktet per tek tema. :(
Puku keqqqq!
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
edhe lesh u vija te filetot
😂😂😂😂😂😂🤣 Leshin e abllas e ruan në sënduk për këto raste🤣🤣🤣
Ngrihesha une i shkreti , sic isha me breke .. celesin papagall ne dore dhe me vrap ti ndihmoja . U nderroja tubat , u vija gomina ....
O të humbët papagalli me gjithë brekë jarebii 🤣🤣🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Tani nese flasim per nje femer te vertete,jo nga `asortimentet seksuale`,se aty te gjitha njelloj i kemi.
Por per nje femer qe transmeton dashuri,paqe,qetesi,brishtesi dhe mbjell perkujdesje,kjo e fundit eshte shume e rendesishme.
Te fitosh nje femer,do thote te jesh burre pika e pare.
Te jesh burre do thote te mos te bej hije nje femer.
Te mos kesh hije ,do thote te jesh ngrohur ne diell dhe ta kesh adhuruar ate.
Nje femer eshte nje femije me shpirt te brisht,eshte nje tekanjoze qe ka nevoje per perkdhelje.
Eshte nje brishtesi qe duhet ta ujisesh cdo dite me perkujdesjen dhe dashurine tende.
Po si fitohet nje femer!?
si t`ia nisim !?
Duke qene nje fisnik dhe vetvetja.
Por mbi te gjitha dhe e verteta eshte qe, zgjedhja se kuj do ja fali zemren ajo, eshte ne duart e saj te brishta.
Dhe per ta mbyllur as ajo vete se ka ne dore,femren e udhheq gjithnje shpirti ,romantizmi endrrat dhe dashuria,si e tille zemra e saj derdhet aty ku gjene keto burime.
Gjithnje me shpresen e saj feminore qe keto burime mos te jene helmuese per shpirtin e saj.
Dhe e fundit Behu ne grua e mire,ne forme qe te rrisesh nje Burre te mire per nje femer tjeter neser. :))
 

Baboon

12... forget about it!
Tani nese flasim per nje femer te vertete,jo nga `asortimentet seksuale`,se aty te gjitha njelloj i kemi.
Por per nje femer qe transmeton dashuri,paqe,qetesi,brishtesi dhe mbjell perkujdesje,kjo e fundit eshte shume e rendesishme.
Te fitosh nje femer,do thote te jesh burre pika e pare.
Te jesh burre do thote te mos te bej hije nje femer.
Te mos kesh hije ,do thote te jesh ngrohur ne diell dhe ta kesh adhuruar ate.
Nje femer eshte nje femije me shpirt te brisht,eshte nje tekanjoze qe ka nevoje per perkdhelje.
Eshte nje brishtesi qe duhet ta ujisesh cdo dite me perkujdesjen dhe dashurine tende.
Po si fitohet nje femer!?
si t`ia nisim !?
Duke qene nje fisnik dhe vetvetja.
Por mbi te gjitha dhe e verteta eshte qe, zgjedhja se kuj do ja fali zemren ajo, eshte ne duart e saj te brishta.
Dhe per ta mbyllur as ajo vete se ka ne dore,femren e udhheq gjithnje shpirti ,romantizmi endrrat dhe dashuria,si e tille zemra e saj derdhet aty ku gjene keto burime.
Gjithnje me shpresen e saj feminore qe keto burime mos te jene helmuese per shpirtin e saj.
Dhe e fundit Behu ne grua e mire,ne forme qe te rrisesh nje Burre te mire per nje femer tjeter neser. :))
Wtf! Ca jon kto receta lol ik edhe menoje ene i here (femer e vertet burr i vertet) mos mu plak duke dhon receta se jan si bumerang (sidomos kto qe jan si fakte)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Wtf! Ca jon kto receta lol ik edhe menoje ene i here (femer e vertet burr i vertet) mos mu plak duke dhon receta se jan si bumerang (sidomos kto qe jan si fakte)
Baboon qendrueshmeria njerzore eshte nje parameter ku shoqeria njerzore po e degradon.
Ne duhet te mesojme te dashurojme veten fillimisht shume thell,per te mundur te japim dhe te jemi stabel ne dashurine tone me pas.
Seriozisht ngjajne si receta,por mos harro cdo karakter njerzor dhe cdo sjellje njerzore ne thelb eshte nje recet.
Problemi eshte te jete nje recet origjinale.
Shikoj nje mori konceptesh qe po dalin jashte cdo binari racional dhe te pergjegjshem ndaj vlerave njerzore.
 

Baboon

12... forget about it!
Baboon qendrueshmeria njerzore eshte nje parameter ku shoqeria njerzore po e degradon.
Ne duhet te mesojme te dashurojme veten fillimisht shume thell,per te mundur te japim dhe te jemi stabel ne dashurine tone me pas.
Seriozisht ngjajne si receta,por mos harro cdo karakter njerzor dhe cdo sjellje njerzore ne thelb eshte nje recet.
Problemi eshte te jete nje recet origjinale.
Shikoj nje mori konceptesh qe po dalin jashte cdo binari racional dhe te pergjegjshem ndaj vlerave njerzore.
No reply.
Jam me ty
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Ne radhe te pare duhet te kete zemer gjithkush, dere dhe celes.
Lexova diku qe "disa zemrave u jane prishur menteshat, ose jane pa dyer hic"
Dhe perceptim i drejte!
Nuk eshte e domosdoshme analogjia, por etika!

E sotmja nuk ka emer!
 

Lauri

Anunnak
Pse nuk flisni ju femrat,,,si mund t'u fitojmë 💕🤔
Mqs edhe ju vetë keni shumë ide të ndryshme mes jush.
 
Top