Si fitohet zemra e nje femre?!

korado

President
Si mund te fitoje nje mashkull zemren e nje femre?
 

korado

President
Mua personalisht ne te shumten e rasteve me ka dale huq!:konfuz::kokes:

s'e besoj se mund te behet ndonje gje
Une them se po
 
Last edited by a moderator:

sensuu

sweet
V.I.P
Mua personalisht ne te shumten e rasteve me ka dale huq!:konfuz::kokes:

po kshu eshte.......kur perpiqesh,nuk ecen asnjehere.

me mire kur ja le gjerat kohes,momentit te duhur.Atehere kur s'e pret.

shiko se une ja fus kot.....
 

korado

President
he pra he,po su perpoqe icik nuk ke gje ne drite!
 
(1. me thike
2. tu bo si njish anej knej :D
3. tu gris nga i pale kepuce ne dite ... shaka )

ne menyren me te thjeshte te mundshme
gjeja me e lehte eshte te fitosh zemren e nje femre
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Varet nga femra, tek disa hecen me dhurata+ leke:p
tek disa eshte e mjaftueshme nje deklarate romantike me nje lule, tek tjetra mbase as aq...e i arrin ti si person...
Varet nga tipi i femres....
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
nje kirurg plastik
nje makine e shtrenjte
nje llogari me shume 0

ose shprehja e ndjenjave me te sinqerta
 

Tigri_Elbasanit

MjeShTëRi ThiKëS,Tigri EL
Si fitohet zemra e nje femre?!

ti kerkosh doren :D {ah sban per mu}ti thush qe kam lek { ha prap sban per mu}


nuk i futem as iher tja fitoji zemren.

pse ti futem?! kur eshte ajo qe ma fiton zemren mua .
 

ANGEL BLUE

Anëtar i ri
Te fitosh zemren e nje femre nuk eshte gje e veshtire....te arrish te mbash dashurine e fituar eshte gjeja me e veshtire..
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
me dajak dajaku ja sjell ment femre po i dhe dajak i here ne dite maje men se nuk ndahet me nga ty ;)
 

ANGEL BLUE

Anëtar i ri
me dajak dajaku ja sjell ment femre po i dhe dajak i here ne dite maje men se nuk ndahet me nga ty ;)


Ndoshta se ke menduar pak me mire ..

ps femrat jane si macet duan perkedheli nese ti nuk ja ofron do ta kerkojne diku tjeter ..e njejta gje vlen dhe per mashkullin panvaresisht se nga natyra nuk mund ta quash mace...:)
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Ndoshta se ke menduar pak me mire ..

ps femrat jane si macet duan perkedheli nese ti nuk ja ofron do ta kerkojne diku tjeter ..e njejta gje vlen dhe per mashkullin panvaresisht se nga natyra nuk mund ta quash mace...:)

shumica perdorin qetesine embelsine un perdor dajakun dh eme sa kam pare ka plot femra qe kane fiksim dajakun un vazhdoj me metoden time:)
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
me dajak dajaku ja sjell ment femre po i dhe dajak i here ne dite maje men se nuk ndahet me nga ty ;)

shumica perdorin qetesine embelsine un perdor dajakun dh eme sa kam pare ka plot femra qe kane fiksim dajakun un vazhdoj me metoden time:)
lum ajo goca qe qenka me ty...........:p
Nje gje eshte e sigurt ...po e pate qe se fitoni dot, gjeni menyre ta bleni :D !!

vertet mendon se zemra e femres blihet..booh un s'mendoj aspak ashtu...

per mendimin tim zemren e femres nuk e fiton dot nese ajo nuk ndjen simpati per ty,ne radhe te pare..sepse ka shume qe perpiqen me cdo lloj menyre,por kur asaj ferme nuk i pelqen ska menyre ne bote,qe te ndryshoje faktin..
pastaj nese ka pelqim,dhe me nje trendafil mund tia fitosh zemren plotesisht..nuk ka rendesi shume detaji perpara nje terheqje dyfishe...
 
Redaktimi i fundit:

2ntythree

Anëtar i ri
lum ajo goca qe qenka me ty...........:p


vertet mendon se zemra e femres blihet..booh un s'mendoj aspak ashtu...

per mendimin tim zemren e femres nuk e fiton dot nese ao nuk ndjen simpati per ty,ne radhe te pare..sepse ka shume q eperpiqen me cdolloj menyre,por kur asaj ferme nuk i pelqen ska menyre ne bote,qe te ndryshoje faktin..
pastaj nese ka pelqim,dhe me nje trendafil mund tia fiotsh zemren plotesisht..nuk ka rendesi shume detaji perpara nje terhqeje dyfishe...

ktu më pëlqen se ke fol me mend ;)
 

Lauri

Anunnak
Varet nga femra, tek disa hecen me dhurata+ leke:p
tek disa eshte e mjaftueshme nje deklarate romantike me nje lule, tek tjetra mbase as aq...e i arrin ti si person...
Varet nga tipi i femres....
:eek:hh:Sweetzzinna.Opinjoni yt ky??Nuk e besova kur pashe emrin tend.
Per disa postime:Nuk e dija qe zemra e nje vajze fitohet me dajak.
Per temen.Varet se ne cilen moshe behet fjale, per mendimin tim ndryshon.
Mbi te gjitha nje mashkull "kavaljer" do fitonte shume zemra. Femrat vlersojne xhentilesen e meshkujve.lol kete mund te na thone me mire vete femrat.
 
Redaktimi i fundit:

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
duket qe ne fillim nese ke mundesi tja fitosh zemren apo jo ... une nuk besoj shume ne strategjite afatgjate .... nese nje femre i pelqen edhe pa u munduar shume e ke zemren e saj tenden ( ne mos zemren , mesin e kemve) .... madje duke perdorur edhe cfaredolloj menyre
 

korado

President
Kam frike me dajak.....se iken fare!!!:mah
 

JoJo

.....
vertet mendon se zemra e femres blihet..booh un s'mendoj aspak ashtu...

per mendimin tim zemren e femres nuk e fiton dot nese ajo nuk ndjen simpati per ty,ne radhe te pare..sepse ka shume qe perpiqen me cdo lloj menyre,por kur asaj ferme nuk i pelqen ska menyre ne bote,qe te ndryshoje faktin..
pastaj nese ka pelqim,dhe me nje trendafil mund tia fitosh zemren plotesisht..nuk ka rendesi shume detaji perpara nje terheqje dyfishe...
[/QUOTE]

Pse si kujton ti braziliania se do vazhdojme do leshojme pe para "kavalierve" tane !!!Gjall ne bote:D Preferoj te me quajne materialiste se objekt idiot ku mund te fitohen "mese kembesh" apo me fulminantja..."dajak dajak, se e ke hak" !!!
Nese ata pak meshkuj qe meritojne te fitojne zemra ekzistojne....atehere fjalet i quaj te kota dhe te pavenda!! ;)
 
Redaktimi i fundit:

abstraction

Carpe Diem
formula eshte kshu :

1 tas i madhe me luleshtrydhe
1 kuti me chocolata
1 shishe whiskey per ty
1 malibu bay breez per ate
1 qiri me ere te kendshme
1 cd me muzike romantike

dhe je good to go. Je fitimtari !!
 

JoJo

.....
formula eshte kshu :

1 tas i madhe me luleshtrydhe
1 kuti me chocolata
1 shishe whiskey per ty
1 malibu bay breez per ate
1 qiri me ere te kendshme
1 cd me muzike romantike

dhe je good to go. Je fitimtari !!

Te me dal nje mashkull para me kete "formulen" tende ne dore , shkurt , sakt dhe pa gabime i them: jam me ramazan....:D !!!
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Si mund te fitoje nje mashkull zemren e nje femre?

Nqoftse nje vajz nuk te dashuron ose nuk ke pas kontakt me te ... KURR nuk do ta fitosh zemren e asaj femre edhe nese ti cmendesh pas saj :)

Take it Easy.
 
Redaktimi i fundit:
Top