Si fitohet zemra e nje femre?!

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Di une
Mua me thon qe jam mashkull

Po deshet mund tju them si fitohet zemra e tyre 🤣 se è imja ka ik per lana lol
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Tu sei... sui generis...
maschio mancato...per un pelo🤣
Prandaj thu ti qe akoma skam kuptuar nga anoj dhe dashurohem me cdo lloj krijese pa dallim gjinie?! hahahahaahah

O maschio mancato... o qualche neurone in meno ahahahahahah varet nga kendveshtrimi 🤣
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
E mire mire


China mret i botes sot per sot 🤣
Mire thoni ju po lind pyetja “po sikur ne vend te zembres te kene nje cope qymyr, do ja vleje thua ? “. :)
 

Lauri

Anunnak
Sipas moshës edhe përrallat 😁
Kur janë të vogla i duan me princ, kur rriten i duan me mbret 😁
Princ me sy bojëqielli.
Pastaj mbret me $$
Nuk shkon gjatë dhe përralla mbaron..🤷😇
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
sipas lojes.njehere fitoni dy here humbni. ahahahhahahahaha
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Nuk ka formule joooo.

Here tak - fap,
e here arrihet me pune, me perpjekje 😅 (cit. jovan bregu)
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Une skam zemer fare psh 😌🤣
Me shum respekt do te me duhet te mos ju besoj 🤗🤗🤗

Perkundrazi mendoj qe jeni mbartese e nje zemre fisnike dhe mjaft te fisme.
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Ky zoteria siper ka futur ne pune edhe cizmet per te fituar ndonje zember, e perseri qahet.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
O mduket dashnia ka harru qe egzistoj une 😂😂😂😂😂
mukjtove 1 shoqe. ajo n'fakt kaloi 1 situate jo te mire. dhe donte me cdo kusht te njihte dike. U ankonte perdite po c'ti beja une. Edhe i them: Ka me ardh atehere kur ti t'mos e duash me fare. T'mos e mendosh. Dhe ne fakt me kohen ajo mbylli sh plage dhe vertet arriti nje gjendje e tha:" S'me intereson. Jam sh mire vetem". Dhe ne ate faze ajo njohu dike. Dhe vertete sot jane me femi dhe ja kalojne super.

Se ti ben shaka e di, ama une po behem serioze tani :D
Dashuria eshte e gjitha caktim. Vjen vetem kur e ka shkruar Zoti! :)
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
O mduket dashnia ka harru qe egzistoj une 😂😂😂😂😂
Happy Well Done GIF
 
Top