Si fitohet zemra e nje femre?!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Princ me sy bojëqielli.
Pastaj mbret me $$
Nuk shkon gjatë dhe përralla mbaron..🤷😇
Po nese i ka syte boje qiell plus leket!? Ahahahaga.
E nuk eshte perrall. :p
 

NjeZePraneJush

Antarë i Respektuar
Monotonia eshte vdekje klinike.
Ashtu eshte por ka shum syresh qe preferojne vdekjen klinike me mire se sa bypass-et e praktikanteve qe te perdorin si kavje.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Varet nga lloji i femrës. Disa i fiton me kuletën, disa edhe qilima me ar t'ju shtrosh si fiton dot.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Sa e mir je! Pse sjan tgjith femrat kaq tmira dhe kaq tkuptushme sa ty :p

Hera fundit qe me mori vesh dashnorja per i dashnore tjeter shkoj i thyu makinen ja boni muuud 😂
Faqe zezaaa,ska thy tenden po te asaj!?
Jane dhe femrat nganjehereee,qeee c'te te themm!? :p
 

Bukowski

Gjumash
Varet nga lloji i femrës. Disa i fiton me kuletën, disa edhe qilima me ar t'ju shtrosh si fiton dot.

Disa te tjera vec me nje shikim, pershendetje ose me nje xhest te thjesht human. Fal universit ekzistojne dhe keto lloje femrash per ne hallexhinjte
 

Endrra

VIP
V.I.P
Ca hallesh keni ju nccn

Bona testin per corona e me doli pozitiv dmth sic jam dhe vete nje njeri pozitiv .
Nejse pyetja eshte kush do ma beje hallven?
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Zemra e nje femre fitohet me Bet 50 e pes 7shtatat 😜
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Ca hallesh keni ju nccn

Bona testin per corona e me doli pozitiv dmth sic jam dhe vete nje njeri pozitiv .
Nejse pyetja eshte kush do ma beje hallven?
Ti je fale perendi , po prit nje her per ate hallven se ka koh 😄
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
He? A fituat ndonje zemer apo 20 faqe teme dhe nuk vlejti per gje?! :p
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Zemra e një femre fitohet duke i vënë Kallashin në Kok ska ku te luajnë 😀
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Me vepra ma fitoj zemrën mua ai boti se kam qn rob i vështirë shumë....labe hesapi 😝
 

Titanic

Antarë i Respektuar
Provoje një her ne ate botën virtuale masë të ndodh 😀
Është kot, nuk vlen ! Të paktën në eksperiencën time është harxhim kohe dhe energjie. Njeriun po e njohe e njeh në botë reale, krijon përshtypjen atje jo këtu. Shumicën e femrave që kam njohur në botë reale s'kanë qenë për mua në fakt.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Është kot, nuk vlen ! Të paktën në eksperiencën time është harxhim kohe dhe energjie. Njeriun po e njohe e njeh në botë reale, krijon përshtypjen atje jo këtu. Shumicën e femrave që kam njohur në botë reale s'kanë qenë për mua në fakt.
Ke harruar të shikosh atë pakicën 👍
 

Titanic

Antarë i Respektuar
Ke harruar të shikosh atë pakicën 👍
Po njësoj janë. Dje dola për kafe me një gocë për ti rregulluar kompjuterin (kam pak aftësi nga kjo anë). Kam folur për të me një mikun tim dhe ai më thoshte se ajo është për ty. Nga pamja e jashtme nuk ishte tërheqëse, por gjithësesi i bëra disa pyetje dhe njëra prej tyre ishte; çfarë librash lexon ?! Më tha; nuk lexoj. Ok ja ktheva përgjigjen dhe nisa ti rregulloj kompjuterin. Ishte gocë shumë e mirë, kishte të njëjtin status me mua por çalonte tek njohja e vetes. Kështu janë shumica e femrave jo vetëm ajo.
 
Top