Pika juaj e dobet?

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Te mos flejt asnjhere pa lar dhembet,madje kur me ka marr gjumi ka ndodh se ne oren 2jam zgju i kam lar😋
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
To good to be true 😭😭 🤥🤥🤥
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Eren
Cmendem fare pas tij
Akoma sot me tallin sepse me thon qe cuni do me flejt vetem (si pershembull ne divan) dhe un nuk e lej se du ledhet dhe puthjet 🥰
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Familja ime.
Bash shpirti i shpirtit, im bir.
 

Lauri

Anunnak
Oraret.
Kam fiksim korrektësinë e orarit të një takimi.
Nuk gjindem kurr me kta italianët, kur thonë: 5 min mund të shkojnë edhe 50 🤷
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Uff
Twitch Sweating GIF by GIPHY News
 
Top