Pika juaj e dobet?

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Po, me dridhet trupi,flas me nderprerje dhe me vone korrigjoj veten...ndihem shume ne siklet me pak fjale
E paske kompleks ?
Ne cfare je e mire ti?
Zakonisht nese je e mire ne ndonje lloj sporti dhe fokusohesh aty,mendohet se krijon edhe besim ne vete...dhe ndihesh me e sigurte.
?
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Pika jeme e dobet eshte dashnia .jo vetem ne lidhje femer mashkull por ne pergjithsi.i dua njerzit .dhe kjo shume her me merret per dobsi.por nuk pendohem me mire nji shpirt me dashni se nje shpirt me mendje te lige
 

Jetmira

V.I.P
Good Night Reaction GIF

Kafshët,sidomos macet:(:(.
Kur kam pasur maçokun tim vëllai më acaronte aq shumë, saqë shkonte edhe e kapte maçokun për veshi.
E më bënte për të bërtitur.
Madje sa herë më thotë edhe sot,:-kur të thoja lopë a Bukuroshe në formë shakaje nuk reagoje fare,ndërsa sa të prekja maçokun ti bërtisje.
Dhe unë që e shihja me inat
🤣🤣😄💕
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Si karakter: Vertetesia.
Mbaj men Monique mka pas thene njehere, pemet e drejta priten te parat. 😅
Si njerez: te dashurit e mi/familja shoqeria
si ushqim: Embelsirat 😍
Si veshje: orat 😁(ndonese nuk i vej 😅)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Jam sh pa te keq, shume pa te keq, shume pa te keq! Dhe me vje nte plas nese dikush mendon keq aty ku s'ka patur nevoje.
Merzitem shuuuume shpejt
Jam e prere ne pune, dhe ndonjehere duhet terhiq e mos keput, jo kaq ne koke si i bie. :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Sinqeriteti derisa kuptoj djallzite e tjetrit, pastaj marrin kusuret. :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Librin
Makinen
Lulet nuk kam deshir askujti ase te ja huazoi.🤷‍♀️
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Borxhin e kam pikë të dobët.
Nuk ndaloj edhe nëse e kam paguar 100 herë 🙄
 
Top