Pika juaj e dobet?

ltea

Anëtar i ri
ne jeten reale ndeshemi me pengesa dhe deshtime , jo rralle here edhe me fitore

kur ndjeheni te forte ju preferoni te reagoni me anen tuaj me kurajoze dhe i pergjigjeni pa frike te papriturave te jetes


nder keto potenciale cila eshte pika juaj e dobet

nese deshironi mund te pershkruani edhe se sa pinjoll jeni ne veprat qe kryeni
 
Last edited by a moderator:

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Pika jeme dobt qjo cupa vene vene..:p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Kam pas mbrojtje e sulmues te mire.

Ne fund me kritikonin se na iken leket kot,se ne kalceto mo.
Ama sa drejtoheshin drejt meje skuadra tjeter,therrisja me ze te larte mbrojtesit.

Portennnnnnnnnn
Portennnnnnnnnn

Behesha njesh me tifozet. :emoji_yum:
Kete e beja dhe une. Po vetem sepse topi me hynte mes kembeve :p
 
Top