Pika juaj e dobet?

Hera

Banned
Qetesia ...por nuk e di deri kur
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
pika dopt..un me ndryshe se ju tjert?
Banjo te jete cdo here xix
Dhe kuzhina ..saher te bej ushqim..nje dore pun tjetren ti drejtoi gjerat..urrej kur dikush..ben ushqim dhe ulet rehat mbaron ushqimi ,pastaj merret me drejtimin e kuzhines..
Dhe banjo..kush hyn per ti pastru duart..un si robot?‍♀️Ta dezifektoi dhe nje pik uji mos ta le aty.
 
Pika ime e dobet eshte.... pastaj ka dhe te tjera! kurse me e rendesishmja eshte.... ja e thash se u çmenda
 

Didi

C'est la vie.
Nuk thuhen o njërëzzzz (pikë)
 

Monique

With or Without u
njerezit qe kam per zemer , nese dikush i cenon behem bishe :( dhe eshte dobesi se ata ma hane koken :(
 

sofia

Antarë i Respektuar
Po, me dridhet trupi,flas me nderprerje dhe me vone korrigjoj veten...ndihem shume ne siklet me pak fjale
 
Top