Pika juaj e dobet?

Ledia

❤Shkodrane❤
Pika ime dobet si dashuri jan femijet e familja
Si natyre mendoj mire dhe besoj shume te njerezit
Shpesh ma bejne ket vrejte .
Si karakter jam kryfort dhe nuk fal kollaj
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Me mire mos ta njohin,sepse me kthehet ajo e forces pastaj. :))
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Takat fix 8 cm 😁
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Jam shume e lexueshme!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Nese dikush ka mesu me lexu, normale qe do lexoje, ç'na qenka kjo kshu?!

She wanted the whole world or nothing​

Pse nuk cito ti?! Mire qe beri reaction quku qe pashe komentin. 😅
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Mos ban sikur bjen dekun per mu se horoskopi me doli qe njerezit qe nuk flejne naten i mendon njeriu zemren.e une tan naten tull.gjume 🙄🙄🙄
Ti je bedalle moj mram kam ndej un pa gjum 😁
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Gishtat e këmbës 🫠
 
Top