Pika juaj e dobet?

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Lexova mbreme librin e nje autoreje te re. Ne shume poezi gjeta veten, ndonese do doja 1 redaktim me te mirefillte te librit. Ndodh shpesh me autoret e Kosoves.(aq sa kam lexuar une) Gjthss, Kjo poezi shpreh 1 pike te dobet qe une e kam. Dhe kush me njeh e di mire.
20221005_221150.jpg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Veshet ... s guxon te mi preke njeri, se plas lufta 😜
Animated GIF

agapii po te themmmm.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Te takoj njerez qe kane te pakten dy vertebra te rregullta ne shtyllen kurrizore.
 

Lauri

Anunnak
.. ëndrra të ec një ditë mbi ujë 😇🤷
IMG_20221018_194732.jpg
 

Lauri

Anunnak
Kam vetëm pika të forta 💪🙂👍
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Kosi..vdes per 1 pjate me plot kos ...dhe pastaj ..edhe per 1 Gote plot me kos..ne fund nje shpelarje me 2 gota dhalle
 
Top