Miqte e vjeter te forumit ...

MireSeIthemUn

Antarë i Respektuar
Serio vec kafen kisha pa, masanej lexova komentin e thonjve, e ripashe serish e mu shfaq e nje si bicim shale e ne fund duke mbajt korsine e djathte pa arrit ke tuneliz semafori verdhe. ?
Hahahahaahha kafshe .ska ps te kaloj pa bo testin e covid. I kam mbyllur doganat ??????
 

Monique

With or Without u
Serio vec kafen kisha pa, masanej lexova komentin e thonjve, e ripashe serish e mu shfaq e nje si bicim shale e ne fund duke mbajt korsine e djathte pa arrit ke tuneli me doli semafori verdhe. ?
Edhe une de , te kafja bile bile (me dy bile brenda qe te jemi ok) , ajo pjesa e kendit qe krijon breku dhe kofsha (ofhsa ofsha) , mu duk sikur ishte kendi i noi muri lool lool lool
 
Top