Miqte e vjeter te forumit ...

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Ananiko dhe Url ( ka qene antari i pare qe me ka folur )
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Shume te tjere mungojne tek albumi, bella-stella, ajo bukuroshja kacurreljsa si e ka patur, syri qe loton, hot brunette, blondie90,henablu etj etj etj etj etj
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Mua sheqerka nuk e di nese eshte rregjistruar serisht.
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Oooops, kam harruar Anxhela bjonden :lexim:
 

Lolita25

So EmoTionaL
shume te tjere mungojne tek albumi, bella-stella, ajo bukuroshja kacurreljsa si e ka patur, syri qe loton, hot brunette, blondie90,henablu etj etj etj etj etj

lol lol lol Lensja omel :D
 
Redaktimi i fundit:

Ylli-1

Etnoshqiptar
Mua me mungojne ata qe jane ketu....!!
 

bella

Anëtar i Nderuar
@ bella WIn32nT ose Follow_me


[/B]


E sakt sweetzzinne :D.....po te prisja per te ma thene....Win32nT eshte antari qe permenda ne fillim....(informacion per braziljanen kjo :p).....pastaj vijne, Kontinenti qe kisha dhe pse nuk eshte me antar, kam respekt, Lepurushja (mikja ime e vogel:puthdore:), klandestini, ....etj.
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Isra nuk eshte e regjistruar, edhe Ce_moi..... njeri nder antaret dhe miqt e pare....
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Hena blu me mungon por ndoshta eshte me pushime ...........kam shpres se do kthehet ....
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
belle_fleur po ashtu mungon....
dhe *egli* se di nqs e mbani me mend .... LOLLOLLOL qe hyri nje "kushe" e tij te na njoftoj qe ka vdekur ne aksident makine :D e mbas 2 javesh egli ishte gjalle e mire:p
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Ka qen dhe nje antar rinobilisht,..qe tani esht regjistruar por me emer tjeter....dhe per ate na ka marr malli s'esht aktiv fare tek ky forumi!
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Nuk e di a e ka shkrujt njeri, po mungon Askushius_DK:)
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar

Lela_Dr

Donatorë
ndoshta ngaqe s'mungon...

Mungon Pleshti dhe cubi_matjan :D

Mbase edhe London Boy :p hahahah

Mua me mungojne Mjalt_Fare, Kontinenti, Ekstravaganti, Ekstravagantja, Raul7, Askushius_Dk, lepurushja, Gigolo (qe nuk eshte aktiv).
 

Lauri

Anunnak
Ne forumin e ri kam krijuar shume me teper miq.Ne krahasim me listen e me parsheme me mungon "Hena Blu",nuk e di se eshte akoma ne fv.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Mbase edhe London Boy :p hahahah

Mua me mungojne Mjalt_Fare, Kontinenti, Ekstravaganti, Ekstravagantja, Raul7, Askushius_Dk, lepurushja, Gigolo (qe nuk eshte aktiv).

I bashkohem keti postimi edhe une...plus....Beba, kushreni, shejtoni007 , ai moj Lela se e harrova (sa nuk i mbaj mend nickname une hahaha) kusheriri i Mjalt_fare (qe meqe ra fjala e pershendes shume :kiss)..si e kishte pseudonimin????
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
an2 me mungon dhe tornado 11
 

fc bayern

Anëtar i ri
braziliane po ti me car nicku ishe
gjermonin e gjeta serish shyqyr
me mungojne dhe ca tjere po i kam harru pseudonimet
 

Trendelin

FULL OF PATOS
hahahaha as mua sme njihkan me duket....................jam ish albgirl88.............:)ku je moj rrebe:p:p:p
ps.flm per info

sa e kam vra mendjen se kush mund te ishe ti...ama tek kjo qe the sme vinte mendja fare...mir se u kuptova pra!!! kemi ndryshu nick e nuk meret me vesh i pari me te fundin...

Mua sme mungon asnje, sme rezulton ndonje munges deri tani. :D
 
Top