Miqte e vjeter te forumit ...

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Miqte e vjeter te forumit ...

my best friend forever eshte Hartini :D
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
switzina i rashe shkurt:p
evi
flow
dying poet
princesha
sweetie
sidomos me kta 5 te fundit me shkonte muhabeti fjolle :D
 

Passion

Banned
Më eshte shume e çuditshme qe zbehen kujtime sa u harron emrat e nickname me disa persona qe dikur shkruaje ore te tera.

Me ka ndodh disa here qe kam rene ne kontakt ata te cilet dikur prekja oret e agimit duke fol,e te mos u mbaj mend emrat tani.

Nga kjo tryeze s'kam te tilla ndjesi.

:)
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Si fillim kam hyre ne nje forum tjeter qe vjen shumica e anetareve.Fatmiresisht apo fatkeqsisht mua sme mungon asnje.Ndoshta koha qe kalova sishte e mjaftueshme per te quajtur ndonje te tille.
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Mmmmmh ndoshta ja 2 por me shum me mungojn 3 te nje tjetri format :( edhe pse kan kaluar plot 14 vjet
Pak nga to i kam ne fb sepse o mkan kerkuar ose i kam gjetur por te tjeret snuk dhe akoma sot i mendoj ndonjeher
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
@Monique ku je te hongshin Pulat e Buqes..:p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ne fakt shume nga miqte e mi nuk jane me ketu.
Por akoma ka disa kokerra.
Gjithesesi kur erdha ketu s'eshte se kisha miq apo me solli nje mik.
Por pertej kesaj emera s'po vendose,se nuk eshte as e modes me.
 
Top