Miqte e vjeter te forumit ...

pulcina86

❤️
Julius....Nuk eshte se me mungon, thjesht me pelqente nick-u i tij e tani s'po e shoh me.
 

Scorpions

DyRrAhU bOy
Ne fakt kjo tema esht me teper per anetaret qe i perkisnin dhe forumit te meparshem......
si tani,edhe atehere patem krijuar shoqerite tona.por fatkeqsisht kur u rikrijua forumi nuk mundem ti gjenim serisht te gjith.......(lum si ata qe e kan ber)
prandaj me erdhi ndermend kjo pyetje......:bum
"Kush nga miqte e meparshem,i cili nuk esht regjistruar akoma tek ky forumi,ju mungon me teper?"​

Ps:ju lutem, permendni nick-un e antarit apo antareve

o shoqe jane shume emra kshu qe spo i permend fare
gjithsesi mir do ishin te ishin te gjithe ato qe i kam njohur.....:)
 

deni_boy

i_embeli
ne fakt kam pas folur shume ne ate kohe dhe tani seshte asnje nga ato anetare qe un kam pas folur
ka qen karamelja ka qen bjondina_666 Presidentja qe kam pas respekte per ate
dhe shume te tjere qe sme vijne ndemend
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
me mungon nje antare ...se kam pare gjekundi u bene kohe
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar

Gjermoni

Antar Internacional
ehhh aman mos na hapni plaget e vjetrra po ishim i grup qe u knaqshim keq fare ka qen Flori ose sic e kemi pas njohur L`Ingeniere masanej ka qen Nard Kombinatci sa her zihesha me kete se me fshinte postimet saqe edhe 1 her me vuri dhe ban hahaha cun flori . Cte thuash dikur kenaqeshim me shum tani duket shum vaket me perpara ka pas alegri dhe ja kaloshim mir me keta miq. Alidemsi dikur hynte me shpesh ne forum edhe ja kaloshm mir egli po ashtu adi etj etj ehh sa ka lere me teshti ske me ke bisedon se ske nerva te krijosh prap nga e para shoqeri .
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Mua me duket se mungon anetari numer 10789 :gjujpeshk::gjujpeshk::gjujpeshk: ka kohe qe se kam pare kendej pari :kercejme:me q'rast shfrytzoj rastin ta ftoje te na bashkangjitet
 

sheki

Anëtar i ri
Ne fakt kjo tema esht me teper per anetaret qe i perkisnin dhe forumit te meparshem......
si tani,edhe atehere patem krijuar shoqerite tona.por fatkeqsisht kur u rikrijua forumi nuk mundem ti gjenim serisht te gjith.......(lum si ata qe e kan ber)
prandaj me erdhi ndermend kjo pyetje......:bum
"Kush nga miqte e meparshem,i cili nuk esht regjistruar akoma tek ky forumi,ju mungon me teper?"​

Ps:ju lutem, permendni nick-un e antarit apo antareve
ne fakt isha ne forum edhe ateher por jo edhe i rregullt
por kur u rikrijua isha i shqetsuar tej mase deri sa arrita ta gjej sepse te them te drejten nuk jam njohes i mir i kompjuterit andaj e pata me te veshtir te gjej rrugen deri ne forum
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Fatkeqsisht un jam vetem te ky forumi ne tjeret nuk kam qen dhe nuk me mungon askush :) kta qe i kam njohur tash jan aktiv :) Sihhanushja pak esht tu mungu :p
 

vlora

PeJaNeZe
belle_fleur po ashtu mungon....
dhe *egli* se di nqs e mbani me mend .... LOLLOLLOL qe hyri nje "kushe" e tij te na njoftoj qe ka vdekur ne aksident makine :D e mbas 2 javesh egli ishte gjalle e mire:p

nga ajo dite qe e beri ajo goca kete gje..nuk i flas eglit me...
ata te dy e kshin bere plan...:D
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Miqte e vjeter te forumit ...

Nuk eshte anetare e vjeter ama Shkodranjaaa :(
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Miqte e vjeter te forumit ...

Sa kam vu re une me qindra anetare te vjeter jane duke munguar!
 

sensuu

sweet
V.I.P
Titulli: Miqte e vjeter te forumit ...

sme mungon ndonje
 
Redaktimi i fundit:

fab

Magnus
Titulli: Miqte e vjeter te forumit ...

une jam land, antar i vjeter, kam harruar passin, dhe forumi s'me dergon passin e ri tek adresa email.
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Miqte e vjeter te forumit ...

Mos dilni nga tema , mu me mungon elbruna qe tja haj lali buzen sa e mir esht , eldi qe e kam goc flori ,dhe 3 ex te dashurat , qe kam pas po i pati mar malli i them hajdeni se mka mor malli dhe mu :).
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Miqte e vjeter te forumit ...

Nuk eshte anetare e vjeter ama Shkodranjaaa :(

Prap te njejten gje..
Plus Kati...Plus Karamelina...
Plus Iron...Plus Hostel... Plus gati gjithe keto siper qe skam njoh asnje ama :p
Te mos harroj Snow
Me ke dreqin do kapem une tashi!
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Miqte e vjeter te forumit ...

Shihany, spo e shoh fare... Alko71 mduket ishte, fcbesia....
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Miqte e vjeter te forumit ...

Ne forum mungon Karamele Zana, Ghost, pulcina67, Bianca Sk, Goc_tongerllikse, Vlora, brunja, brasilanija..
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Miqte e vjeter te forumit ...

Deliza a eshte aktive apo jo..., ce_moi, ishte edhe nje tjeter por sme kujtohet, ishte nga shqiperia, e tash spom kujtohet...
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Miqte e vjeter te forumit ...

Kitrra a.k.a Alieni me mungon shum :( ishte djal i mire :S
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Titulli: Miqte e vjeter te forumit ...

Nga te vjetrit ne kte forum qe i kam gjet ktu dhe qe kam pas kontakte bizede me ta , Iron Leon dhe Cyber_Spartakus jan nje munges e madhe per kte forum pasi me forumen e tyre i shtonin dicka me shum ktij forumi..
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Miqte e vjeter te forumit ...

Karamelezana :(
shkodranne:(
flowmaster :p
zhigolo :p
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
Titulli: Miqte e vjeter te forumit ...

krutonja a din dikush a eshte regjistru dhe humbsi...
 

Jetmira

V.I.P
Titulli: Miqte e vjeter te forumit ...

Mungojn shum :)
nfakt kemi Moniuen, lollyn e nick tjeter si edhe nick tjeter wow nefertiti etj etj
sjua ndjejm mungesen antareve te forumit te vjeter :)
 

Monique

With or Without u
Titulli: Miqte e vjeter te forumit ...

Kurse mua me mungojne antaret e nje forumi tjeter....yyyy sa kohe pa u nigju me ata.
Bo vaki ka ardh na nji knej se bojne sikur ste njohin lol
 
Top