Miqte e vjeter te forumit ...

braziljania

Anëtar i Nderuar
Ne fakt kjo tema esht me teper per anetaret qe i perkisnin dhe forumit te meparshem......
si tani,edhe atehere patem krijuar shoqerite tona.por fatkeqsisht kur u rikrijua forumi nuk mundem ti gjenim serisht te gjith.......(lum si ata qe e kan ber)
prandaj me erdhi ndermend kjo pyetje......:bum
"Kush nga miqte e meparshem,i cili nuk esht regjistruar akoma tek ky forumi,ju mungon me teper?"​

Ps:ju lutem, permendni nick-un e antarit apo antareve
 
Redaktimi i fundit:

bella

Anëtar i Nderuar
Ne fakt kjo tema esht me teper per anetaret qe i perkisnin dhe forumit te meparshem......
si tani,edhe atehere patem krijuar shoqerite tona.por fatkeqsisht kur u rikrijua forumi nuk mundem ti gjenim serisht te gjith.......(lum si ata qe e kan ber)
prandaj me erdhi ndermend kjo pyetje......:bum
"Kush nga miqte e meparshem,i cili nuk esht regjistruar akoma tek ky forumi,ju mungon me teper?"​

Nje djal nga kosova.Ishte nje person shume i kendshem.
 

bella

Anëtar i Nderuar
mua me mungojne disa vajza te cilat jane ketu por skemi krijuar ate "shoqeri" qe kishim nga forumi i vjeter:(
ndoshta mund ta kem fajin dhe une!!!

Ja me ke mua ti , cke se jemi edhe gati patriot :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
po nick-un mund ta permendesh te lutem?

Po patjeter, por tani se mbaj mend mire sepse e kishte pak te veshtire :), dicka si Wtnir...por do ta gjej e do ta them te sakte...... dicka e tille....por mund te me ndihmoj dikush me vone per ta kujtuar :D
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
Lepurushja, e cila eshte kthyer por nuk eshte aktive... Ajo me kenaq me gallatat e veta.
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
ngaqe mund te kene ndryshuar nick dhe nuk kam arritur ti njoh ose ngaqe nuk jane rregjistruar me po me mungoje shum ananiko,borabora,goctirone,fiore ka dhe tjere qe tani sme kujtohen...........
 

Jeta

Anëtar i Respektuar
ngaqe mund te kene ndryshuar nick dhe nuk kam arritur ti njoh ose ngaqe nuk jane rregjistruar me po me mungoje shum ananiko,borabora,goctirone,fiore ka dhe tjere qe tani sme kujtohen...........

Goc_tirone eshte elushja nese nuk gabohem dhe fiore eshte Trendelin, poashtu nese nuk gabohem, per dy te parat nuk ia kam haberin... Po ti kush je moj vajze? :)
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
hahahaha as mua sme njihkan me duket....................jam ish albgirl88.............:)ku je moj rrebe:p:p:p
ps.flm per info
 

bella

Anëtar i Nderuar
E shume te tjere kuptohet...por permenda vetem nje sepse ka kohe qe ka ikur nga forumi.
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
ah se harrova fashion............fashonistia apo si e ka pas nickun ajo sme kujtohet..........
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Une i kam gjetuar ato/ata qe i kisha bere miq ne ish forumin... Sa jam i lumtur a?
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
me fal ti siper ke pas noj nick tj tek forumi i vjeter???????
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
po kte ka patur se ja mbaj mend dhe prezantimin kur tha sjam as bim,as nga elbasani......


E sakt brazijania, kete nofke kisha edhe ne forumin para se te demtohej... dhe e ruajta qe te me gjenin dhe ti gjeja me leht mikjeshat dhe miqet qe kisha zene tashme!
 

inushja2

preshevare
... ngjan si emisioni njerez te humbur :p shaka

mua me mungon borabora ..nga behet kjo cupe?
shpresoj te jet mire !

albgirl_88 po si mi dreqe ti je ajo ?? :p
edhe pse kur pash avatarin e mendova njeher se mund t ishe ti..po prap....
nejse me vje mire qe je ktu serish :kiss
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Mua me mungon Kontinenti,anipse e njoha shume pak,por ja qe ai me la pershtypje,te tjeret qe te gjithe jane regjistruar
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
@ bella WIn32nT ose Follow_me

kush me mungon : se di jan sh....me kohen e gjate qe kam kaluar ne forum kam pritur e "percjellur" sh veta....

lepurushja qe ishte ne fillim, elbasanllie

zana e malit, tini, alien, mig09.................
 
Redaktimi i fundit:

sexy_pussycat_

Maçokε.
grricja dhe rauli :D jan tip te vertet qe me pelq shume...
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Sherrxhija

Pulcina

Dhe nje djal me nikun Fig me duket
 
Top