Miqte e vjeter te forumit ...

jana80

Super Moderator
Themelues
Ne fakt nder miqte e mi te mire ketu eshte @kitrra 123 dhe @jana80 ,te dy po bejne mungesa shume. 🤗
Ti na permend e..... ja tek jam ...
Flm Nevertiti qe ne vend te thoje miqt e vjeter ke thene miqte e mire ... je e zgjuar ti, di me me marre me te mira e me me bere qefin...
:) .. pertej shakave ju kam xhan te gjitheve pa perjashtim kam kaluar kohe te bukur me ju e do kalojme akoma :)
Thnx nevi per konsideraten
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ti na permend e..... ja tek jam ...
Flm Nevertiti qe ne vend te thoje miqt e vjeter ke thene miqte e mire ... je e zgjuar ti, di me me marre me te mira e me me bere qefin...
:) .. pertej shakave ju kam xhan te gjitheve pa perjashtim kam kaluar kohe te bukur me ju e do kalojme akoma :)
Thnx nevi per konsideraten
Ndihet shume mungesa jote! 😘.
Mos mungo me kaq gjate!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Mungesen nuk ja ndjej askujt, pervec Marles. Ama qe hera heres me vertiten ne mendje nga ata qe kane ikur komplet e me shkonte muhabeti, batutat, respekti fjolle si: @Shoku_vjeter @Sweetie @flowmaster @E3 @Didi @Tuana dhe do doja ti rilexoja per sa kohe logohem dhe une, nuk e mohoj. POR, qe kane jeten e vet zoterinjte dhe zonjezat. :lol: Lus Zotin te jene mire kudo ku jane. Nja 3 e di qe jane super xhanem :D
 
Redaktimi i fundit:

legjenda

Tetova
Mungesen nuk ja ndjej askujt, pervec Marles. Ama qe hera heres me vertiten ne mendje nga ata qe kane ikur komplet e me shkonte muhabeti, batutat, respekti fjolle si: @Shoku_vjeter @Sweetie @flowmaster @E3 @Didi @Tuana dhe do doja ti rilexoja per sa kohe logohem dhe une, nuk e mohoj. POR, qe kane jeten e vet zoterinjte dhe zonjezat. :lol: Lus Zotin te jene mire kudo ku jane. Nja 3 e di qe jane super xhanem :D
fjalet shum te bukura i ke then
 

legjenda

Tetova
Mungesen nuk ja ndjej askujt, pervec Marles. Ama qe hera heres me vertiten ne mendje nga ata qe kane ikur komplet e me shkonte muhabeti, batutat, respekti fjolle si: @Shoku_vjeter @Sweetie @flowmaster @E3 @Didi @Tuana dhe do doja ti rilexoja per sa kohe logohem dhe une, nuk e mohoj. POR, qe kane jeten e vet zoterinjte dhe zonjezat. :lol: Lus Zotin te jene mire kudo ku jane. Nja 3 e di qe jane super xhanem :D
fal jush forumin e ken mbajtur gjall kaq vite ju pergezoj nga zemra
 
Mungesen nuk ja ndjej askujt, pervec Marles. Ama qe hera heres me vertiten ne mendje nga ata qe kane ikur komplet e me shkonte muhabeti, batutat, respekti fjolle si: @Shoku_vjeter @Sweetie @flowmaster @E3 @Didi @Tuana dhe do doja ti rilexoja per sa kohe logohem dhe une, nuk e mohoj. POR, qe kane jeten e vet zoterinjte dhe zonjezat. :lol: Lus Zotin te jene mire kudo ku jane. Nja 3 e di qe jane super xhanem :D
Çke ti mke mu sa per gjithe kta perfshi dhe marlen hahahahahahha
 

princesha

Warrior Princess
V.I.P
fcbesia, alko77 mos gaboj, love, inna,deliza, shihany keta jane nder te paret,
 
Top