Krijimet Letrare~Maj-22

Krijimet Letrare~Maj-22


  • Totali i votuesve
    35
  • Poll closed .

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Rri shtrëmbër fol drejt

Me këtë i kam trokit Nevit në pm(pas votimit tim) dhe e kam pyetur për autorin (që e gjeta dmthn)
Fol Qarte se i ke ber lomsh . Ça te ka shqeresuar te postimi im ?
Se i njoh doren shkrimit nr 1 dhe disave te tjere ktu ?? Eshte llogjike se po te njejtet shkruajn.
Apo se Thash do votoj veten dhe se bera ? Lol
Sidoqoft u be kaq kohe qe postimet lexohen si doni vete dhe jo si jan ne realitet.
Po mendoj mos behem me pjes e konkursit Thjeshte votuese sepse vertet po trashen mhb kot.

Kalofshi bukur njehere se nuk Eshte jeta vetem forum .
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
E moj mire edhe ti, nje here qe more pjese ne konkurs e mori vesh gjithe Diaspora, sikur ca ke bo, nje vërrë ne uje ke bo🤣
Hahahah unë për vërrat në ujë shquhem shalgjati 🤣🤣Zeno është humbëse nershme 🤣
Mos më nervozo që në pik të mëngjesit ✂️🤣
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Fol Qarte se i ke ber lomsh . Ça te ka shqeresuar te postimi im ?
Se i njoh doren shkrimit nr 1 dhe disave te tjere ktu ?? Eshte llogjike se po te njejtet shkruajn.
Apo se Thash do votoj veten dhe se bera ? Lol
Sidoqoft u be kaq kohe qe postimet lexohen si doni vete dhe jo si jan ne realitet.
Po mendoj mos behem me pjes e konkursit Thjeshte votuese sepse vertet po trashen mhb kot.

Kalofshi bukur njehere se nuk Eshte jeta vetem forum .
Nuk e kishte me ty 🤗

Sa për pjesëmarrjen, është vërtetë pasuri, pa marrë parasysh muhabetet e votat. Ke vërtetë krijime të bukura dhe do ishte mëkat të mos ndahen me ne të tjerët 🤗
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Fol Qarte se i ke ber lomsh . Ça te ka shqeresuar te postimi im ?
Se i njoh doren shkrimit nr 1 dhe disave te tjere ktu ?? Eshte llogjike se po te njejtet shkruajn.
Apo se Thash do votoj veten dhe se bera ? Lol
Sidoqoft u be kaq kohe qe postimet lexohen si doni vete dhe jo si jan ne realitet.
Po mendoj mos behem me pjes e konkursit Thjeshte votuese sepse vertet po trashen mhb kot.

Kalofshi bukur njehere se nuk Eshte jeta vetem forum .
O Vie më fal mua për lartpërmendjen pa leje 😊
Forumim të mbarë 🙂

Më falni të gjithë për replikat e mija se u bëra bajat 🙂😊 ✌peace
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Si fillim, Konkursi mbyllet me 30 Maj.

Ne fakt keto konkurse supozohet te jene fun, relaks e kenaqesi. Per kete arsye bejme dhe shaka, por fatkeqesisht ne fund perfundon ne arene Lufte!
Doja te theksoja dhe qe nuk e kuptova @Desa kur thote mori tatepjeten nga stafi. Nese ke dicka konkrete apo ankese na e thuaj qe ta kemi parasysh ne muajt ne vazhdim.

Do ju lutesha te gjitheve te bejne nje hap pas, dhe te mos nxitohemi me fjale, se pasi dalin nuk kthehen mbrapsht te shkretat!

Tani, si sugjerim, pse nuk na hapni ndonje teme te bukur e ta pasurojme me shume kete vater. ^_^
 

Desa

Felix Culpa
S/M
@Soulmind përgjigjen e ke te postimi #2 dhe #3. Edhe pse ishte formë shakaje (që unë i adhuroj), nga ana tjetër, kjo shaka ishte "hapje dere" e po asaj "lufte" që ti e përmend. Ankesa nuk kam, sepse po nuk më pëlqeu, ka rrugëdalje tjetër :)

p.s. më vjen keq kur shoh tema me vlera vërtetë të larta, të marrin kthesa krejt të pa dëshiruara.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
@Soulmind përgjigjen e ke te postimi #2 dhe #3. Edhe pse ishte formë shakaje (që unë i adhuroj), nga ana tjetër, kjo shaka ishte "hapje dere" e po asaj "lufte" që ti e përmend. Ankesa nuk kam, sepse po nuk më pëlqeu, ka rrugëdalje tjetër :)

p.s. më vjen keq kur shoh tema me vlera vërtetë të larta, të marrin kthesa krejt të pa dëshiruara.
E kuptova!
Do me pelqente ky mendim te ishte thene qe ne fillim! Jo sot.

Ndoshta ke te drejte. Jo te gjithe i besojne shakave naive dhe pa te keq. Keto shaka, i kemi bere perhere dhe kurre s'kane krijuar konflikte.

Te pakten nr #2 dhe #3 Eshte Soulmind dhe Nevertiti, (se s'jemi numra) dhe ne te dyja kemi qe ne gjenezen e formimeve te ketij konkursi dhe fotove. Pra, jemi te fundit qe do donim kthesa te padeshiruara. Per kete arsye, nuk jam fare dakort me konstatimin tend, por e respektoj sepse cdo mendim lind nga nje arsyetim. Ndoshta, duhet te harrojme qe jemi edhe anetare te thjeshta para te qenit STAF, dhe te mos bejme shaka mes miqsh!
 

Desa

Felix Culpa
S/M
E kuptova!
Do me pelqente ky mendim te ishte thene qe ne fillim! Jo sot.

Ndoshta ke te drejte. Jo te gjithe i besojne shakave naive dhe pa te keq. Keto shaka, i kemi bere perhere dhe kurre s'kane krijuar konflikte.

Te pakten nr #2 dhe #3 Eshte Soulmind dhe Nevertiti, (se s'jemi numra) dhe ne te dyja kemi qe ne gjenezen e formimeve te ketij konkursi dhe fotove. Pra, jemi te fundit qe do donim kthesa te padeshiruara. Per kete arsye, nuk jam fare dakort me konstatimin tend, por e respektoj sepse cdo mendim lind nga nje arsyetim. Ndoshta, duhet te harrojme qe jemi edhe anetare te thjeshta para te qenit STAF, dhe te mos bejme shaka mes miqsh!
Absolutisht që nuk jeni numra. Referimi ishte te postimi, e jo njeriu pas.
E drejta jote ta pranosh apo hudhësh. Gjithësesi, respektin tim besoj e kam shprehur për çdo individ apo krijim virtual.
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Nuk e kishte me ty 🤗
😘
Sa për pjesëmarrjen, është vërtetë pasuri, pa marrë parasysh muhabetet e votat. Ke vërtetë krijime të bukura dhe do ishte mëkat të mos ndahen me ne të tjerët 🤗
Ndonjehere na ben mire ti kycim brenda zemres fjalet . Ti bejm tatuazh me shpirtin se ndodh te na i keqperdorin.
Sidoqoft un sjam mjeshtre e penes . Ato qe hedh ne konkurse jan ndjenja te perjetuara ndaj dhe skam shume pritshmeri.
Te puc ty 🤗😘
 

Desa

Felix Culpa
S/M
😘

Ndonjehere na ben mire ti kycim brenda zemres fjalet . Ti bejm tatuazh me shpirtin se ndodh te na i keqperdorin.
Sidoqoft un sjam mjeshtre e penes . Ato qe hedh ne konkurse jan ndjenja te perjetuara ndaj dhe skam shume pritshmeri.
Te puc ty 🤗😘
Na bën mirë të jetojmë për vete. Po ashtu të vlerësojmë çfar ndajmë e çfar jo. Gjithësesi unë lexoj me kënaqësi çdo postim. 🤗😘
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Na bën mirë të jetojmë për vete. Po ashtu të vlerësojmë çfar ndajmë e çfar jo. Gjithësesi unë lexoj me kënaqësi çdo postim. 🤗😘
Pa diskutim qe jetojme per vête .
E kemi zemren plot e ktu hyjm per ti dhen akoma me shume ngjyra e pozitivitet.
Apo jo ?
Ndryshe dim dhe te heshtim .🤗
Kenaqesi pa diskutim o gjithesi .😍

Do thoja dicka ne lidhje me kte konkurs po pasi te dalin emrat 😜😝
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Krijimet këtë muaj kishin shumë konkurenc 🤍
U shtofshin krijuesit dhe paçim këtë aktivitet forumorë dhe nëpër temat e tjera 😁
Jo vec kaq, por u kthye dhe ne terapi grupi tema! :D
Gjithashtu më shumë S/M mëndjendritur nga këto me ngjyra blu dhe jeshil 😁
Pse je kaq diskriminues me ngjyrat ti?! 😁Mir mir!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Absolutisht që nuk jeni numra. Referimi ishte te postimi, e jo njeriu pas.
E drejta jote ta pranosh apo hudhësh. Gjithësesi, respektin tim besoj e kam shprehur për çdo individ apo krijim virtual.
Une nuk hedh asgje! Askush s'duhet ne momentin qe egziston respekti! Ne fakt, per hir te respektit, edhe t'u drejtova me emer qe te kuptonim me mire pse ai mendim. As do me kish vajtur ndonjehere mendja, qe mund te keqkuptohej, apo interpretohej ne ate menyre!
Por, sa rrojme mesojme!
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M


😁
demolition funny kid GIF
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
😁 🤗


Nuk e degjoj dot se jam ne mbledhje, por ka human e human. :D Tek "humani" egzistojne 3 lloj shpirtrash: (por s'po i shpjegoj tani se s'me premton koha, plus boll mix u be tema) 😁 🤗
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Te nderuarit e mi!
Pjesemarres dhe krijues!
Me qetesi dashuri,votoni krijimin tuaj te preferuar!
Ju garantoj une qe ne kete konkurs anonimiteti i krijimeve eshte ne duar te sigurta.
Votoni dhe ne ditet e ardheshme pasi votimi do jete i hapur dhe per disa dite!
Ju falenderoj per mirebesimin tuaj! 🤗
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
Te nderuarit e mi!
Pjesemarres dhe krijues!
Me qetesi dashuri,votoni krijimin tuaj te preferuar!
Ju garantoj une qe ne kete konkurs anonimiteti i krijimeve eshte ne duar te sigurta.
Votoni dhe ne ditet e ardheshme pasi votimi do jete i hapur dhe per disa dite!
Ju falenderoj per mirebesimin tuaj! 🤗
Je shqeto dashuriiiii 🥰
 
Top