Krijimet Letrare~Maj-22

Krijimet Letrare~Maj-22


  • Totali i votuesve
    35
  • Poll closed .

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Po me mua cke moj? Ai akuzoi dhe une i thash qe jo nuk po votohet sic ai mendon. 🤣🤣
Rilexoji serish ta kuptosh ckam thene
Nuk kam gje me ty jo lol
po ai dhe kushdo ka mendimin e tij .
Dhe nuk e kisha specifikisht me ty po shume komente qe jan ber sapo hedh dikush nje analise lol
Aman kur do dalin emrat se jam gati duke Qar kush shoh kush me ka votuar . 🤣🤣😬😬
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Nuk kam gje me ty jo po ai dhe kushdi ka mendimin e tij .
Dhe nuk e kisha specifikisht me ty po shume komente qe jan ber sapo hedh dikush nje analise lol
Aman kur do dalin emrat se jam gati duke Qar kush shoh kush me ka votuar . 🤣🤣😬😬
Te lutem mos cito per inerci! :)
Ne momentin qe me citon duhet t'i referohesh fjaleve te mia jo te tjereve. Sepse nuk lidhen fare. Kshu dmth! 🙂
 

SunFIower

Don’t touch!
Staf në FV.AL
Mod
Nuk kam gje me ty jo lol
po ai dhe kushdo ka mendimin e tij .
Dhe nuk e kisha specifikisht me ty po shume komente qe jan ber sapo hedh dikush nje analise lol
Aman kur do dalin emrat se jam gati duke Qar kush shoh kush me ka votuar . 🤣🤣😬😬
Sapo le te kuptohet kush esht krijimi jot

Edhe pastaj ankoheni se votat jepen me mik!
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Te lutem mos cito per inerci! :)
Ne momentin qe me citon duhet t'i referohesh fjaleve te mia jo te tjereve. Kshu dmth! 🙂

Fjaleve te tua ju referova . Dhe qetesohu se Nese do kem dicka me dike i drejtohem me emer .😁

Fitofte me i /e miri/a. 😁
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Fjaleve te tua ju referova . Dhe qetesohu se Nese do kem dicka me dike i drejtohem me emer .😁
Nuk e ke kuptuar pra. Sepse une perdora fjalen "mik" si analogji e asaj cfare kishte thene Lindi. Jo se akuzova une. Pra me troc (qe te kuptohet) i thash: Ti akuzon per vota me miqesi, por po qe aq kollaj po akuzojme te gjithe ashtu sepse votimi 6 eshte me i mire. Jo se une mendoj qe eshte 6-ta,(se une per ate pune kam pelqy 3shin) por e mora si shembull ilustrues. Uroj te jem me e qarte tani. :giggle:
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Nuk e ke kuptuar pra. Sepse une perdora fjalen "mik" si analogji e asaj cfare kishte thene Lindi. Jo se akuzova une. Pra me troc (qe te kuptohet) i thash: Ti akuzon per vota me miqesi, por po qe aq kollaj po akuzojme te gjithe ashtu sepse votimi 6 eshte me i mire. Jo se une mendoj qe eshte 6-ta,(se une per ate pune kam pelqy 3shin) por e mora si shembull ilustrues. Uroj te jem me e qarte tani. :giggle:
Ishe shume e Qarte .😊
 
Nqs votat qe kam marre une korrespondojne me ata qe i kam miq (te afert virtuale) eshte totalisht rastesi, nuk thone kot qe rastesia eshte mbreti botes.
Stili im njihet prej vitesh dhe normale qe kush e njeh me voton.
Nese e harrojne ja kujtoj une....flas gjithmone per stilin🤣😝

Po me knu lejohet te kjo tema?
Fustaniiiiii me pikaaaaaaa.....pikaaaaaa.....pikaaaaaaaaa sa hije te paskaaaaaaaaaaa
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Po me knu lejohet te kjo tema?
Fustaniiiiii me pikaaaaaaa.....pikaaaaaa.....pikaaaaaaaaa sa hije te paskaaaaaaaaaa

Dance Reaction GIF by The .GIFYS
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Ore une s'kupton nje gje , pse ankoheni jo votat me mik jo pak mik 😄😄 Kshu me duket sikur jeni jasht'toksor , se shqiptari pune me mik ka kudo dhe ne cdo vend lool

Skeni degjuar ju kur thon kam mik ne x vend , do fus nje mik per nje pune , kam nje mik atje qe ma mbaron kte punen me pak lek lool lool E ju vini e na ankoheni jo me mik jo pa mik lool Ne po spatem mikun ne tavolin as buka nuk na hahet lool lool lool

P..s.Meremi si te keni qejf , meqe me doli para syve kjo temë thash te them dhe une dicka 😝😝😄😄
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Kujton ti se harrohen ato zenkat e tua Neper tema kur ishe Moderatore lool lool
Un kur bej zenka ose kur eshte situata e till.nuk di te shtirem jam fiks e drejtperdrejt..pastaj zenka kam bere kur e ka desht puna jo se jam grric se nuk e kam qef ate gje.
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Ore une s'kupton nje gje , pse ankoheni jo votat me mik jo pak mik 😄😄 Kshu me duket sikur jeni jasht'toksor , se shqiptari pune me mik ka kudo dhe ne cdo vend lool

Skeni degjuar ju kur thon kam mik ne x vend , do fus nje mik per nje pune , kam nje mik atje qe ma mbaron kte punen me pak lek lool lool E ju vini e na ankoheni jo me mik jo pa mik lool Ne po spatem mikun ne tavolin as buka nuk na hahet lool lool lool

P..s.Meremi si te keni qejf , meqe me doli para syve kjo temë thash te them dhe une dicka 😝😝😄😄
Ata që kan mikun qahen lol 🤣,se atyre su bëhet e mira 🤪
Ps: hajde me motrën tani të festojmë për fitoren e Romës te Da Vinçi 🤣
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Un kur bej zenka ose kur eshte situata e till.nuk di te shtirem jam fiks e drejtperdrejt..pastaj zenka kam bere kur e ka desht puna jo se jam grric se nuk e kam qef ate gje.
E di shum mir se kam qe prezente ndaj t'a them se mos t'a dija s'ta thosha jo 😄 Pastaj ti e di qe kam qejf te ngacmoj nje cik , pak do me kesh njohur besoj? 😊😊
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Ata që kan mikun qahen lol 🤣,se atyre su bëhet e mira 🤪
Ps: hajde me motrën tani të festojmë për fitoren e Romës te Da Vinçi 🤣
Jam Interist une Bobe 😝😂😂
Po festat i kam qejf 😝😝

Pune per ta kush i ka i gezoft miqet them une ...Por kaq kohë akoma se kemi kuptuar qe kjo esht dicka per argetim e per kalim kohe, per aq kohë sa kalon Ne forum , cdo njeri nga ne esht i lirë te shprehi mendimin e tij dhe te japi kritiken e tij lirshme por pa cenuar askend .. Dhe une kam miq plot ne kte forum por sinqerisht s'mbaj mend te kem votuar me bateri apo te me vi ndo nje nga ata qe i cilsoj miq e te me thon voto kte apo ate ..Tani ku di gje une..Vemi nga vemi po prap ne jemi ktu 😄

P.s..E cilsoj dhe nje her 3shi me ka pelqyer me shum per thjeshtesi qe percjell dhe reale per mua 😊
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Jam Interist une Bobe 😝😂😂
Po festat i kam qejf 😝😝

Pune per ta kush i ka i gezoft miqet them une ...Por kaq kohë akoma se kemi kuptuar qe kjo esht dicka per argetim e per kalim kohe per aq kohë sa kalo. Ne forum , cdo njeri nga ne esht i lirë te shprehi mendimin e tij dhe te japi kritiken e tij lirshme por pa cenuar askend .. Dhe une kam miq plot ne kte forum por sinqerisht s'mbaj mend te kem votuar me bateri apo te me vi ndo nje nga ata qe i cilsoj miq e te me thon voto kte apo ate ..Tani ku di gje une..Vemi nga vemi po prap ne jemi ktu 😄

P.s..E cilsoj dhe nje her 3shi me ka pelqyer me shum per thjeshtesi qe percjell dhe reale per mua 😊
Kot s'jemi bere moter e vella ne 😊🤗
p.s. Sa vlon kjo tema. Imagjino dhe kujtime ish stafore solli ne diskutim. 🤣🤣
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Pune per ta kush i ka i gezoft miqet them une ...Por kaq kohë akoma se kemi kuptuar qe kjo esht dicka per argetim e per kalim kohe, per aq kohë sa kalon Ne forum , cdo njeri nga ne esht i lirë te shprehi mendimin e tij dhe te japi kritiken e tij lirshme por pa cenuar askend
Jam shm dakord Ren,dhe të njëjtin mendim kam edhe unë për lirin e fjalës te kjo temë.Ama zërin e ngren ca e ca që përshkruajnë duke i veshur karakteret e tyre antarëve të tjerë që s'merrem me pazare Korçe
Ps: @NeVertiti e ke iden sa sfiduese është kjo pritja për shtataniket si unë 🤣🤣
Aman moj na zbulo çik autorët se kureshtarë shm na ka bërë qy @E**A** 🤣
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Krijimi nr 1 besoj është i yti @E**A** 😌
Kështu them unë 😁
Jo nuk është 😂 e di sepse e njoh dorën e krijimt 1. arsyeja edhe që nuk e votova (për të ruajtur ndërgjegjen e pastërt votuese). Më fal 1. se e meritoje, po ja që drejtësia edhe të humb (në këtë rast një votë) 😁

@AnaVie faleminderit për tag, por të flasim drejtë, e mori tatëpjetën që në fillim konkursi i këtij muaji. Dhe atë nga stafistet 😂
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Jo nuk është 😂 e di sepse e njoh dorën e krijimt 1. arsyeja edhe që nuk e votova (për të ruajtur ndërgjegjen e pastërt votuese). Më fal 1. se e meritoje, po ja që drejtësia edhe të humb (në këtë rast një votë) 😁
I shkreti nr 1 ka humb dy vota per te njejten arsye 🤣
@AnaVie faleminderit për tag, por të flasim drejtë, e mori tatëpjetën që në fillim konkursi i këtij muaji. Dhe atë nga stafistet 😂
Ja nje qe flet drejt .
Te hengsha trurin un ty he .🤣
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Jo nuk është 😂 e di sepse e njoh dorën e krijimt 1
E di kush është krijimi nr 1 ,e kam gjet me kohë 😁 më sakt ua njoh dorën antarëve,dhe 1 është hyrje re 😊
I kam kursyer analizat e mija ,dhe Hila ka shm intuit mos e nënvlerësoni 😁
Dhe atë nga stafistet 😂
Rri shtrëmbër fol drejt
Do i thoja autorit te poezis nr 1. Faleminderit per dedikimin dmth ja vleu inspirimi .😜
E njejta gje vlen dhe per autorin e Dashuria 😋
Te isha ne vendin tend titullin do e zevendesoja me *Fjale te pathena …Por shpresa vdes e fundit * dhe te garantoj qe i lexon dhe pa ja then 😜🤣😘

Megjithate un e do e 🤐 dhe do votoj diten e fundit veten time qe mos mendojn miqt forumiste qe votat shkojne me miqesi . 😬
Me këtë i kam trokit Nevit në pm(pas votimit tim) dhe e kam pyetur për autorin (që e gjeta dmthn)
Dashni mjesi.🤗.
Ju lutem mos jepni nenkuptime sikur njihni krijimet e njeri tjetrit ,dhe jeni ne dijeni per dergimet e njeri tjetrit se cilat jane.
Pasi pjesa e tjeter qe ruan kete etik do ndihet sikur votohet me grup. Ose rujtja qe une u bej anonimitetit te krijimeve i bie vlera.
Ne fund pasi te behen shpalljet jepni dhe pelqimet dhe komentimet drejte preferencave te cdo krijimi!
Perqafime!🤗
 
Top