Krijimet Letrare~Maj-22

Krijimet Letrare~Maj-22


  • Totali i votuesve
    35
  • Poll closed .

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Per votimin me mire, se ngela duke bere fitues tjeret. :p Mos t'a kisha votu Levin muajin qe shkoje e kisha fitu vet konkursin, hahahah
T'i bej tag se mos quhet thashethem @LeVoyageur
Tani fto @Raniaa per noj dergim ne posten tende.
PAsh qe shkruan bukur shume. :love:
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Per mendimin tim numri 1 dhe 5 jane shkrime te goditura , por ketu shoh qe njihen shume me njeri tjetrin dhe votojne sikur do paguhen🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Jalla po ja i është bërë 1 dhe 5 fushat te qo tema si është bërë asnjë krijimit tjtr 🤪
Sa u pagove ti pshembull?!🤪
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ju keni votuar titullin!
@Hilarious ka votuar pikerisht 1-shin qe ti e ke pelqyer. Nese ke dicka analitike per krijimet shprehu por mos u merr me anetaret. Perndryshe dime te gjithe te themi se krijimi me i bukur eshte 6- ta por ja qe eshte votuar me mik. 😁
 
Redaktimi i fundit:

Lindiii

Antarë i Respektuar
Hilarius ka votuar pikerisht 1-shin qe ti e ke pelqyer. Nese ke dicka analitike per krijimet shprehu por mos u merr me anetaret. Perndryshe dime te gjithe te themi se krijimi me i bukur eshte 6- ta por ja qe eshte votuar me mik. 😁
Avash avash mos e merr me kaq vrull hodha mendim dhe shpresoj te mos zhgënjehem me cfare shkruaj🙏
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Avash avash mos e merr me kaq vrull hodha mendim dhe shpresoj te mos zhgënjehem me cfare shkruaj🙏
Edhe une mendimin tim mbi mendimin tend dhash sepse m'u duk nje mendim pa baza dhe i gabuar. Madje madje eshte ekunderta e asaj qe ke thene ti, sipas meje normal. 😁
p.s. Zhgenjimet jane pjese e jetes.
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Hilarius ka votuar pikerisht 1-shin qe ti e ke pelqyer. Nese ke dicka analitike per krijimet shprehu por mos u merr me anetaret. Perndryshe dime te gjithe te themi se krijimi me i bukur eshte 6- ta por ja qe eshte votuar me mik. 😁
Po ku Eshte votuar me mik moj aman se me habisni me kto komente o Soûl . 😬 ( jo vetem ti eee te jemi te Qarte e kam ne pergjithsi pavaresisht se te replikova ty )
Per mua pa perjashtim cdo krijim ka vlera . Qoft Edhe nje rresht sepse Eshte kontribut.
Pastaj Eshte llogjike qe nje do e marr .
Nje gje eshte e sigurt qe Nese voten e merr me mik me mire mos e merr mundimin fare te behesh pjes e konkursit.

Nuk Doli nje te bej nje analize te gjitha krijimeve dhe pse e hodhi voten pervec @Desa dhe @Endrra .

P.s per te gjithe :
Aman mos ja humbni bukurin konkursit me komente e thumbime .😊
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Po ku Eshte votuar me mik moj aman se me habisni me kto komente o Soûl . 😬
Per mua pa perjashtim cdo krijim ka vlera . Qoft Edhe nje rresht sepse Eshte kontribut.
Pastaj Eshte llogjike qe nje do e marr .
Nje gje eshte e sigurt qe Nese voten e merr me mik me mire mos e merr mundimin fare te behesh pjes e konkursit.

Nuk Doli nje te bej nje analize te gjitha krijimeve dhe pse e hodhi voten pervec @Desa dhe @Endrra .

P.s per te gjithe :
Aman mos ja humbni bukurin konkursit me komente e thumbime .😊
Po me mua cke moj? Ai akuzoi per miqesi dhe une i thash qe jo nuk po votohet sic ai mendon. 🤣🤣
Rilexoji serish ta kuptosh ckam thene. Nese do ti japesh ndonje mesazh ndonje tjetri nepermejt meje te lutem mos e bej! Sepse jam pergjegjese vetem per fjalet e mia. :)
 
Top