Krijimet Letrare~Maj-22

Krijimet Letrare~Maj-22


  • Totali i votuesve
    35
  • Poll closed .

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Dashni mjesi.🤗.
Ju lutem mos jepni nenkuptime sikur njihni krijimet e njeri tjetrit ,dhe jeni ne dijeni per dergimet e njeri tjetrit se cilat jane.
Pasi pjesa e tjeter qe ruan kete etik do ndihet sikur votohet me grup. Ose rujtja qe une u bej anonimitetit te krijimeve i bie vlera.
Ne fund pasi te behen shpalljet jepni dhe pelqimet dhe komentimet drejte preferencave te cdo krijimi!
Perqafime!🤗
Dashni 🤗
Te siguroj qe as e dija qe kan marre pjese Edhe Pse te dy konkurset i kam shume qejf si kte dhe te fototmanise dhe i kam then participoni se ja njoh shijet . Kjo pastaj Eshte dicka tjeter qe dora njihet .:)
Thjeshte Ndoqa shakan ( lojen ) qe beri @Lauri duke ju drejtuar shkrimit te pare .😊🙈
Etj etj

Po ti vesh re ktu dhe ka dhe comente qe te bejn te reagosh e un si goc e urte sfola pikerisht per te ruajtur anonimitetin .
Te perqaputh fort ty 😍🤗

Voten do e mendoj sdi kujt tja jap 🤷‍♀️
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Po si i njihni iher. :O Une vec pak stilin e Levoy arrij te dalloj, por shume here edhe pse kam qene e bindur se eshte e tij ka dal anetar tjeter. Lol
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Mgjesi Desa .... une realisht bera nje shaka .
Qe realisht nese nuk do kish perseritje te vargjeve dhe Poet qe i kendojne henes apo femres .. ne gjuhe te ndryshme kjo bote do ishte shume e varfer .
Pikerisht kjo koincidence e ketyre dy vargjeve me beri ta votoj .
Tani dhe kete merre si te duash 🥰
Mirëmëngjesi Endrra
Shaka apo kritikë, lum ai/ajo që i kthen në pozitivitet. Të pasurojnë.

As këtë nuk e mar fare 😘
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Te them te bukura shume,do tju genjej,por gjithsesi e kuptoj qe jane plot ndjesi ne te shkruar dhe kjo duhet vleresuar.
Akoma jo e bindur per voten.
Kthehem here tjeter per te vendos.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Te them te bukura shume,do tju genjej,por gjithsesi e kuptoj qe jane plot ndjesi ne te shkruar dhe kjo duhet vleresuar.
Akoma jo e bindur per voten.
Kthehem here tjeter per te vendos.
o bobe ku je ti moj se me ke len pa qethuar po pres akoma ate pes mikeshen qe pa premtove 😔😔
 

Monique

With or Without u
7 merr voten time

Ajo 5 sikur te jene permbledhur disa shkrime te miat e bère nje
Smendoja se dikush mund te me lexonte me kaq vemendje :p
 

Lauri

Anunnak
Gjalle qenka moni 🤔😋
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Per te gjithe dashamirsit e rrjeshtave tane,jemi ketu edhe per afer 10 dite,sondazhi do jete i hapur!!
 
Top