Krijimet Letrare~Maj-22

Krijimet Letrare~Maj-22


  • Totali i votuesve
    35
  • Poll closed .

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Sy ka kush ka!! Eh 🥰🥰🥰
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Kur të bëj komplimenta për inteligjencën, ti kujton se tallem unë 😁
Ku m'ke bere ndonjehere komplimenta ti?! (ja dhe sot e bere si dicka te shkuar)😁🤣
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Per te gjithe ata/ato qe akoma nuk kane votuar!
Sondazhi jone ,vazhdone te jete i hapur!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Votova te 2-en
Me plq si shkrim i shkurt ,po me shum fjal brenda..sa thjesht e bukur ka permbledh cdo gje.👏
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Ai nr.3 Po ma ben me sy ..E thjesht dhe bukur..

P.s..Kush e ka ber te vi ne PM 20eur fillon shitja e vites te nxitoj 😝😝😝😝
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
E kam bere me pare
Madje konkluzion te zgjeruar
Por keqkuptohet
Kam hequr dore nga analizat
Kur e ke ber ? Skam pare gje.
Dhe kur Eshte keqkuptuar?
Nese je i zen dhe keq heq dore Eshte gje tjeter
Dhe sigurisht te kuptoj .
 
Top