Krijimet Letrare~Maj-22

Krijimet Letrare~Maj-22


  • Totali i votuesve
    35
  • Poll closed .

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Forca mobilizim te gjithe tani e mos na braktisni muajin tjeter me krijime! 😁 Premtoj qe une nuk do shkruaj, nuk do votoj, nuk do komentoj! Por do ju mbroj te gjitheve! 😁
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Mpreh lapsin mire kete muaj...po te paralajmeroj😝
Jam e sigurte qe po. Ndaj dhe u terhoqa si me stil. 😋 Ty s'ta kaloj dot ne poezi! 🤗 E kam pranuar perhere kete te vertete te "dhimbshme"! .. 🤗
(p.s. Shaka fjalia e dyte dhe "dhembshuria") 😁
 
Redaktimi i fundit:

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Nuk e mbaj veten me te mire se ty ne poezi 😁
🤗
Mbushi mendjen edhe @Monique te marre pjese😀
E terheq mbrapsht. Se sh serioze u bera. 🤗

Ideja eshte qe do ju bej pak qefin kot tashi une juve qe tmerrni pjese 🤣🤣🤣
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Se kam ba une kte jo
ma kishte nise njona ne f.b
me pelqeu e po e shperndaj :)
kushedi ca halli ka e shkreta :(
1.jpg
 

Monique

With or Without u
Monique krijimi im ishte per profin e matematikes dhe nuk mendoj qe ka lidhje me ato qe ke shpreh ti .
Plus qe pa te ofenduar un as ti kam lexu ato mendime qe te jem frymezuar apo bazuar ne to.
E thadhe dhe nje dite . Nuk jam mjeshtre e penes un shpreh vetem perjetime ne ato qe shpreh ndaj smund te jem kopie e askujt pervecse e mendimeve , perjetimeve te ndjenjave te mia.
Sidoqoft dhe mendimin tend dhe un e pranoj/respektoj .
E de mja , ti ke qene nje nga ato qe me lexoje ,me votoje ,e me komentoje me se shumti
Tani se skam qejf te bej tag komrntet e tua
Detajet jane te parendesishme
 

ViktoriA~

😍FvD😍
E de mja , ti ke qene nje nga ato qe me lexoje ,me votoje ,e me komentoje me se shumti
Tani se skam qejf te bej tag komrntet e tua
Detajet jane te parendesishme
Shum e vertete kjo qe the qe i kam pelqyer dhe votuar krijimet e tua po Eshte llogjike se un votoj dhe komentoj kedo pavaresisht se kush Eshte .

Ti kam pelqyer postimet Por jo deri ne ate pik qe te behesh muza ime . Lol

Pelqej votoj komentoj po nuk i memorizoj e as bazohem ne te .
 

Monique

With or Without u
Shum e vertete kjo qe the qe i kam pelqyer dhe votuar krijimet e tua po Eshte llogjike se un votoj dhe komentoj kedo pavaresisht se kush Eshte .

Ti kam pelqyer postimet Por jo deri ne ate pik qe te behesh muza ime . Lol

Pelqej votoj komentoj po nuk i memorizoj e as bazohem ne te .
I ka bere nenvedija


Vl
 

ViktoriA~

😍FvD😍
I ka bere nenvedija


Vl
O Mon se Po me vjen dhe me qesh . Besoj se ke ber shaka qe ne fillim . 🤣
Sepse Eshte thjeshte absurde te mendosh qe un ti flas fjal dashurie dikujt me frazat tua lol .
Po meqe do saher fjalen e fundit po e mbyll e po them mendo ça te duash se u be terkuze kot .
 

Lektor

Antarë i Respektuar
Yttt shpifës @E**A** ,dhe i kisha dyshimet e mija që ti s'kishe sjell krijim
Urime @Soulmind ❤❤❤
Urime @Lektor je shm i talentuar dhe poezia jote nuk kishte nevojë fare për "publicitet" do thoja unë 😝
Dhe që kur e lexova për herë të parë e dija që ishe ti se të kam lexuar me vëmendje
Ti shpifsi dyt @ReNdEx që më ngatrrove mendimett 😖😖,kisha goditur në shenjë, urime 😁

🥂cheers
Waaaaaaaaaaaa
Nuk paskam fituar unë 😂😂
Kush më gënjeu, eja merr trofeun tha 😜😜
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Waaaaaaaaaaaa
Nuk paskam fituar unë 😂😂
Kush më gënjeu, eja merr trofeun tha 😜😜
Çke ti!
Ta jap une trofeun 😁
🏆

p.s. shko voto tani tek tjetri 😁
 
Top