Krijimet Letrare~Maj-22

Krijimet Letrare~Maj-22


  • Totali i votuesve
    35
  • Poll closed .

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
PEr te gjithe ata qe akoma nuk kane votuar!
I ftojme te votojne dhe lexojne krijimet tona!
Flm!!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
oooooo,neser u mbyllka sondazhi ne 10:30. :p
kush nuk ka votuar? Te thyej ballotazhin.
 

Hilarious🌞

Staf në FV.AL
S/M
Pasdite do ua shpall. :p
Mos ma bëj mua këtë
Baby Reaction GIF
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
PErshendtje!
Ja ku erdhi dhe momenti per tu njohur me krijuesit e keti muaj. :)


Krijimi fitues per kete muaj eshte ; 7-Syte e tu! ~ shkruar nga @Soulmind .
shume urime @Soulmind . 🤗~Vazhdojme me krijimet e tjera pjese marrese;

1-Për ty ! ~ @Lektor . 🤗

2-Marreveshje fsheharake.~ @Desa . 🤗

3-Nje lule per ty. ~ @princesha .

4-Dashuria~ @Reldi . 🤗

5-Po a mund të quhet kjo dashuri? ~ @AnaVie . 🤗

6-Femër ~ @Hilarious . 🤗Keta ishin autoret tane per kete muaj.
Duke ju falenderuar perzemersisht per cdo mbeshtetje tuajen,qofte krijime,votime,apo komentime,ju njoftoj qe bashke
do rilexohemi per letersine ,ndoshta nga muaj Shtator.


Deri atehere ,ne muajit ne vazhdim,konkursin tone do e drejtoje @Soulmind ,e cila do ju njoftoje dhe do prese krijimet tuaja ne posten e saj private.

Ju pershendes,ngrohtesisht NEve. 🤗🤗
 
Redaktimi i fundit:

Hilarious🌞

Staf në FV.AL
S/M
Yttt shpifës @E**A** ,dhe i kisha dyshimet e mija që ti s'kishe sjell krijim
Urime @Soulmind ❤❤❤
Urime @Lektor je shm i talentuar dhe poezia jote nuk kishte nevojë fare për "publicitet" do thoja unë 😝
Dhe që kur e lexova për herë të parë e dija që ishe ti se të kam lexuar me vëmendje
Ti shpifsi dyt @ReNdEx që më ngatrrove mendimett 😖😖,kisha goditur në shenjë, urime 😁

🥂cheers
 

ViktoriA~

😍FvD😍
Nr 5 dihet si u morën votat ,nejse urime 😁

🥂cheers
Nese ke ndonje mendje per sherr mbaje ne shpirt se un nese doja tmerrja vota e kisha hedh sinjalin qekur por po rezervohem sepse sdua tja prish diten vetes e sidomos nuk dua te bie ne nivel me ty.
Kshque po e mbyll me kaq .😉
Vetem mos thuaj pastaj qe pse revoltohem .
Hajde avullo tani se sdu me prish temen dhe humorin time per ty .
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Yttt shpifës @E**A** ,dhe i kisha dyshimet e mija që ti s'kishe sjell krijim
Urime @Soulmind ❤❤❤
Urime @Lektor je shm i talentuar dhe poezia jote nuk kishte nevojë fare për "publicitet" do thoja unë 😝
Dhe që kur e lexova për herë të parë e dija që ishe ti se të kam lexuar me vëmendje
Ti shpifsi dyt @ReNdEx që më ngatrrove mendimett 😖😖,kisha goditur në shenjë, urime 😁

🥂cheers

S’ke ç’i bën gomarit i bie samarit 😁

Ps.
Komplimente për shkrimin tënd që mori edhe votën time 😁
 

Desa

Felix Culpa
V.I.P
Të më falni shumë për rrëmujën ,më falni që jam kaq e drejtë dhe e drejtpërdrejt 🤗🌞
Unë bëj se nuk e pash sepse po të nisim me spekulime, kush, si, pse, i humbet bukuria temës më të bukur që kemi
Ec të të përqafoj 🤗🤗
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nese ke ndonje mendje per sherr mbaje ne shpirt se un nese doja tmerrja vota e kisha hedh sinjalin qekur por po rezervohem sepse sdua tja prish diten vetes e sidomos nuk dua te bie ne nivel me ty.
Kshque po e mbyll me kaq .😉
Vetem mos thuaj pastaj qe pse revoltohem .
Hajde avullo tani se sdu me prish temen dhe humorin time per ty .
Krijimi yt ishte vertet i bukur!
Dhe ky si mendim i imi personal si lexuese.
Absulutisht askush nuk aludon mbi votimet,tjeter mendimet personale tani si ndalojme dot.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Po 3-shin o Nevi kush e ka shkruaar?
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Urime @Soulmind qe ne kaq pak rreshta,tje aq shume🤗
Urime te ju te tjereve.Mos u mbarofte kurre boja e penes!
 
Top