Krijimet Letrare~Maj-22

Krijimet Letrare~Maj-22


  • Totali i votuesve
    35
  • Poll closed .

WxP

Antarë i Respektuar
Urime Soul.. Ket muj do qep edhe une dicka
Make It Rain Money GIF
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Po prisja te dilte nafaka, se mu duk i gjithe nje kopje e shemtuar e shkrimeve te harruara te miat lool
Nese te eshte duk vertete kopie e shemtuar e ke shume gabim sepse eshte ndjenje e perjetuar aktuale .
Dhe dedikim per personin tim .
Eshte gje e bukur te lexosh qe ka njerez me ndjenja sot .
Pavaresisht se disa i kan perjetuar edhe harruar . Si thon francezet c’est la vie .:p
Disave i vdesin ndjenjat para kohe e disa vdesin bashke me to.
Un derisa te kem burimin qe me frymezon do vazhdoj ti shpreh .😬
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Krijimi yt ishte vertet i bukur!
Dhe ky si mendim i imi personal si lexuese.
Me mjafton kjo dhe ndjehem fituese dashni.
Absulutisht askush nuk aludon mbi votimet,tjeter mendimet personale tani si ndalojme dot.
Mendimet personale si ndalon dot po kur hidhen mendime te gabuara te iken dhe deshira te jesh pjes e ketij konkursi .
Miqt e mi jan si une . I thon gjerat troc .
Nese eshte ashtu si u fol i ftoj te gjithe kush me votoj e ta thon ktu publikisht qe e kam ber dhe un heq dore tani direkt 😊

P.s Faleminderit kush hodhi voten per zhgarravinen time .

Urime @Soulmind 😊

@E**A** kisha pregatit nje fjalim per ty e bindur qe ishe ti fituesi po ska gje po e ruaj per muajin qe vjen te konkurroj me te qe mos e coj dem.😝😬
 

Monique

With or Without u
Nese te eshte duk vertete kopie e shemtuar e ke shume gabim sepse eshte ndjenje e perjetuar aktuale .
Dhe dedikim per personin tim .
Eshte gje e bukur te lexosh qe ka njerez me ndjenja sot .
Pavaresisht se disa i kan perjetuar edhe harruar . Si thon francezet c’est la vie .:p
Disave i vdesin ndjenjat para kohe e disa vdesin bashke me to.
Un derisa te kem burimin qe me frymezon do vazhdoj ti shpreh .😬
Shprehi se edhe konkursi per ate ka nevoje, por ji sa me shume autentike
Kjo ishte ajo qe thashe
Sa per na kane vdek ndjenjat , me mire te jem e vdekur ndjeshmerisht sesa ti shpreh ndjenja cdo homosapienti
Njeriu eshte selektiv ,jo turme!
 

ViktoriA~

Antarë i Respektuar
Shprehi se edhe konkursi per ate ka nevoje, por ji sa me shume autentike
Kjo ishte ajo qe thashe
Sa per na kane vdek ndjenjat , me mire te jem e vdekur ndjeshmerisht sesa ti shpreh ndjenja cdo homosapienti
Njeriu eshte selektiv ,jo turme!
Monique krijimi im ishte per profin e matematikes dhe nuk mendoj qe ka lidhje me ato qe ke shpreh ti .
Plus qe pa te ofenduar un as ti kam lexu ato mendime qe te jem frymezuar apo bazuar ne to.
E thadhe dhe nje dite . Nuk jam mjeshtre e penes un shpreh vetem perjetime ne ato qe zhgarravis ndaj smund te jem kopie e askujt pervecse e mendimeve , perjetimeve te ndjenjave te mia.
Sidoqoft dhe mendimin tend dhe un e pranoj/respektoj .
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Me mjafton kjo dhe ndjehem fituese dashni.

Mendimet personale si ndalon dot po kur hidhen mendime te gabuara te iken dhe deshira te jesh pjes e ketij konkursi .
Miqt e mi jan si une . I thon gjerat troc .
Nese eshte ashtu si u fol i ftoj te gjithe kush me votoj e ta thon ktu publikisht qe e kam ber dhe un heq dore tani direkt 😊

P.s Faleminderit kush hodhi voten per zhgarravinen time .

Urime @Soulmind 😊

@E**A** kisha pregatit nje fjalim per ty e bindur qe ishe ti fituesi po ska gje po e ruaj per muajin qe vjen te konkurroj me te qe mos e coj dem.😝😬

@NeVertiti e ka fajin se hedh gurin dhe fsheh dorën 😁

Përshëndes @NeVertiti @Soulmind @AnaVie @Hilarious 😊

 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Me mjafton kjo dhe ndjehem fituese dashni.

Mendimet personale si ndalon dot po kur hidhen mendime te gabuara te iken dhe deshira te jesh pjes e ketij konkursi .
Miqt e mi jan si une . I thon gjerat troc .
Nese eshte ashtu si u fol i ftoj te gjithe kush me votoj e ta thon ktu publikisht qe e kam ber dhe un heq dore tani direkt 😊

P.s Faleminderit kush hodhi voten per zhgarravinen time .

Urime @Soulmind 😊

@E**A** kisha pregatit nje fjalim per ty e bindur qe ishe ti fituesi po ska gje po e ruaj per muajin qe vjen te konkurroj me te qe mos e coj dem.😝😬
Po ti e kishe pregatit prej krijimit fjalimin apo per anetarin kshu 🤣 Shprehu sikur ta kete bere EA se nuk me ngel hatri mua 🤗😁
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Syte e tu!

Ne fakt syte kane gjithmon dicka per te thene.
Nuk reagova dot pa dale emrat sepse do kuptohej kush e ka shkruar.

Ky koment m'u duk sikur permblodhi krejt poezine!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Posi, posi :rolleyes: 😁
C'mi ben syte ashtu? 🥺 E shikon qe "syte e mi"(poezia) frymezuan te tjere per te te dedikuar ty?!
Thuaj "Flm" te pakten! 😁🙄🙄
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Unë jo 😁

ps.
Herë tjetër ju lutem mos abuzoni me imazhin tim virtual 😁
Sa shpejt u kujtove! Prisje fundin e 2022 dhe e thoje! 😁
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Me mjafton kjo dhe ndjehem fituese dashni.

Mendimet personale si ndalon dot po kur hidhen mendime te gabuara te iken dhe deshira te jesh pjes e ketij konkursi .
Miqt e mi jan si une . I thon gjerat troc .
Nese eshte ashtu si u fol i ftoj te gjithe kush me votoj e ta thon ktu publikisht qe e kam ber dhe un heq dore tani direkt 😊

P.s Faleminderit kush hodhi voten per zhgarravinen time .

Urime @Soulmind 😊

@E**A** kisha pregatit nje fjalim per ty e bindur qe ishe ti fituesi po ska gje po e ruaj per muajin qe vjen te konkurroj me te qe mos e coj dem.😝😬
Të kam kërkuar ndjes nëse se ke lexuar e nderuar
 
Top