Krijimet letrare~Dhjetor~2023

Krijimet letrare~Dhjetor~2023


 • Totali i votuesve
  32
 • Poll closed .
Urime te gjitheve qe na kenaqni me keto shkrime plot ndjenja
Voten time ja jap nr 3 ndjesi gruaje
Ndoshta ngaqe jam e prekur nga keto ngjaret e fundit dhuna dhe vdekja e shume femrave 😭😭😭
Po ti nëse ia jep, ke harruar ta bësh si fakt të kryer, se unë vetëm votën time pashë :unsure:
 
I lexova te gjitha @NeVertiti dashni .

A nuk na jep mundesin te japim dy vota si muaj dhjetor qe eshte ?!

Sdi ke te votosh …
1) bukur .
2) gjyshet duan me shum mjaltin e mjaltit
3) femra ngelet femer. Nese shpreh ato qe dua do me akuzojn per feministe jo se sjam ndaj po kursehem .
4) thjeshte magnifique 😍 merrni kohen qe duhet ta shijoni e vleresoni .
5) dy te rinj te dashuruar duket dore e njohur ! Paci Fat e lumturi
6 ) Elena e Endri ? Çfare ndjesie me dha .
Me Perpiuuu shpirtin . Ça realizimi . 😍


Nese do kem mundesi te jzp dy vota jan per 4 dhe 6.

Ju lumshin duart .

Dashni ja mi 😘😘
Kujt do ja jepje votën e dyte dashni?
Jam mes dy krijimesh 4 dhe 6
 
Me pelqyen te gjitha, pergezime krijuesave.
Do vecoja 2 dhe 4 qe besoj jane me pike te barabarta vec se 2 ka shkruar me pak per te njejtin rezulatat.
Voten do ja jap 2-, pra Papuçet e gjyshes, dhe pse 4- Vjeshtë në shi, eshte shume i bukur.
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top