Krijimet letrare~Dhjetor~2023

Krijimet letrare~Dhjetor~2023


 • Totali i votuesve
  32
 • Poll closed .
Këto të gjata nuk i lexova me shumë vëmendje, më lodhi shkrimi Vjeshtë në shi... Ishte i shkruar bukur, por kërkonte shumë përqendrim për ta përcjell. Sidoqoftë, unë më shumë tërhiqem nga poezitë, në veçanti nga ato që i kushtohen dashurisë në të gjitha trajtat e saj. Për këtë arsye votova të parën Stoli i trëndafilave.
Gjithsesi përgëzime për këto krijime kaq të bukura.
👏👏👏
Ishte aq shume e ngarkuar me figura saqe une nje moment mendova se na ka ardh ne forum Fatos Nano :p
 
I lexova te gjitha @NeVertiti dashni .

A nuk na jep mundesin te japim dy vota si muaj dhjetor qe eshte ?!

Sdi ke te votosh …
1) bukur .
2) gjyshet duan me shum mjaltin e mjaltit
3) femra ngelet femer. Nese shpreh ato qe dua do me akuzojn per feministe jo se sjam ndaj po kursehem .
4) thjeshte magnifique 😍 merrni kohen qe duhet ta shijoni e vleresoni .
5) dy te rinj te dashuruar duket dore e njohur ! Paci Fat e lumturi
6 ) Elena e Endri ? Çfare ndjesie me dha .
Me Perpiuuu shpirtin . Ça realizimi . 😍

Nese do kem mundesi te jzp dy vota jan per 4 dhe 6.

Ju lumshin duart .
 
I lexova te gjitha @NeVertiti dashni .

A nuk na jep mundesin te japim dy vota si muaj dhjetor qe eshte ?!

Sdi ke te votosh …
1) bukur .
2) gjyshet duan me shum mjaltin e mjaltit
3) femra ngelet femer. Nese shpreh ato qe dua do me akuzojn per feministe jo se sjam ndaj po kursehem .
4) thjeshte magnifique 😍 merrni kohen qe duhet ta shijoni e vleresoni .
5) dy te rinj te dashuruar duket dore e njohur ! Paci Fat e lumturi
6 ) Elena e Endri ? Çfare ndjesie me dha .
Me Perpiuuu shpirtin . Ça realizimi . 😍

Nese do kem mundesi te jzp dy vota jan per 4 dhe 6.

Ju lumshin duart .
Dashnii beje kuj ti bie 10-ta,mes atyre dyjave qe te pelqejne,e voto njerin
🤗
 
Dashnii beje kuj ti bie 10-ta,mes atyre dyjave qe te pelqejne,e voto njerin
🤗
Po jo se pastaj dalin autoret e thon Pse e nisi te un e jo te tjetri. ( ku bje dhjeta)
Mbaj mend njehere i kemi ber me dy vota ne dhjetor po me duket ka qen te konkursi fotove :p
🤗
 
Po jo se pastaj dalin autoret e thon Pse e nisi te un e jo te tjetri. ( ku bje dhjeta)
Mbaj mend njehere i kemi ber me dy vota ne dhjetor po me duket ka qen te konkursi fotove :p
🤗
Fotomania po,por letersia jo!
Sepse tjeter krijimi,tjeter fotot. 🤗
 
Po Franinnn a ka pa kush ktej!? Ahahaha
Ka dhe teme te lire,thojniii...
 
Krijime shume te bukura vertete!
Ju lumte pena e mos rreshtni se shkruari.
Vota ime i shkoi per krijimin nr 4.Nje pershkrim i pasur me figura letrare.Mbase ngaqe eshte stina ime e preferuar dhe me pelqeu.
Por sishte e lehte te zgjidhje kesaj radhe.
 
Votova, Ndjesi gruaje, se më pëlqen ajo çfarë përçon.

Gjithmonë më ka magjepsur forca femërore njëherësh e brishtë dhe shpesh më e fortë se e burrave.

Respekt dhe jam në dashuri me bukurinë e gruas. 🥰
 
Jo pse votohet ketu? 😁
Qyshh jooo,qyshh jooo.
Dog Dancing GIF
 
Duart dhe mendja ju lumshin te gjithe pjesmarrsve !
Kritiken me mire ta mbaj per vete se nuk me doli shume pozitive !
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top