Krijimet letrare~Dhjetor~2023

Krijimet letrare~Dhjetor~2023


 • Totali i votuesve
  32
 • Poll closed .
Udhetar i jetes
Nje tregim i sinqert , sikur buron nga zemra
megjithese ndjejm nje sforcim ne gjetjen e figurave letrare paksa fallso .
Autori na tregon , na hap paksa zemren .
Titulli sikur tingellon i ftohte .
Te ishte te pakten bashkudhtari i jetes ,
Pse diçka tjeter me romantike !
Vallaj krejt çfarë është shkruar është emocioni që ndjej dmth sa herë e shoh atë person .Dashuri e pastër me figura letrare ndoshta të varfëra 😋
Titulli nuk është i ftohtë jo përkundrazi 😁

Sjam shumë romantike unë 😝se jam më shumë te krijimet dramatike 😁,por doja të vija ndryshe këtë herë me emocion të përjetuar në lëkurë 😋.


Ps: nejse kritikat mirëpriten gjithnjë 🤗
 
Ishte aq shume e ngarkuar me figura saqe une nje moment mendova se na ka ardh ne forum Fatos Nano :p
Nuk të përgjigjesha dot më parë se dilte autorësia po hajt se ju lë juve me vjershat tuaja të çerdhes herët e tjera.
 
Vallaj krejt çfarë është shkruar është emocioni që ndjej dmth sa herë e shoh atë person .Dashuri e pastër me figura letrare ndoshta të varfëra 😋
Titulli nuk është i ftohtë jo përkundrazi 😁

Sjam shumë romantike unë 😝se jam më shumë te krijimet dramatike 😁,por doja të vija ndryshe këtë herë me emocion të përjetuar në lëkurë 😋.


Ps: nejse kritikat mirëpriten gjithnjë 🤗
Nje kritik eshte si nje krijim , pra e shenjt dhe ajo , keshtuqe nuk ka vend per larje hesapesh . Dhash nje mendim modest qe ka nje vlere po aq modeste dhe as se ve ne dyshim aftesit tuaja krijuse dhe sinqeritetin tuaj . Ju lumte dora dhe mendja !
Kur shkruajta mendimin tim as se e kisha iden kush I kishte shkruar dhe nuk mendova ne asnje moment se do me duhet te jepja llogari !
Pas kritikes , autokritike !
Kam bere shume gabim qe kam bere verejtje . Duhej ti fusja llustra se kalojn me bukur .
 
Nje kritik eshte si nje krijim , pra e shenjt dhe ajo , keshtuqe nuk ka vend per larje hesapesh . Dhash nje mendim modest qe ka nje vlere po aq modeste dhe as se ve ne dyshim aftesit tuaja krijuse dhe sinqeritetin tuaj . Ju lumte dora dhe mendja !
Kur shkruajta mendimin tim as se e kisha iden kush I kishte shkruar dhe nuk mendova ne asnje moment se do me duhet te jepja llogari !
Pas kritikes , autokritike !
Kam bere shume gabim qe kam bere verejtje . Duhej ti fusja llustra se kalojn me bukur .
I nderuar më duket e pa vend replika juaj 😊
Gjithsesi je i mirëpritur kur të duash për kritik ,përkundrazi i vlerësoj e nuk ndihem aspak keq 😊
Llustrat i kam bezdi se shkëlqejnë shumë më tepër seç duhet 😁

Kalofshit mirë i nderuar 😊
 
Pergezimet e mia shkojn per organizatoren,
per te gjithe pjesmarrsit dhe mbi te gjitha fituesin e muajt .
Dora dhe mendja ju lumte te gjitheve e vazhdoni te ndani me ne talentin tuaj te pakontestushem !
 
I nderuar më duket e pa vend replika juaj 😊
Gjithsesi je i mirëpritur kur të duash për kritik ,përkundrazi i vlerësoj e nuk ndihem aspak keq 😊
Llustrat i kam bezdi se shkëlqejnë shumë më tepër seç duhet 😁

Kalofshit mirë i nderuar 😊
Nqs te duket e pavend fshije ose injoroje
se ti je vet zot e vet shkop !
 
Nuk të përgjigjesha dot më parë se dilte autorësia po hajt se ju lë juve me vjershat tuaja të çerdhes herët e tjera.
Po ne te cerdhes prandaj jemi ktu, te lexojme Profesor Doktoret dhe te mesojme noigje.
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top