Krijimet letrare~Dhjetor~2023

Krijimet letrare~Dhjetor~2023


 • Totali i votuesve
  32
 • Poll closed .
@Briken PErshendetje i nderuar!
Te falenderoj per voten tuaj ne konkurs.
Por me duhet te cilsoj,se si broshur rregullorje nder vite,votat e anetarve te rinj qe kane vetem disa postime apo disa dit regjistrim,nuk mund ti marre ne konsiderat numerimi.
Uroj qe te jesh aktiv,te ndihesh mire ne mesin tone,dhe muajin qe vjen te te kemi perseri ketu me voten tende.
Ju pershendes!!
Sa bukur e pershendet dhe e sqaron !
Çfare korrektsie !!!
Per tu pershendetur !
Ka bere perpara fv ne kete drejtim ,
se kur u skualifikua vota ime skisha sqarimi dhe pershendetje jo se jo .
Te jem I njerkes valle !!!
Ups harrova dhe u ankova ( qajta , bera viktimen) sorry se mu kujtua se nuk e kam kete drejte !
 
Sa bukur e pershendet dhe e sqaron !
Çfare korrektsie !!!
Per tu pershendetur !
Ka bere perpara fv ne kete drejtim ,
se kur u skualifikua vota ime skisha sqarimi dhe pershendetje jo se jo .
Te jem I njerkes valle !!!
Ups harrova dhe u ankova ( qajta , bera viktimen) sorry se mu kujtua se nuk e kam kete drejte !
Ju kerkoj ndjese nese ne sqarimin qe kam bere per ju, nuk isha korrekte!
Here tejra do jem me e kujdesshme!!
Ju pershednes,dhe te falenderoj per cdo analize qe u bere krijimeve kete muaj!
Nje te diel te mbare te keni!
 
Elena intriguese &superbe
me duket se e ka sjelle djali i zhgarravinave me pelqeu jashte mase. E Nese nuk Eshte ai urime kushdo qofte .

Voten ja dhash krijimit numer 4, vjeshte ne shi .
Eshte komplet ne teme . E nderthurur teper bukur
E gjate Ndoshta per dembelet ama per ne qe e duam librin , leximin dhe te bukuren meritonte voten time sado qe para nje perle si kjo ndjehem amatore

Kaq dhe Fitofte me i miri krijim .
 
A votuat o njerez te mire te gjithe!!
 
Pas 19 minutash mbyllet sondazhi. :p
ndonje vote tjeter kishim!?
 
Dhe ja ku arritem dhe kete muaj ne momentin e shpalljes se krijuesve tane!
Le te njihemi me autoret tane te dashur.

Krijimi fitues per kete mua eshte;

Krijimi 2-Papucet e gjyshes ~ nga @NoMaD ! Shume urime i nderuar. 🤗

Vendin e dyte shkon per krijimin; ~ 1-Stoli i trëndafilave `~ @Anna* . urime zemer. 🤗

Krijimet pjese ,arrse vijojne si me poshte;
3-Ndjesi Gruaje ~ @MonaLisa . 🤗


4-Vjeshtë në shi. `~ @daniel00 . 🤗

5- "Udhëtar i jetës" ~ @Furiosa . 🤗

6-Elena. ~ @NeVertiti .
Ja pra nje fryme letrare qe na shijoj dhe shfletuam emocione te bukura dhe per kete muaj.
Duke ju uruar dite festash te mbushura me dashuri dhe mbaresi,shendet mbi te gjitha,ju uroj gezuar festat,per tu ritakuar ne konkurset e rradhes me vitin ; `2024. :))
Perqafime dhe qofshi mire te gjithe!!
 
@NeVertiti urime dhe ty qe e solle kte konkurs, se desh harrova organizuesen, por ti e di qe dhe kur harroj ti je e para per lavderime te merituara 🤗
 
Më bëhet qejfi që fituan papuçet e gjyshes çame 🥰
Urime @NoMaD

Faleminderit atyre që më dhanë votën e i pëlqeu krijimi im edhe pse ishte krejt spontan.(Kjo tregon se kam fije dell poeti 😅)

Urime të gjithë atyre që morën pjesë ❤️
 
Më bëhet qejfi që fituan papuçet e gjyshes çame 🥰
Urime @NoMaD

Faleminderit atyre që më dhanë votën e i pëlqeu krijimi im edhe pse ishte krejt spontan.(Kjo tregon se kam fije dell poeti 😅)

Urime të gjithë atyre që morën pjesë ❤️
Modestia n'kulm 😋
 
@NeVertiti urime dhe ty qe e solle kte konkurs, se desh harrova organizuesen, por ti e di qe dhe kur harroj ti je e para per lavderime te merituara 🤗
Flm,kete konkurs e mbajne dergusit tane qe cdo muaj me hapin deren e tyre,per te me nisur ndonje varg,rrjesht dhe copez. 🤗
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top