Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

xhebrail

Mangup me Licenc
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Une kurre gjithmone kam qen me i miri ne shkenca egzakte sidomos
 

Studenti

BavareZ
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Si student qe jam skam lan gja pa ba per t kopju sadopak :p :p
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Pirja e duhanit

Konjaku qe me mjes...

Paraqitja ne drejtori....

Duke kopjuar ne provim...

Shkelja e syrit...

Lenia e ores se mesimit.

Ehhhhhh....
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Smu ka dash te kopjoja , hudhja leket e mvite nota ne fund .
 
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Zakonisht kopjoja ne derrase :)si kam pas keto prob...notat i kam marre me djerese :)
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Ncuk mer kam qen i shkolles une hahhaa ,me shume kam kopjuar ne universitet
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Ne Shqiperi jo, por pertej detit kishin lloj lloj metodash, jam habitur kur i kam pare.
Ku isha mesuar une, atehere po te kapte mesuesi duke u shperqendruar nga leximi
te meronte para klases jo mo te kopjoje, phu phu..
 

MasteR

I'm offline
Disa menyra te kopjuari nga studentet

Disa menyra te kopjuari nga studentet...Po ju cilen keni perdore nese keni kopjuar.?
a98395_breast-cheat-only.jpg

a98395_cheat-bottle.jpg

a98395_cheat-exam-drink.jpg
a98395_cheat-exam01.jpg
a98395_cheat-pen.jpg
a98395_fingernail_cheat.jpg
a98395_how-to-cheat-in-exams.jpg
a98395_on-thighs.jpg

a98395_smart_phone_cheating.jpg


p/s Cfar shale ajo e 3ta nga fundi lol
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Disa menyra te kopjuari nga studentet

po keshtu e kryen shkollen keto hahhahaha me letra nen shale
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Disa menyra te kopjuari nga studentet

hahahhahahah sa t'forta kto
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

gjenialet nuk kopjojne
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Ncuq...une i shkruaja pergjigjet gabim qe edhe kopjacet ti kopjonin gabim, dhe pastaj i ndryshoja prape dhe vija pergjigjet e sakta. Aq e keqe kam qene! :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Mu mi benin detyrat,skisha nevoje me kopju lol
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Une kopjoj akoma :p njehere vjen zyshi dhe i thote shoqes para meje ngriji duart,ajo u detyrua i ngriti dhe i kish te shkruajtura ne pellembe pergjigjet ahaha..qe atehere i shkruaj ne banke ato me te veshtirat...po doni ju qe me bien pyetje te tjera e keshtu kot sa zhgarravis une :p

Tani seriozisht per ata qe ndjekin shkollen gjimnaz etj e nese duan te behen dikush duhet ti shtrohen leximit ne menyre qe te mesojne dicka (dija eshte ushqim per trurin) se kshu te rrofte diploma e varur ne mur...
 

Lilithh

Antarë
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Gjithnje kane kopjuar prej meje.
Mbaj mend ne gjimnaz ditet e fundit, gjullurdi e madhe. Une kisha premtuar qe sdo lija me asnje te kopjonte, sapo doli pak jashte zysha, fleta ime su pa më..
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
N'cuq...jo se mesoja por s'ma mbante nga frika lol

Edhe kur ndodhte ndonjehere e me pyeste zyshja,une skuqesha e kuptohej e verteta :p
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
N'cuq jam shume e turpshme pergjithesisht,sidomos kur terheq vemendjen e shikimet bien mbi mu....u mortja lol

Tashme s'kopjoj me,jam bere vajze e mire ...s'ka lezet e per moshen qe kam ahahah :p
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Never
Se di as vet pse nuk e kam provuar, duhet te jete vertet challenge :p

it is :D nese je ne bank te pare perpara profesorit :D ahaha


beje si ai jovan bregu :p po te kapen, skisha bere ndonjehere nga keto, thash ta provoj njehere :p
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
te pakten mos imito burrat :D :D

Kete me burrat s'arrij ta kuptoj,c'eshte e verteta dicka te ngjashme me pate thene e tek nje teme tjeter...por s'dhash rendesi shume!

Shpresoj te jete thjeshte nje shaka nga ana jote! :)

Persa i perket imitimit,ajo s'ka gjini mo cun...ate o e ke o se ke,eshte art me vete...s'ka se si se art jam vete une lol
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Kete me burrat s'arrij ta kuptoj,c'eshte e verteta dicka te ngjashme me pate thene e tek nje teme tjeter...por s'dhash rendesi shume!

Shpresoj te jete thjeshte nje shaka nga ana jote! :)

Persa i perket imitimit,ajo s'ka gjini mo cun...ate o e ke o se ke,eshte art me vete...s'ka se si se art jam vete une lol

me fal, se thash me te keqe. shaka.

Se them me :)
 
Top