Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Engjellusha :manikure::manikure:besoj qe kan ngelur shume pak....e mos ken kopjuar as vetem nje x sa kan qen ne shkolle....:)

Metodat me te reja per te kopjuar??
Apo ne fuqi kan ngelur akoma klasiket....:)

Jam kurioze te di se ca metoda perdorni [keni perdorur] ju per te kopjuar?:p
:motor::motor::motor::motor:
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
Po kam kopjuar lol.
Ka pasur raste kur kam shenuar dic ne duar (metoda e fundit qe kam perdorur haha)
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Sa kam kopjuar une asnje ska kopjuar se une nuk kam vajtur asnjehere ne shkolle dhe gjith diten kopjoja te tjeret qe nuk vinin ne shkolle.
 

Giovanni

Anëtar i ri
Si gjith studentat e tjare kam kopjuar edhe une, dhe kam qene i zoti per ta bere kopjimin... :blla:
 

*deliza*

VIP
V.I.P
shkruaja ne banke............ishte menyre e mire............:)
 

Loverboy

A pretty face can never trick me

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Do ti kete patur mesuhesit me syze dhe nuk shikonin mire.
 

*deliza*

VIP
V.I.P
Nuk ua kontrollonin bankat lol ?

Kishin besim tek une :) nuk ja u merte mendja se mund te kopjoja edhe + qe nuk shkruaja referat aty .........shkruja vetem ndonje fjali qe nuk mund ta mbaja mend ose ndonje formule................po ne pergjithesi nuk i kontrollonin se ata qe kopjonin shkruanin neper letra te vogla ose gjenin ndonje menyre tjeter :)
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Une e di qe ke mesuar shume ti deliza po vetem sa per tu kujtuar i ke shkruajtur ne banke.
 

*deliza*

VIP
V.I.P
Une e di qe ke mesuar shume ti deliza po vetem sa per tu kujtuar i ke shkruajtur ne banke.

Normale qe po . mire e paske kuptuar........:) ( shpresoj mos ta kishe shkruar me ironi ndonje gje )
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Jo per koken tende qefsha ziniun pse une ty do te te genje.
 

Adrenalina

GoC TiR0né
Ncuk, asnjeher, perkundrazi... kane kopjuar nga mua

Deri ne nje fare viti kam qen shuuuuuuuuume mire ne shkolle, pastaj nuk ja varja dhe as nuk isha e interesuar te kopjoja... kur kishim provim per mua ishte pushim, jepja letren bosh dhe dilja
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
haha sa metode e mire kjo jotja adrenalina...:p

e si e perfundove shkollen?
 

sensuu

sweet
V.I.P
une vetem ne bange te pare.....s'kishte mundesi kopjimi:D
dhe nese shkruaja ndonje formule te gjate,s'me binte pyetje ahahha.
 

Adrenalina

GoC TiR0né
haha sa metode e mire kjo jotja adrenalina...:p

e si e perfundove shkollen?

se perfundova, dhe bera mire :) kam pas shance ne jete qe dhe sikur te kisha bere 10 shkolla ne shqiperi s'do kisha vendin e punes qe kam tani ;) nganjeher eshte me te hecme sweetzzinna ;)
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
jo fare e kam mar shkollen me lek dhe se kisha te nevojshme te kopjoja
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
se perfundova, dhe bera mire :) kam pas shance ne jete qe dhe sikur te kisha bere 10 shkolla ne shqiperi s'do kisha vendin e punes qe kam tani ;) nganjeher eshte me te hecme sweetzzinna ;)
e ketu dalim tek tema fcb
miliardaret pa shkolle!!

bravo 6a!! urimet e mia:)
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
JAm shume i ngathet ne kopjim,se di pse??
Imagjinojeni ne nje provim kisha hyre edhe pyetja e cila me ra ne test,piketishte ate e kisha te shkruar ne nje flete te formatit A4,testi poashtu ishte i te njejtit format,por letra qe e kisha pergjigjen ishte ne xhepin e pasem te pantollonave dhe ishte grisur dhe,momentin qe une deshiroja ta merrja me dilte e gjithe faqja....bohh ca tmerri
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
haha:) po se shkruaje dot ne nje leter me te madhe?:p

po deri tani skam digjuar as njerin te kopjoj me tehnollogjine ere...hands-free...
 

fcbesia

Anëtar i Respektuar
haha:) po se shkruaje dot ne nje leter me te madhe?:p

po deri tani skam digjuar as njerin te kopjoj me tehnollogjine ere...hands-free...

epo te thashe qe jam i ngathet per kete pune,derisa kam dy kolege njeri eshte mashkull e tjetra femer,imagjinojeni se ca bejne me celular jane ne gjendje brenda pak sekondash pa ulur koken fare ti dergojne dikujt jashte provimet nje sms pyetje.Me te vertete ajen te papame ne ate aspekt edhe vete menyra aq e shpejte se si shkruajne.
...edhe nje rast koleges time i kane vere nje foto(foto qe per fat te keq nuk e kam) me kopjen e vockel te vendosura ne mes gjinjeve te saj....
kendej nag Prishtina thojne "eee cka ska"
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
neve sna lene me telefon ne provim....

ose kam pasur raste qe na kan vene te leme telefonin ne tavoline me baterin e hequr:D
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
neve sna lene me telefon ne provim....

ose kam pasur raste qe na kan vene te leme telefonin ne tavoline me baterin e hequr:D

Po edhe neve ashtu na thonje telef ne tavolinen Se edhe une per tel te bej zbore :haha::haha:
Jo skam kopjuare ndoshta te mesmen ne Anglishte qe nuk merrja veshe nje fjale
Por edhe ate dite kur kopjova nuk kopjova mir ishte tjetre per tjetre :haha::haha::haha::haha:
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Eres tjeter besoj se do kopjosh tamam.
 

sensuu

sweet
V.I.P
ej,zyshat thone qe vetem nxenesit shqiptare kopjojne...te huajt jo.....sa genjejne eee!!!
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Nuk e kam zakon te kopjoj abslutisht,megjitheate detyra e nxenesit e do....po kam kopjuar por shum pak...i shkruaja gjerat brenda te portofoli dhe e kisha kollaj ti lexoja....kurse tek te tjeret asnjehere
 

jackass

Anëtar i ri
kam kopjuar sakonisht ne testet nga lenda e muzikes (ne pjesen teorike) ka qene pak veshtire te kopjohet pasi profesor e kam pas mahmut feratin (kengetarin) e ka qene shum shum veshtir te kopjohet tek ai, po ia kam dalur disi :p
 
Top