Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Bambolita

Reborn!!!
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

perhere....
edhe ne universitet...
mami im e ka pas dit gjithmon
edhe ne fillore kam kopjuar ( ne itali se ne shqiperi studjoja)
sme kan kap ASIHER !! as ne provimin e fundit te matures ahahah sa kam qesh un
kam bluze speciale per provimet.... gjithsesi perdor gjoksin
aty ska burr nene tvi te me kontrolloj se ja pres duart :D
bluze pak a shum si puna ksaj
p_2007326_707.jpg

me rrin ngjit dhe skan se ku te levizin shenimet e mira mini mini :D
ne fillim i mbaj te gjitha nga ana e djatht....ato qe shof dhe qe sme duhen i kaloj nga ana e majt..
duhet shum praktik... :p

ps posht nje kanatiere me e hapur dhe me e ngjitur
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

O Bambo po mesusi nuk shef kur i leviz letrat nga nje ane ne tjetra?
Dhe nje gje.. a te dridhen cik kembet...apo ske asnje emocion?:)
 

Yellow Redhead

angels walk among us
V.I.P
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

aha Zzinna po u drodhe te lexojne kollaj mesuesit, duhet te dish te ruash gjakftohtesine, te mos ndryshosh shprehine e fytyres, te luash rolin
plus une di te flas me bark, pa levizur buzet, super avantazh neper provime
 

Bambolita

Reborn!!!
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

O Bambo po mesusi nuk shef kur i leviz letrat nga nje ane ne tjetra?
Dhe nje gje.. a te dridhen cik kembet...apo ske asnje emocion?:)

nuk me kan kapur asiher... duhet shpjetesi dhe siguri :)
kam aq shum vite qe kopjoj sa nuk ndjej mo asigjo
po e vrave shum trunin te kapin....eshte me se normale
 

*deliza*

VIP
V.I.P
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Mua sma ka mbajt asnjehere me kopju :D...Pervec kur kishim ndonje hartim dhe kur nuk mbaja mend asesesi ndonje mendim fjali apo ku di gje ( ose nga keto shkencat natyrore ndonje formule ) at'her shfrytezoja banken, shkruaja aty..po dhe aty mezi i shifja miniature mo :D...Mendoje qe ketu ne fakultet jo qe po kopjoja por po tentoja dicka te vogel ti tregoja nje shoqes meqe me pyeti dhe desh me nenshkroi testin asistenti LOL...Nuk jam per keshtu gjera une :D...Vecse ja bej sherin vetes, asgje me shume :D...Juve te tjereve pastaj halla per guximin :D...Eshte zotsi dhe kjo. :D..vecse shifni mos te digjeni ndonjehere :p
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Kam kopjuar , por rralle ngaqe nuk dija , thjesht per te qene me i sigurt .
Keni vene re qe kopja ta rrit sigurin !!!!!!
 

ERA_VL

missing you....
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

te thuash skam kopjuar, ste beson dhe njeri...megjithate kam kopjuar edhe une si gjithe shoqet dhe shoket....:)...nuk me kane kap ndonjehere ne fakt mesuesit...
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

une vetem ne bange te pare.....s'kishte mundesi kopjimi:D
dhe nese shkruaja ndonje formule te gjate,s'me binte pyetje ahahha.

hahaha ne cdo shkrim qe kam lexuar ti me ben te qesh pa te keq dmth
nga ne funksiononte ndryshe , une isha ne fund, pro thonin fundi kopjo, e te gjith rrini ne fund :( :p:p:
pastaj ska nxenes qe ska kopjuar...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

une zakonisht kopjoja nga ato qe i kisha afer kopjimi.jpg madje nganjehere harroja se cfare po kopjoja :eek:hh:
 

Mr-Bledi

♥ House Music
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

s'eshte e kopjume ajo hape pak librin shife nje fjali e mbylle prap.
shko ne fund ta bankave. hap librin, shif e shkruj :p
se mos do vdesesh maksimumi do te te marre librin.
por ti ke nje liber tjeter. me pas te merr edhe ate
edhe duhet me e be prov tu kopju tek tjert :D :D

---------- Post added at 01:33 ---------- Previous post was at 01:30 ----------

Mua sma ka mbajt asnjehere me kopju :D...Pervec kur kishim ndonje hartim dhe kur nuk mbaja mend asesesi ndonje mendim fjali apo ku di gje ( ose nga keto shkencat natyrore ndonje formule ) at'her shfrytezoja banken, shkruaja aty..po dhe aty mezi i shifja miniature mo :D...Mendoje qe ketu ne fakultet jo qe po kopjoja por po tentoja dicka te vogel ti tregoja nje shoqes meqe me pyeti dhe desh me nenshkroi testin asistenti LOL...Nuk jam per keshtu gjera une :D...Vecse ja bej sherin vetes, asgje me shume :D...Juve te tjereve pastaj halla per guximin :D...Eshte zotsi dhe kjo. :D..vecse shifni mos te digjeni ndonjehere :p

deliza un para cdo provimi them zoti para un mbrapa edhe futena tu na ra te fiket.... dalim ne fikje e siper :D !
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

a ka student qe ska kopjuar ?!

Metodat e kopjimit :1- stili firzamonik, 2-stili i rrulit, 3- stili i shales, 4- stili i zvogelimit me fotokopje, 5- stili i shkrimit pas makines llogaritese, 6- stili i kufjes me blutooth

dhe shpikja ime qe ka kaluar me qindra ixhinier ne lenden e konstruksionit metalik: Zevendesimi i textit te shisheve te ujit apo coca cola me kopje te teorive e formulave.

 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

jo nuk është mir me kopju, asnjëher.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Sa te duash aq shum saqe nga nje her harroja dhe i paraqesia detyrat e shoqes se bankes msuese ne vend qe ti jepia te miat :p :p :p :p LOL
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

c"kujtime me zgjoi kjo teme,..ne shkolle te larte,..kishte vellai nje librari qe shiste librat e universitetit dhe keshtu punoja party-time sa mos me ndeje ne kafe orve qe nuk ikija ne leksion..ahahaha.,..kisha dhe fotokopje,..dhe mbaje mende para provimit vinin shoqet e shoket e grupit me jepnin leksionet na i zvogelo me 75%,..njehere na i zune,..dhe ne vende qe te na i merrte kopjet presori,..filloi po qeshte dhe na tha ikni e keni te gjithe te marre provimin,..veq mos tu shofe me parasyshe prape ne Vjeshte,..hahahahahahahah,..zakonishte sme ka ecur me kopje asnjehere,..kisha frike keshtu qe nuk lodhesha fare,..;p;p..
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Kame kpjuar shume biles tani i kame rene pishman se nuk kpjova me shumeLOL jo nuk te qon larg kopja eshte si genjeshtra qe te le ne rruge ......mbase kopjimi eshte me i keq se genjeshtra ne kete rast po genjen veten duke kopjuar
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Kam qene e drejte qe kalama :p....edhe ne fillore s'kam kopju noihere.
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

po shume here ne lenden e Kimise atje isha zero nuk kuptoja fare:D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Po edhe kam kopjuar,por kur kisha dyshime,dmth e kisha te nevojshme ti hidhja nje sy per te mos gabuar ate qe do shkruaj...Ne fakt sme ka ec asnjehere,gjithmone me kane zene:(,pasi e bera nja dy here te dyja heret me zune,se bera me..E humbur se e humbur,me mir e humbur me te shkruara me dyshim,sesa e humbur me gjithe provimin(zakonisht kur te zinte profesoresha e kishe te humbur provimin)...
 

MasteR

I'm offline
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Eh pse ka ndonje qe thot skam kompjuar po flas kopjim jo per ata qe ne provim i bejne rilexim librit apo leksioneve :p
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Kopju the... i kam nxi jeten :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Eh pse ka ndonje qe thot skam kompjuar po flas kopjim jo per ata qe ne provim i bejne rilexim librit apo leksioneve :p

E ke fjalen per ato qe kopjojne dhe presjet:p,e nga nguti ngaterrojne dhe rresht:p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Nje shoku im kopjonte dhe emrin LOL LOL LOL provim historie dy testime me te njetin emer LOL
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Nje shoku im kopjonte dhe emrin LOL LOL LOL provim historie dy testime me te njetin emer LOL

Se ti nuk e ke bere ndonjeher... :p
Ktu pysin a ke kopju... ti thu kan kopju :p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Se ti nuk e ke bere ndonjeher... :p
Ktu pysin a ke kopju... ti thu kan kopju :p
Une kam qene mesues per kopjim biles kam kopjuar dhe me liber hapur dhe sme kane marre vesh .........
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Une kam qene mesues per kopjim biles kam kopjuar dhe me liber hapur dhe sme kane marre vesh .........

Kshu bravo nxirre koken :p
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Nuk kemi kopju në Shkollë, me përjashtim në Matematikë -nganjëherë veq .... gjë që më mundon shumë që atëher kam mashtru veten, ndërsa profesorit nuk i ka interesu gjë. Sikur tmë zinte, ka qenë rrezik shumë, sepse ishte i shtirë...

Megjithatë sot nuk kopjoj asnjëher: qka e di e shkruaj, qka sdi -duhet ta mësoj, por nuk kupjoj më...

Menquri është njeriu të mëson nga gabimet e tij. Kur i mëson, nuk i përserit më.
KJO ثSHTث ME RثNDثSI Nث JETث.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Eh sa her kam dal une nga provimet se gjithmon isha numeri 1 ne kals per kopjime :D :D
 

MasteR

I'm offline
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

E ke fjalen per ato qe kopjojne dhe presjet:p,e nga nguti ngaterrojne dhe rresht:p

jo e kisha per ata qe i shkruajne edhe ne ne klasen e 7 psh nese ai eshte e 8 kemi mesuar kete apo ate apo shif figuren 6.2 hahaha sic i ka ilustrimet libri :p
 
Top