Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Doja te komentoja qe uf cte kopjume po me doli postimi i dikurshem edhe do dilja bllof. Sa sh qe paskam genjy lol
P.s.shaka e sipermja sigurisht. :)

Ne tetvjecare smbaj mend, ne fakt por besoj jo. Jo sepse s'dija te kopjoj por sepse s'me eshte dashur. Ndersa kopje jepja me shumice doja fatkeqesisht. Sidomos ne provime kishte raste kur nderroja fleten me shoqet, u beja nja 2-3 pytje sa te mernin 5-6 dhe jua jepja prap:p, as vete sme besohet si i benin kto gjera pa na kapur. Gabim dhe kjo ne fakt!
Ndersa ne te larte, eshte turp ta mendosh kopjimin jo me ta besh, edhe pse kam pare studente te mira qe ne te rralle dhe e praktikonin...iiiii e di sa keq qe dukesh ? :p....
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Po mos kopjoje te quanin demode ne ate kohe, plus benim si ganstere para dashnoreve kur tregonim se si kopjonim si te forte... lol lol
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Nje inteligjente si une, nuk ka pasur nevoje te kopjoje lol lol lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
hahahahaha LEg he shejtan.

Jo S"kam kopjuar asnjehere.
Ne te larten ka pas njehere nje provim, ku ish dekani na tha hapni librat beni nga dy pytje dhe dilni perjashta ahahahahhaha.
 

Zana1

Braveheart
Gjithmone ne provime ... jo per gje, por nuk kam tipin qe te ulem e te studioj me ore te tera ... e me duket kaprico qe te japesh provim lende qe i ke bere gjate tere vitit e te eshte dhene nje here nota. ( Si perfundim te iken tere mundi kot, per nje provim ... ku njerezit mesojne ne forma te ndryshme ) ka nga ato qe nuk studiojne dot me ore te tera per nje provim , por qe i detyrojne.

Nese kishim mundesi ( kishim hile nga brenda , e kjo zakonisht isha une : p ) vidhja/nim letren boshe ne dosje & e i benim kopje tere klasa... e plotesonim ne shtepi & e kishim gati per daten e provimit . : d

Nje metode tjeter ishte qe vishnim geta ( edhe ne pike te vapes ) e i shkruanim pergjigjet ne kofshe , kur uleshim i lexonim rehat :d

Ps... Kam kujtime te bukura nga shkolla... & gjithmone i kam urryer provimet. : )
 
Redaktimi i fundit:

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
I kam pas shkruar mesimet ne duar.
Neper ca letra te vogla i shkruaja dhe ato u ngjitshin neper rroba.
Tani moda me e re me kufje ne vesh lol
 

elle

Chill
kam pas nje komshie ajo i shkrunte te gjitha te shalet e kur shkonte ne test vishte fustan qe ta ngrinte kur te kupjonte :p
 
  • Haha
Reactions: NGU
Cuq, edhe nje here qe donin te kopjonin nga une( provim frengjisht qe un jam tyç fare) me nxori msusja nga klasa. Jashttttt ?
 

Lauri

Anunnak
Normal qe po.deri ne te mesmen
Pastaj ne te larten jo
Qyqja ke të lartën ti naqe?
Vetëm unë paskëm ngel me 4 klasë fillore ? biles edhe keto i mora më kopjim, tu fal vezë, rrush e fiq msusve ??
 
Top