Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Kur kam qen ne shkoll nuk kam pas kompjuter..

Tani qe nuk jam ne shkolle kam celular ...😄
 

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
Ja kam lujt fen po ehehh ste hynye n pun se ajo ta dinte kapacitetin e trunit ama n 'kimi rrija kemb mbi kemb se ate pend e kam pas msu rregullish. Eeee ndersa te anglishti domosdo zysha 🤤🤤🤤 ...
 

Lauri

Anunnak
Unë s'kam pasur nevojë të kopjoj...ma jepnin notën e mirë se bëja shkëmbim me vezë pulash.🙈🤷
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Jo vetem qe skam kopju asiher por si lija as te kopjonin tek un
Nashti qe i kujtoj m vjen keq ☹️
Sa katileee😭
Uuu sa e keqe paske qen imagjino sa inat te kan passss ty moj e uruar 🤣🤣🤣
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Tani kan ndryshuar kohët. Lejohet “kopjimi” si inspirim, por që duhet ta formulosh me fjalët e tua 😁 se të kap ligji i plagjiaturës dhe shkon dëm mundi 😂
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Nuk kam kopjuar asnjehere. Por, kam dhene kopje me shumice. Nuk ka patur shoqe qe nuk kopjonte. Aq sh ndihmoja saqe ne 1 provim mbarova testin tim shpejt e shpejt dhe kam shkembu fleten me 2 goca e ua bera dhe atyre. Kur e kujtoj tani, nuk me besohet. Nuk jam krenare qe kam leju te kopjojne, por nuk kisha ca te beja. Ka qene njera ma bente kurrizin cope me stilolaps duke me thene:mtrego icik. 😅😅

p.s. do jem pergjigj besoj te kjo teme e me pare por kush po kerkon komentet e vjetra. 🤣 them se do kem shkrujt te njejten. Lol
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Jo vetem qe skam kopju asiher por si lija as te kopjonin tek un
Nashti qe i kujtoj m vjen keq ☹️
Sa katileee😭
Katile ke mbetur me duket 😅😅😅
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Ne tetvjecare smbaj mend, ne fakt por besoj jo. Jo sepse s'dija te kopjoj por sepse s'me eshte dashur. Ndersa kopje jepja me shumice fatkeqesisht. Sidomos ne provime kishte raste kur nderroja fleten me shoqet, u beja nja 2-3 pytje sa te mernin 5-6 dhe jua jepja prap:p, as vete sme besohet si i benin kto gjera pa na kapur. Gabim dhe kjo ne fakt!
Ndersa ne te larte, eshte turp ta mendosh kopjimin jo me ta besh, edhe pse kam pare studente te mira qe ne te rralle dhe e praktikonin...iiiii e di sa keq qe dukesh ? ..
ah. e gjeta. Shyqyr njesoj si sot qenkam pergjigj 🤣
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Pe: Keni kopjuar kur keni qene ne shkolle ?

Sa te duash aq shum saqe nga nje her harroja dhe i paraqesia detyrat e shoqes se bankes msuese ne vend qe ti jepia te miat :p :p :p :p LOL
Ja tashi jam bernda temes 😄
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Kam tentuar nje here ne fizike ne shkolle te mesme dhe me doli emri si per ushtar sapo dora preku librin dhe nje here ne Universitet ne marketing qe me ngeli dora ne xhep se nuk arrita ta nxirrja kopjen🤣🤦🏾
 

E**A**

Antarë i Respektuar
Rrallë por, kopjacja më e mirë ka qenë një vajzë në vit të tretë gjimnaz që i kishte shkruajtur formulat e matemstikës ke kofshët. Mezi prisja të kopjonte 😁
 

Omerta

Hooligan
Kshu ne klase skam patur nevoje se i kam ditur vete .. ne provimin e matures me ka ndihmuar nje cupe ..se une smarr vesh ne matematike..😂
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Po mo si jo..ama ma shum ju kam ndimu shoqev se jam kan ke banka par afer dritares.
Ps..o zot po zemer mir jam mashalla😝
 
Top