Cili shtet e fiton BOTERORIN 2022?

Nuk vej më baste që kur janë mbyllur këto pikat e basteve në Tiranë dhe shyqyr që u mbyllën se ishin bo më keq se dyqanet e parukerisë kur ishin në kulmin e vet, "parukeri shpresa", "parukeri drita", etj... 😁

Gjsesi si 0-2 gola duket 😁
🤣🤣🤣🤣 Ktu jo jan hap :p
E kisha fjalen per ktu se tema per kte flet normal po sipas ktij 0:2 ( ne favor te Croacis besoj 😬) skemi ca vem me Nashti 🔥🔥
Aman se kto jan ndeshje qe te shtojn jeten .
Kom nis darken qe para se me fillu ndeshja e as kam ndermend ta mbaroj se sdu tme iki nje minut 🥴😬🙉

🤣🤣

ps.
E kisha fjalën që nuk bëhen më shumë se dy gola, nuk ka rëndësi rezultati dhe kush i bën golat.

🤣🤣

ps.
Me tfutme kjo 🤣🤣
Nejse un Brasilin e kam ekipin e zemres se babit Kurse zvicrra me duk si shqip me xhaken dhe shaqon mrena kshuqe kush tfitoj tfitoj.
Po kam frike se sdo ken munci me rraf shkijet pastaj .🙉🙉

Sa m'u bo qejfi që ja paskan heq golin këtij Cristianos dhe ja kanë dhënë B. Hernandes.
Për kshu gjonash e kam inat unë atë se as nuk e preku fare me kokë dhe festonte sikur ishte ai autor i golit.

Uaa E vura re dhe une. Nuk e preku faree... e kam pa 3-4 here me u siguru 🤣

Kjo SHBA vs Iran ka për t'u bërë ndeshje bukur.
Pa mbajtur anë SHBA ka futboll më të bukur, ai UEA i vogël, super lojtar.

Kalon Hollanda me Senegalin ..Por që besoj shum në finalen Portugali vs Brazil 😀

Vota ime ka shkuar për Brazilin me që e kam dashur që e vogël sa herë shikoja futboll me babin 😊
PS: kush luan sot o?

Nuk po e luani mire lojen t'a dini!
Ore ideja ishte qe per cdo ndeshje te futeni ne gare me nje tjeter dhe te shohim ne fund kush fiton! Ohuuu....

Sfidoj @E**A** per ndeshjen e sotme. Luan Australi- Danimark ne mos gaboj. Une them fiton Danimarka. Ti si thua?

Sfidoj dhe @ViktoriA~ per ndeshjen: Argjentine- Poloni. Fiton Argjentina 2-1 . Ti?