Cili shtet e fiton BOTERORIN 2022?

Boterori Katar 2022

 • Qatar

  Votat: 0 0.0%
 • Ecuador

  Votat: 0 0.0%
 • Senegal

  Votat: 0 0.0%
 • Angli

  Votat: 0 0.0%
 • Iran

  Votat: 0 0.0%
 • USA

  Votat: 0 0.0%
 • Wales

  Votat: 0 0.0%
 • Arabia Saudite

  Votat: 0 0.0%
 • Meksika

  Votat: 0 0.0%
 • Polonia

  Votat: 0 0.0%
 • Australi

  Votat: 0 0.0%
 • Danimarke

  Votat: 0 0.0%
 • Tunisia

  Votat: 0 0.0%
 • Kosta Rika

  Votat: 0 0.0%
 • Belgjika

  Votat: 0 0.0%
 • Kanada

  Votat: 0 0.0%
 • Marok

  Votat: 0 0.0%
 • Kroaci

  Votat: 0 0.0%
 • Serbi

  Votat: 0 0.0%
 • Zvicer

  Votat: 0 0.0%
 • Kamerun

  Votat: 0 0.0%
 • Gana

  Votat: 0 0.0%
 • Republika e Koreas

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  14
 • Poll closed .
Atehere per INAT te @E**A** dhe @Xhelozi qe kane hapur te dy tema per boterorin por asnjeri s'ka vendosur 1 sondazh te shkrete ku te votoje njerezia, Une po e bej: I treti i Verteti! 😁 😁 lool lool

fsafasa.JPG

Po e hap 1 teme te Trete E para ku te votoni ke mendoni fitues te boterorit dhe

2: Duke hedhur "baste" me njeri tjetrin. Kush humbet merr 1 denim qe do ja vendosi personi qe e ka sfiduar.
Psh: Une sfidoj @Punk1 ta zeme te hamendesoje per ndeshjen Brazil-Serbi kush fiton.
Nese humbet une do i jap 1 denim. 😁 nese fiton ai/ajo do i jape 1 denim personit qe e tagoi.
Denimet duhet te jene te pranueshme, pra qe arrijne te realizohen: si shkruaj kete, ose pershendet kete, ose c'te doni por gjera pa zarar dmth :D

Cdo person tagon ke te doje :)
 
Redaktimi i fundit:
Nuk vej më baste që kur janë mbyllur këto pikat e basteve në Tiranë dhe shyqyr që u mbyllën se ishin bo më keq se dyqanet e parukerisë kur ishin në kulmin e vet, "parukeri shpresa", "parukeri drita", etj... 😁

Gjsesi si 0-2 gola duket 😁
🤣🤣🤣🤣 Ktu jo jan hap :p
E kisha fjalen per ktu se tema per kte flet normal po sipas ktij 0:2 ( ne favor te Croacis besoj 😬) skemi ca vem me Nashti 🔥🔥
Aman se kto jan ndeshje qe te shtojn jeten .
Kom nis darken qe para se me fillu ndeshja e as kam ndermend ta mbaroj se sdu tme iki nje minut 🥴😬🙉
 
🤣🤣🤣🤣 Ktu jo jan hap :p
E kisha fjalen per ktu se tema per kte flet normal po sipas ktij 0:2 ( ne favor te Croacis besoj 😬) skemi ca vem me Nashti 🔥🔥
Aman se kto jan ndeshje qe te shtojn jeten .
Kom nis darken qe para se me fillu ndeshja e as kam ndermend ta mbaroj se sdu tme iki nje minut 🥴😬🙉

🤣🤣

ps.
E kisha fjalën që nuk bëhen më shumë se dy gola, nuk ka rëndësi rezultati dhe kush i bën golat.
 
🤣🤣

ps.
E kisha fjalën që nuk bëhen më shumë se dy gola, nuk ka rëndësi rezultati dhe kush i bën golat.
Me tfutme kjo 🤣🤣
Nejse un Brasilin e kam ekipin e zemres se babit Kurse zvicrra me duk si shqip me xhaken dhe shaqon mrena kshuqe kush tfitoj tfitoj.
Po kam frike se sdo ken munci me rraf shkijet pastaj .🙉🙉
 
Sa m'u bo qejfi që ja paskan heq golin këtij Cristianos dhe ja kanë dhënë B. Hernandes.
Për kshu gjonash e kam inat unë atë se as nuk e preku fare me kokë dhe festonte sikur ishte ai autor i golit.
 
Sa m'u bo qejfi që ja paskan heq golin këtij Cristianos dhe ja kanë dhënë B. Hernandes.
Për kshu gjonash e kam inat unë atë se as nuk e preku fare me kokë dhe festonte sikur ishte ai autor i golit.
Uaa E vura re dhe une. Nuk e preku faree... e kam pa 3-4 here me u siguru 🤣
 
Kjo SHBA vs Iran ka për t'u bërë ndeshje bukur.
Pa mbajtur anë SHBA ka futboll më të bukur, ai UEA i vogël, super lojtar.
 
Vota ime ka shkuar për Brazilin me që e kam dashur që e vogël sa herë shikoja futboll me babin 😊
PS: kush luan sot o?
 
Nuk po e luani mire lojen t'a dini!
Ore ideja ishte qe per cdo ndeshje te futeni ne gare me nje tjeter dhe te shohim ne fund kush fiton! Ohuuu....
 
Ok Sfidoj @Rrelse
Tunizi-Francë lol 😂,unë jam me Tunizi se me Francën ndoshta je ti 😂 barazim quhet se nuk jam e sigurt 😂
Sfidoj dhe @Soulmind Arabia Saudite-Meksika 1-2 😂😂 (Meksika unë)
 
Top