Cili shtet e fiton BOTERORIN 2022?

Boterori Katar 2022

 • Qatar

  Votat: 0 0.0%
 • Ecuador

  Votat: 0 0.0%
 • Senegal

  Votat: 0 0.0%
 • Angli

  Votat: 0 0.0%
 • Iran

  Votat: 0 0.0%
 • USA

  Votat: 0 0.0%
 • Wales

  Votat: 0 0.0%
 • Arabia Saudite

  Votat: 0 0.0%
 • Meksika

  Votat: 0 0.0%
 • Polonia

  Votat: 0 0.0%
 • Australi

  Votat: 0 0.0%
 • Danimarke

  Votat: 0 0.0%
 • Tunisia

  Votat: 0 0.0%
 • Kosta Rika

  Votat: 0 0.0%
 • Belgjika

  Votat: 0 0.0%
 • Kanada

  Votat: 0 0.0%
 • Marok

  Votat: 0 0.0%
 • Kroaci

  Votat: 0 0.0%
 • Serbi

  Votat: 0 0.0%
 • Zvicer

  Votat: 0 0.0%
 • Kamerun

  Votat: 0 0.0%
 • Gana

  Votat: 0 0.0%
 • Republika e Koreas

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  14
 • Poll closed .
Atehere per INAT te @E**A** dhe @Xhelozi qe kane hapur te dy tema per boterorin por asnjeri s'ka vendosur 1 sondazh te shkrete ku te votoje njerezia, Une po e bej: I treti i Verteti! 😁 😁 lool lool

fsafasa.JPG

Po e hap 1 teme te Trete E para ku te votoni ke mendoni fitues te boterorit dhe

2: Duke hedhur "baste" me njeri tjetrin. Kush humbet merr 1 denim qe do ja vendosi personi qe e ka sfiduar.
Psh: Une sfidoj @Punk1 ta zeme te hamendesoje per ndeshjen Brazil-Serbi kush fiton.
Nese humbet une do i jap 1 denim. 😁 nese fiton ai/ajo do i jape 1 denim personit qe e tagoi.
Denimet duhet te jene te pranueshme, pra qe arrijne te realizohen: si shkruaj kete, ose pershendet kete, ose c'te doni por gjera pa zarar dmth :D

Cdo person tagon ke te doje :)
 
Redaktimi i fundit:
Jam tu prit golin n'min t fundit si ushtari ditrn e fundit t ushtris 🤣
Sa u logova me te thene Urime! 😁🤣
emma stone smiling GIF
 
Të ken e t'a zhdëpin serbinë këta pacat e Kamerunit 😁
Si dhuratë për 28 Nëndor nuk do ishte keq 😁
 
E kthyn në tre minuta 1-2 😁
Një humbje e serbisë sot dhe një barazim Zvicërr vs Brazil do ishte fiks 😁
 
Të ken e t'a zhdëpin serbinë këta pacat e Kamerunit 😁
Si dhuratë për 28 Nëndor nuk do ishte keq 😁
Si perfundim i moren valixhet kta shkijet se me nje pik ska shance Mo.
Aman se un mezor po prisja te Hanin noj dru nga zvicrra. Ajo po do ishte dhurate fix per festa plus un kom sebep 🤣🤣
Teme produktive 🤣🤣🤣
Si fillim bashko dy temat e para ne nje dmth Qatarin bashkangjitja temes se @E**A** meqe u hap e para dhe pastaj vazhdojme ktu .
Sidoqoft te lumshin doqkat si saher .:p

Un them 4 ekipet finaliste do jen :
France , zvicerr , Brazil dhe …….te katren ta mendoj . 😁

Kurse ndeshja îme e zemres do jet zvicerr serbi kur te shoh shaqirin dhe xhaken duke ndez stadiumin 🔥🔥
qe nona 😬😬🤭🤭🙉🙉🤣
 
Si perfundim i moren valixhet kta shkijet se me nje pik ska shance Mo.
Aman se un mezor po prisja te Hanin noj dru nga zvicrra. Ajo po do ishte dhurate fix per festa plus un kom sebep 🤣🤣

qe nona 😬😬🤭🤭🙉🙉🤣

Me fitu Zvicrra me Brazilin sot do ishte fiks 😁
Kshu si ka vajt muabeti deri tani vendoset në ndeshje të fundit Serbi vs Zvicërr ku Serbisë i duhet patjetër fitorja 😁
 
Me fitu Zvicrra me Brazilin sot do ishte fiks 😁
Kshu si ka vajt muabeti deri tani vendoset në ndeshje të fundit Serbi vs Zvicërr ku Serbisë i duhet patjetër fitorja 😁
E pikerisht fitorja e zvicrres do jet dhurata me e bukur .😍😬🤗
Ah urime dhe per gjeniun ( messiii )😬🔥 se isha ne pun e smunda me ta uru live ama kam bertit qe trema shefin ( qe Eshte argjentinas ne futboll) kshu pata mundesin me pa te pakten pjesen e dyte .🔥🔥

Sa per kampionat e kam than franca ngel superfuqi ( jo vec per momentin )🤭🤣
 
E pikerisht fitorja e zvicrres do jet dhurata me e bukur .😍😬🤗
Ah urime dhe per gjeniun ( messiii )😬🔥 se isha ne pun e smunda me ta uru live ama kam bertit qe trema shefin ( qe Eshte argjentinas ne futboll) kshu pata mundesin me pa te pakten pjesen e dyte .🔥🔥

Sa per kampionat e kam than franca ngel superfuqi ( jo vec per momentin )🤭🤣

Pa tifozllik, me sa kam parë deri tani, favorite janë: Franca, Brazili, Spanja, edhe Argjentina 😁
 
Pa tifozllik, me sa kam parë deri tani, favorite janë: Franca, Brazili, Spanja, edhe Argjentina 😁
Jo mo ça tifozlliku . Un jam me francen pavaresisht se me zemer du me pa dhe zvicerren ne gjysem finale . Se favorit se shoh .
Ama per argjentinen kam pat saher dobesi nga gjenit Maradona , Messi 🤗

Brazili ka shume gjasa te jet ne finale se si ata qe luajn si ato ne stol jan shume te mire .

Spanjes sme ka ren rasti tja ndjek ndeshjet dhe nuk Eshte njelloj si ti shohesh vetem golat e direkt . Sidoqoft se shoh ne finale ne gjysem yes . 😬

Tani mezor po près ta bej mbylljen te puna e te iki tkap ndeshjen qe sa po fillon 🤣
 
EA he si mendon ? Do vem baste?🤣😬

Nuk vej më baste që kur janë mbyllur këto pikat e basteve në Tiranë dhe shyqyr që u mbyllën se ishin bo më keq se dyqanet e parukerisë kur ishin në kulmin e vet, "parukeri shpresa", "parukeri drita", etj... 😁

Gjsesi si 0-2 gola duket 😁
 
Top