Cili shtet e fiton BOTERORIN 2022?

Boterori Katar 2022

 • Qatar

  Votat: 0 0.0%
 • Ecuador

  Votat: 0 0.0%
 • Senegal

  Votat: 0 0.0%
 • Angli

  Votat: 0 0.0%
 • Iran

  Votat: 0 0.0%
 • USA

  Votat: 0 0.0%
 • Wales

  Votat: 0 0.0%
 • Arabia Saudite

  Votat: 0 0.0%
 • Meksika

  Votat: 0 0.0%
 • Polonia

  Votat: 0 0.0%
 • Australi

  Votat: 0 0.0%
 • Danimarke

  Votat: 0 0.0%
 • Tunisia

  Votat: 0 0.0%
 • Kosta Rika

  Votat: 0 0.0%
 • Belgjika

  Votat: 0 0.0%
 • Kanada

  Votat: 0 0.0%
 • Marok

  Votat: 0 0.0%
 • Kroaci

  Votat: 0 0.0%
 • Serbi

  Votat: 0 0.0%
 • Zvicer

  Votat: 0 0.0%
 • Kamerun

  Votat: 0 0.0%
 • Gana

  Votat: 0 0.0%
 • Republika e Koreas

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  14
 • Poll closed .
Atehere per INAT te @E**A** dhe @Xhelozi qe kane hapur te dy tema per boterorin por asnjeri s'ka vendosur 1 sondazh te shkrete ku te votoje njerezia, Une po e bej: I treti i Verteti! 😁 😁 lool lool

fsafasa.JPG

Po e hap 1 teme te Trete E para ku te votoni ke mendoni fitues te boterorit dhe

2: Duke hedhur "baste" me njeri tjetrin. Kush humbet merr 1 denim qe do ja vendosi personi qe e ka sfiduar.
Psh: Une sfidoj @Punk1 ta zeme te hamendesoje per ndeshjen Brazil-Serbi kush fiton.
Nese humbet une do i jap 1 denim. 😁 nese fiton ai/ajo do i jape 1 denim personit qe e tagoi.
Denimet duhet te jene te pranueshme, pra qe arrijne te realizohen: si shkruaj kete, ose pershendet kete, ose c'te doni por gjera pa zarar dmth :D

Cdo person tagon ke te doje :)
 
Redaktimi i fundit:
Sfidoj @E**A** per ndeshjen e sotme. Luan Australi- Danimark ne mos gaboj. Une them fiton Danimarka. Ti si thua?

Sfidoj dhe @ViktoriA~ per ndeshjen: Argjentine- Poloni. Fiton Argjentina 2-1 . Ti?

Mendoni secili nga 1 denim per humbesin :D

Tifo për Danimarkën dhe normal Argjentinën 😁

ps.
Këto ekipit si Australia, SHBA, Canada, Kore, Japoni kanë një karakteristikë që luajnë futboll të bukur, të hapur, pa presion. Danimarka, Belgjika, Gjermania, etj... janë ekipe që luajnë me skema dhe llogari po të bën gol të mbyllin lojën por kur nuk shënojnë hasin vështirësi.

Gjsesi Danimarkën e shoh me fitore sot 2-0 ose 3-0 se ti na ke parashiku edhe Argjentinën me rezultat koke 2-1 😁

Argjentinën sot e shoh 3-0 ose 3-1
 
Tifo për Danimarkën dhe normal Argjentinën 😁

ps.
Këto ekipit si Australia, SHBA, Canada, Kore, Japoni kanë një karkeristikë që luajnë futboll të bukur, të hapur, pa presion. Danimarka, Belgjika, Gjermania, etj... janë ekipe që luajnë me skema dhe llogari po të bën gol të mbyllin lojën por kur nuk shënojnë hasin vështirësi.

Gjsesi Danimarkën e shoh me fitore sot 2-0 ose 3-0 se ti na ke parashiku edhe Argjentinën me rezultat koke 2-1 😁

Argjentinën sot e shoh 3-0 ose 3-1
Jennifer Lawrence Work GIF
pse ma bën lëmsh Solen 😂😂,ti je me Australinë se Danimarkën e zgjodhi Sole 😂😂😂
Mirë e thash girl? 🤣
 
Jennifer Lawrence Work GIF
pse ma bën lëmsh Solen 😂😂,ti je me Australinë se Danimarkën e zgjodhi Sole 😂😂😂
Mirë e thash girl? 🤣
Ma rrokoniki koken komplet ai! Mire i the, Danimarken e zgjodha une e para! Le ta mbaje Australine tani e te humbase!😁
Thank you for supporting <3!
tumblr_p5gezpkGNh1qdhizao6_400.gif
 
Ma rrokoniki koken komplet ai! Mire i the, Danimarken e zgjodha une e para! Le ta mbaje Australine tani e te humbase!😁
Thank you for supporting <3!
tumblr_p5gezpkGNh1qdhizao6_400.gif

E bëre si ke loja "dam" me detyrim dhe përcaktim 😁

Se desh harrova:
Çfarë dënimi mar unë nëse humbas?! 😁
 
E bëre si ke loja "dam" me detyrim dhe përcaktim 😁

Se desh harrova:
Çfarë dënimi mar unë nëse humbas?! 😁
Vendosim 1 denim te njejte, kush humbet do e kryej. Ti si kreativ qe je zgjidhe 1. Por mendo se mund te humbas une, por dhe ti! :D
 
Sfidoj @E**A** per ndeshjen e sotme. Luan Australi- Danimark ne mos gaboj. Une them fiton Danimarka. Ti si thua?

Sfidoj dhe @ViktoriA~ per ndeshjen: Argjentine- Poloni. Fiton Argjentina 2-1 . Ti?

Mendoni secili nga 1 denim per humbesin :D
Eh pike e zeze po me Argjentinen do me sfidosh qe sot do behet copa per kualifikim?😜😬🤣
Ok pranoj sfiden . 1 per ty un them barazim deri ne pjesen e dyte. Si thua?:p
Kemi @E**A** deshmitar aty . Ky te bej dhe denimet meqe luan ekipi zemres .😬🙈🫣
 
ohuuu po dhe une ashtu them! :rolleyes:
Hajde vendosim po ashtu tek golat. Kush i afrohet me shume rezultatit fiton 😁
Une po e hedh keshtu:

Argjentine 2- Poloni 1

Australi 1- Danimark 2

Mil 😁 🤗

3-0
0-3

zgjedh unë

3-1
1-3
ndahet 🤣
 
Eh pike e zeze po me Argjentinen do me sfidosh qe sot do behet copa per kualifikim?😜😬🤣
Ok pranoj sfiden . 1 per ty un them barazim deri ne pjesen e dyte. Si thua?:p
Kemi @E**A** deshmitar aty . Ky te bej dhe denimet meqe luan ekipi zemres .😬🙈🫣
Ca ore luajne keta qe kam vendos une iher?
🤣 se sot s'kam mundesi ti ndjek por me shkruani ju rezultatet 😁
 
Ca ore luajne keta qe kam vendos une iher?
🤣 se sot s'kam mundesi ti ndjek por me shkruani ju rezultatet 😁
Hahaha me lot 🤣🤣🤣 sot lujn kte moment
Tunizi France ( France si hy ne pune fitorja se Eshte kualifiku Kurse Tunisise po 😂)
Australi Danimarke
Kurse ne oren 8
Poloni Argjentine ku argjentina duhet te fitoje ndryshe rrezikon 😜)
Dhe arabi saudite dhe meksike

Sa filloj pjesa e dyte te shohim a do i shkaterrojn tunizianet apo i ruhen rremujes neser ne franc se nuk i intereson fitorja ? 😬🤣
 
Hahaha me lot 🤣🤣🤣 sot lujn kte moment
Tunizi France ( France si hy ne pune fitorja se Eshte kualifiku Kurse Tunisise po 😂)
Australi Danimarke
Kurse ne oren 8
Poloni Argjentine ku argjentina duhet te fitoje ndryshe rrezikon 😜)
Dhe arabi saudite dhe meksike

Sa filloj pjesa e dyte te shohim a do i shkaterrojn tunizianet apo i ruhen rremujes neser ne franc se nuk i intereson fitorja ? 😬🤣
Ajo franca jote u mund :p
 
Top