Cili shtet e fiton BOTERORIN 2022?

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Atehere per INAT te @E**A** dhe @Xhelozi qe kane hapur te dy tema per boterorin por asnjeri s'ka vendosur 1 sondazh te shkrete ku te votoje njerezia, Une po e bej: I treti i Verteti! 😁 😁 lool lool

fsafasa.JPG

Po e hap 1 teme te Trete E para ku te votoni ke mendoni fitues te boterorit dhe

2: Duke hedhur "baste" me njeri tjetrin. Kush humbet merr 1 denim qe do ja vendosi personi qe e ka sfiduar.
Psh: Une sfidoj @Punk1 ta zeme te hamendesoje per ndeshjen Brazil-Serbi kush fiton.
Nese humbet une do i jap 1 denim. 😁 nese fiton ai/ajo do i jape 1 denim personit qe e tagoi.
Denimet duhet te jene te pranueshme, pra qe arrijne te realizohen: si shkruaj kete, ose pershendet kete, ose c'te doni por gjera pa zarar dmth :D

Cdo person tagon ke te doje :)
 
Redaktimi i fundit:
Mjafton nje teme jo 3 🤣
ej paskam hapur 3 tema more. ca behet kshu. hahahaha o xhelo duhet mbajtur ajo qe ka krejt shtetet :)
 
Teme produktive 🤣🤣🤣
Si fillim bashko dy temat e para ne nje dmth Qatarin bashkangjitja temes se @E**A** meqe u hap e para dhe pastaj vazhdojme ktu .
Sidoqoft te lumshin doqkat si saher .:p

Un them 4 ekipet finaliste do jen :
France , zvicerr , Brazil dhe …….te katren ta mendoj . 😁

Kurse ndeshja îme e zemres do jet zvicerr serbi kur te shoh shaqirin dhe xhaken duke ndez stadiumin 🔥🔥
 
Per cfare? Une te sfidova te hamendesoje ndeshjen: Brazil Serbi si do dali? dhe ti thuaje qe tani cila mendon se do fitoje.
Dhe nese me sfidon mua: Per cilen ndeshje?
 
Per cfare? Une te sfidova te hamendesoje ndeshjen: Brazil Serbi si do dali? dhe ti thuaje qe tani cila mendon se do fitoje.
Dhe nese me sfidon mua: Per cilen ndeshje?
BRAZIL-SERBi 1
Te sfidoj .. vere X po te duash 😆
 
Teme produktive 🤣🤣🤣
Si fillim bashko dy temat e para ne nje dmth Qatarin bashkangjitja temes se @E**A** meqe u hap e para dhe pastaj vazhdojme ktu .
Sidoqoft te lumshin doqkat si saher .

Un them 4 ekipet finaliste do jen :
France , zvicerr , Brazil dhe …….te katren ta mendoj . 😁

Kurse ndeshja îme e zemres do jet zvicerr serbi kur te shoh shaqirin dhe xhaken duke ndez stadiumin 🔥🔥
Ty flm shume per propozimin, por kjo teme nuk u hap pa qellim! Une dhe @E**A** jemi ne lufte forever! 😁 lool

Per hir te vertetes, fillimisht u mundova te shtoja sondazhin si tek tema e EA-it si tek Tema e Xhelozit por nuk me dilte opsioni i Poll.
Por dhe po te me lejonte sistemi, i binte qe te redakotja postin fillestar te EA-se apo Xhelos dhe dhe nuk eshte fort etike :)
 
Ty flm shume per propozimin, por kjo teme nuk u hap pa qellim! Une dhe @E**A** jemi ne lufte forever! 😁 lool

Per hir te vertetes, fillimisht u mundova te shtoja sondazhin si tek tema e EA-it si tek Tema e Xhelozit por nuk me dilte opsioni i Poll.
Por dhe po te me lejonte sistemi, i binte qe te redakotja postin fillestar te EA-se apo Xhelos dhe dhe nuk eshte fort etike :)
Un u knaqa per vête dhe votova ! :p
Se dija qe ishit ne luft mi me @E**A** aaaah 😁🤣
P.s mos i mbyll mi vetem bashkoj Ato te dyja se jan njelloj . Kurse kjo te jete deri ne fund se duhet .:)
 
BRAZIL-SERBi 1
Te sfidoj .. vere X po te duash 😆
Fiton Brazili them une 😁

Season 4 Deal GIF by Parks and Recreation
 
Edhe une brazili them 😆
E mire e bejme keshtu ...jep nje rezultat ti , te jap edhe une dhe kush i perafrohet rezultatit .. fiton 😁
Mendova mos kishe thene Brazili 0 e Serbia 1 :)

Okay Brazili 3- Serbia 1
😁

@Xhelozi @E**A** me ndihmoni cik sa ta vej rezultatin se kam opsion redaktimi une :p loollool
 
Un u knaqa per vête dhe votova ! :p
Se dija qe ishit ne luft mi me @E**A** aaaah 😁🤣
P.s mos i mbyll mi vetem bashkoj Ato te dyja se jan njelloj . Kurse kjo te jete deri ne fund se duhet .:)
jo mi se kshu u tregojme dhe cunave forcen e mendjes femerore!
O do e mbushim me komente o s'ka :p
 
Jo be shqipe 🤣🤣
Ok pra Brazil 2 - Serbia 2
Bllof i madh dmth .. X 🤣
Dukesh qe merr vesh nga bastet.
Probabiliteti i rezultateve i bie
Pra fiton Brazili 1
Fiton Serbia 1
Barazim te dy me gola 1
barazim pa gola 1

Propabiliteti barazimit eshte me i madh :rolleyes:
Apo ja futa kot?
 
po une shkrujta mi diku hahahahahahahhahaa qe do fitoj Brazili.
ku eshte komenti im?
u fshine ato temat se ishin hapur gabimisht 3 cope.
Ok voto brazil atje por hamendeso dhe kto ndeshjet e radhes praaa..
Lexoje hapjen e temes :)
 
Brazilin votova,se kam qene dikur e re,ne nje kohe e dashuruar me dike qe martova me pas ahhahahahahahahahahha.
Dhe vishja bluzen e ti Te Brazilit. Dhe u be bluza e ime e preferuar plus skuadra.
Qe atehere nuk kam pare me futboll. :p
 
u fshine ato temat se ishin hapur gabimisht 3 cope.
Ok voto braizl atje por hamendeso dhe kto ndeshjet e radhes praaa..
Lexoje hapjen e temes :)
Po une sdi fareee mi nga futbolli. :(
 
Po une sdi fareee mi nga futbolli. :(
aman o goc po kush din?

ja psh po shoh qe luaka Switzerland vs Cameroon . (nese nuk ka maru) Kush fito thu ti? zvicra apo kameruni? tago dike tjeter dhe te hamendesoje rezultatin. :D

ose neser: England vs USA
@Punk1 merre pak ne patronazh Nevin :p
 
aman o goc po kush din?

ja psh po shoh qe luaka Switzerland vs Cameroon . (nese nuk ka maru) Kush fito thu ti? zvicra apo kameruni? tago dike tjeter dhe te hamendesoje rezultatin. :D

ose neser: England vs USA
Kjo mbaroi sot dhe fitoi zvicrra 🤣
Un kisha von bast me nje koleg dhe fitova nje dreke neser nga ai ne Restorantin me te shtrenjte . Dhe i Thash mos luj me zjarrin .
Golin e beri nje cameroonas qe loz per zvicrren 😜
 
Sfidoj @Xhelozi te hamendesoje rezultatin: France vs Denmark. qe luhet me 27 Nentor :D
 
Kjo mbaroi sot dhe fitoi zvicrra 🤣
Un kisha von bast me nje koleg dhe fitova nje dreke neser nga ai ne Restorantin me te shtrenjte . Dhe i Thash mos luj me zjarrin .
Golin e beri nje cameroonas qe loz per zvicrren 😜
haha ok sfido dhe ti ndonje ketu :)

Ne fund shohim kush do fitojne me shume; gocat apo cunat :p
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top