Cili shtet e fiton BOTERORIN 2022?

Cfare finaljeeee!!!! na la pa pune 😁
Urime urime 😁🤗
 
Dhurate nga FIFA😁
Jo jo ishte e merituar .
Ti themi gjerat si jan per 1 ore Franca ishte ne gjum letargjik. Pasi u be goli i pare u zgjuan dhe u be loje titanesh .

Vetem aty ndjeva knaqesi 😁 shkoj me penallti aty ceshtje fati pastaj . Kshuqe urime dhe mos e prishim zembren kot .😌:p
 
Skishte cbente me Mbappeja . Kur do FiFa me i dhan dicka dikujt o behet o plas .
Pse?? mua mu duk fitore e merituar. per me teper qe franca pati dhe 2 penallti. 😁
 
ESht zotsija sulmuesit kur fiton penalltin se sta jep njeri per gjynah
mir pra por tamam e fitune po them. a merr vesh apo qeke merzit fort 😝😝
 
Po qe mi la gjithe punet pa i bo kjo finale😂
 
Jo jo ishte e merituar .
Ti themi gjerat si jan per 1 ore Franca ishte ne gjum letargjik. Pasi u be goli i pare u zgjuan dhe u be loje titanesh .

Vetem aty ndjeva knaqesi 😁 shkoj me penallti aty ceshtje fati pastaj . Kshuqe urime dhe mos e prishim zembren kot .😌:p
Nuk jam dakord. Penalltia qe mori Argjentina, ishte dhurate,nuk ishte penallti.. qe stimulim i paster.Ajo penallti, demoralizoi Francen. Ne çdo ndeshje Argjentina ka marre nga nje penallti.Cfare do te thote kjo? Nuk do te thote që qe e vendosur qe ne fillim kush do e merrte?
Mbreme qe mbremja Mbapes, jo e Messit. Messi mos kishte pas Andres Iniesta dhe Xavi, sdo kishte qene kurre ky qe është. Punonin ato per te.
Gjithsesi per mua futbolli vertete ka vdekur. Tani është ne fuqi mafia basteve. Dhe nuk vlen te shihet me futboll.
 
Nuk jam dakord. Penalltia qe mori Argjentina, ishte dhurate,nuk ishte penallti.. qe stimulim i paster.Ajo penallti, demoralizoi Francen. Ne çdo ndeshje Argjentina ka marre nga nje penallti.Cfare do te thote kjo? Nuk do te thote që qe e vendosur qe ne fillim kush do e merrte?
Mbreme qe mbremja Mbapes, jo e Messit. Messi mos kishte pas Andres Iniesta dhe Xavi, sdo kishte qene kurre ky qe është. Punonin ato per te.
Gjithsesi per mua futbolli vertete ka vdekur. Tani është ne fuqi mafia basteve. Dhe nuk vlen te shihet me futboll.
That's it ✌️
 
Nuk jam dakord. Penalltia qe mori Argjentina, ishte dhurate,nuk ishte penallti.. qe stimulim i paster.Ajo penallti, demoralizoi Francen. Ne çdo ndeshje Argjentina ka marre nga nje penallti.Cfare do te thote kjo? Nuk do te thote që qe e vendosur qe ne fillim kush do e merrte?
Mbreme qe mbremja Mbapes, jo e Messit. Messi mos kishte pas Andres Iniesta dhe Xavi, sdo kishte qene kurre ky qe është. Punonin ato per te.
Gjithsesi per mua futbolli vertete ka vdekur. Tani është ne fuqi mafia basteve. Dhe nuk vlen te shihet me futboll.
Abisi mirembrema .:)
Llogjikisht mua me vjen mire ti lexoja kto se un me Francen jam po ndeshja dje riperseris ishte ndeshje titanesh qe pas golit te Mbape qe ja hongsha zemren .😬
Po nga ana tjeter jam tifoze e messit prej kohesh kshuqe u gezova per te mbrem.
Sidoqoft disa gjera benin mu ..u fol shume per nje fitore te sigurte te argjentines cuditerisht .
U shpallen dhe 3 lojtaret me te mire dhe messi me ne fund realizoj endrren .

Sa per penalltit u dhan Por jo pa arsye mendoj un . Ama qe argjentina u favoriizua nga albitrat dukej Qarte . Nga kartonat , goditje denimi qe nuk u dhan etj .
Nejse ky kampjonat kshu ishte plot surpriza ose e then ndryshe plot ndeshje te shitura .

Sidoqoft e di ?? Kur loz kombtarja jon un Edhe Pse skam shpres se do fitojn them he mo fitttttoniiii per tifozet . Kshu dhe argjentina beri loj te bukur se ishin dhe ne nje ambjent 90% tifoseri argjentinas , UEFA , bastet cdo gje ishte ne favorin e tyre kshuqe tani u mbyll ky kapitull kupa shkoi atje ku u vendos 😌😬
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top