Cili shtet e fiton BOTERORIN 2022?

Boterori Katar 2022

 • Qatar

  Votat: 0 0.0%
 • Ecuador

  Votat: 0 0.0%
 • Senegal

  Votat: 0 0.0%
 • Angli

  Votat: 0 0.0%
 • Iran

  Votat: 0 0.0%
 • USA

  Votat: 0 0.0%
 • Wales

  Votat: 0 0.0%
 • Arabia Saudite

  Votat: 0 0.0%
 • Meksika

  Votat: 0 0.0%
 • Polonia

  Votat: 0 0.0%
 • Australi

  Votat: 0 0.0%
 • Danimarke

  Votat: 0 0.0%
 • Tunisia

  Votat: 0 0.0%
 • Kosta Rika

  Votat: 0 0.0%
 • Belgjika

  Votat: 0 0.0%
 • Kanada

  Votat: 0 0.0%
 • Marok

  Votat: 0 0.0%
 • Kroaci

  Votat: 0 0.0%
 • Serbi

  Votat: 0 0.0%
 • Zvicer

  Votat: 0 0.0%
 • Kamerun

  Votat: 0 0.0%
 • Gana

  Votat: 0 0.0%
 • Republika e Koreas

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  14
 • Poll closed .
Atehere per INAT te @E**A** dhe @Xhelozi qe kane hapur te dy tema per boterorin por asnjeri s'ka vendosur 1 sondazh te shkrete ku te votoje njerezia, Une po e bej: I treti i Verteti! 😁 😁 lool lool

fsafasa.JPG

Po e hap 1 teme te Trete E para ku te votoni ke mendoni fitues te boterorit dhe

2: Duke hedhur "baste" me njeri tjetrin. Kush humbet merr 1 denim qe do ja vendosi personi qe e ka sfiduar.
Psh: Une sfidoj @Punk1 ta zeme te hamendesoje per ndeshjen Brazil-Serbi kush fiton.
Nese humbet une do i jap 1 denim. 😁 nese fiton ai/ajo do i jape 1 denim personit qe e tagoi.
Denimet duhet te jene te pranueshme, pra qe arrijne te realizohen: si shkruaj kete, ose pershendet kete, ose c'te doni por gjera pa zarar dmth :D

Cdo person tagon ke te doje :)
 
Redaktimi i fundit:
@Marakli^Krapit @Lise hajdeni ketu e tregoni kush merr vesh me shume nga sporti... cila eshte ndeshja e radhes ne boteror? Hajde hamendesoni rezultatet me radhe :p

@Lauri @C3nI @NeVertiti ku jeni ? 😁
Brazili fitom kunder shkive.
Ne keto ndeshjet e para jane te dobeta. Gjiroja e dyte eshte me e nxehte.
Une kur isha 13-14 vjete luajsha shume mire futboll shpresojsha apo enderrojsha te behem futbollist. Po ndryshuan gjerat a jam admirues i lojes se shpejt te futbollit.
Francen serish e shohe finaliste.
 
Kush mo? Gjermania qe u mund nga japonia?! 😁
Ska kshu ne ajer. Po ta majti hidh ne tavoline parashikimet per ndeshjen mas te sotmes 🤣
Nuk e kam pa lojen. Gjermanet jane te fort si ekip. Serrbia eshte e nivelit tone.
Gjermania, Amglia, Franca, Holanda, Portugalia jane tjeter niveli ne cdo aspekt te futbollit.
Do shikoj lojet tani do ti hedhi neser
 
Ok pra Brazil 2 - Serbia 2
Bllof i madh dmth .. X 🤣
Okay Brazili 3- Serbia 1 😁
Hi @Punk1 🤣

Season 3 Hello GIF by Friends
 
Nuk e kam pa lojen. Gjermanet jane te fort si ekip. Serrbia eshte e nivelit tone.
Gjermania, Amglia, Franca, Holanda, Portugalia jane tjeter niveli ne cdo aspekt te futbollit.
Do shikoj lojet tani do ti hedhi neser
As une nuk kam pa gje. rezultatin e pashe me mbrapa. Thjesht komentoj per gallate 😁
 
Neser,
Wellsi Irani, wellsi fiton. Senegali e mund Katatin. Ne dy lojet tjera eshte e hapur cdo gje Ekuador-Holand, dhe Angli-Amerike. Nga emrat Anglia dhe Holanda jane favorit, por nga ndeshjet e para kane tregu se jane jo te lehta per ti mund Ameriken dhe Ecuadorin. Nje fitore tr veshtire mund ta beje Holanda. Angli Amerike barazim mund te luajne.
 
Neser,
Wellsi Irani, wellsi fiton. Senegali e mund Katatin. Ne dy lojet tjera eshte e hapur cdo gje Ekuador-Holand, dhe Angli-Amerike. Nga emrat Anglia dhe Holanda jane favorit, por nga ndeshjet e para kane tregu se jane jo te lehta per ti mund Ameriken dhe Ecuadorin. Nje fitore tr veshtire mund ta beje Holanda. Angli Amerike barazim mund te luajne.
Na more mend. 🤣
1 nga 1 more 😁
 
Dhe kan nje huq te bukur braziliont qe kur bejn nje gol tentojne kushdo per vête pastaj . U bo portieri si humbamen spo dinte nga i vinin predhat 🤣🤣🤣
Dhe serbia ka lozur mire sipas mendimit tim amatoresk ama brazili me vrapin dhe manovrat jane sh te papare 😁
 
Dhe serbia ka lozur mire sipas mendimit tim amatoresk ama brazili me vrapin dhe manovrat jane sh te papare 😁
Po ca lozen ata aman nuk arrinin dot ti kapnin. U lodhen se jan dhe trupmedhej .
Plus qe mundesi mund te kishin me noj goditje me koke po kush i la 😜😁
Jo jo un sjam me Brasilin Por sot kan shkelqy 😁🔥
 
Top