Vajzat dhe Cunat Trendy

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Ti po ti do e nxjeresh...ngele duke perjashtuar njerez...sjellja jote eshte tipike komuniste [-(
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
zina e gezofsh tani me erdhi e mend maq ke thene dhe me pare nese sgaboj jo shume i bukur eshte i vecante


lere ate besin se llafe ka sme perjashton dot nga grupi hahahaha demokrat i keq ja ke grupin tat dhe ben presjon ncncncn o bes me ca date do vish ne al po lene grupin ;)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Se di akoma te thash...do te them kur te vi...pse ti andej je?????
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
hihiihih ca pyetje dihet qe jam andej 2 her ne vit plako srrij dot pa shkuar ne al ;)
 

Q-bossi.09

Anëtar Aktiv
Mirë se erdha ne grupin tuje . dhe ju ftoje qe vin ne grupin tim te Qendrimi bossi juve gjitheve antaret e qiti grupit.qe jeni.

nese deshiron pas kontakte me mu a vizitoni profin tim ,ose e-malin tim :qeendrim.b@hotmail.com.

Me respket nga Qëndrimi Bossi..
VIP-Stafit te Forumit.
 
Top