Vajzat dhe Cunat Trendy

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
haromsa jo mer plak se na fute ne burg se thone qe te kam korruptu me thon kto llafe thuj qe sjom
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
trendy jam per vete....asnje sma mer per kete :p
 

3R1

rremujaxhije:P
mendoj qe eshte dhe anisa 1989:):)
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
qa do te thote trendy .....a hahetLOLLOL
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
ka mbetur njeri gjalle ketej?
 

eldi

trafikante
po po jaku dola una femra trendy, qe jam akoma gjalle. o cuna po ku jeni ore???? ju ka mbyt merimanga????
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
na mbyten grate jo merimangat LOLLOL te persh
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
ue ho me e na terbute
hapni sondazh dhe vendosni kuh eshte trendy haha un nuk jam trendy se kam pune
 

zhandark

Anëtar i ri
erdhi dhe trendy tjeter ...pa he njihere kush do matet me mua tani per nga trendesirat ahahahahha po ne ckuptim ehste trendy ketu se une jam fut me mendimin qe jam trendy nga trute se gjera te tjera i kam lon ne fshat
 

eldi

trafikante
hajde pershendetje per te gjithe ju.
 
mir se ju gjeta vazja dhe cuna trendy, mesa shikoj u kenaqekeni me muhabet ktej me behet qefi :) falenderoj ate personin qe me pranoi ne kte grup kalofshit mir :) ciaooo
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Asgje Mariposa mire se erdhe...

Po spaska folur me njeri ketu... :D
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
mire se na fole se po mos te flisje ti deri ne 2010 sdo fliste njeri :puthje: dhe shpresoj te jesh mire se u bem kohe pa fol
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
Psh cuna goca,.... socialiste demoktate dhe apolitike

:)

ps: zazuna ...per ca animated pic e ke fjalen?
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
hhahahahhhahahah zazuna hhahhahahahaah sa kam qesh cdo te thote ?
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
une jam zizina e zazuna( zuzana) eshte karamele zana...:p:p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
eshte ne mode mos te flasesh shume tani...behuni trendy....flisni pak :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
te nxjerr na grupi athere :grusht3:

ne mode eshte bluja tani te gjithe blu
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
une jam blu ...nuk e shef?

pastaj...ske si te me nxjeresh nga grupi...se une merem me grupetLOL...ju kam vene dhe foto:p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
mbyll grupin shume e thjeshte....ne jetojme ne demokraci ne jetojme ne perparim...mund te beje ca te dua sme detyron ti per mazhorance qeverisese LOL
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Themelues
LOLLOLLOLLOL po spo te detyron njeri.... une thjesht te paraqita realitetin:p te pelqen apo jo LOL

ps: ( post scriptum...jo partia socialiste:p) pse nuk hyn ne politike ti se paske talent....
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
A djalli engjell... une ne fakt e kam emrin e vertete si Zizina... po thash ashtu per qejf ngaqe e therras yllken zizine dhe une jam zuzana :p (Por ne te verete kemi nje emer ne...)
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
haha kuptova se di emrin e zizines un por nejse tani e kuptova zuzana hahha do te therras tani :) o hard mos me bej propagande ne grup o komunist e din gjith forumiqe je me ps ska nevoje t a permendesh ne cdo tem o gocat trendy a jeni per jet nate sot apo gjitha ne gjum .
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
o angel devil komunist, do te nxjerr nga grupi...ne jemi blu si e ardhmja e shqiperise...dhe pse ty ste pelqen :D

LOL
 
Top