• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vajzat dhe Cunat Trendy

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
O profet, po mire po ti c'lidhje ke me trendy-n :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
o nostra...po eshte trendy te jesh me fe sot....se ke pare ti te gjithe "japin jeten pas fese" LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Uou cfare nderi te marresh pjese ne kete grup flm profet!
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Mire se erdhe
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Mire se te gjeta!
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Ajde mire se te gjeta edhe une:blla:
 

CoNNecT

Administrator
Kush i beri keto zgjedhje? :D

Flm flm :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Erdhen nga larte conne...urdher i partise :D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Mire se erdhe Hermonsita!
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
si behesh antar ketu bre aman se jam pak i trashe nuk kuptoj une
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
duhet te vishesh si ai i pari ne foto :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
ja na zjefte dhe neve
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
abstri
:gm:


:kercim::kercim::kercim::kercim:
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
pshnd Elushe...mora vesh kush je :D
 

Elushe

Vogëlushe
Me behet qejfi, do me tregosh tani mua se kush je ti?
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Une jam profeti...jo muhameti LOL LOL LOL LOL

jam profeti muzikes :p
 

Elushe

Vogëlushe
He tashi, mos u tall, cfare nicku ke pas me pare?
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Po kush merrej me muziken me pare mi :p
 

Elushe

Vogëlushe
S'maj men per kok time. :( Plus qe kohet e fundit nuk jam fut aq shpesh, i kam pas fiksu anetaret sipas nick qe kishin, dhe kur lexova The Prophet, thashe na paska dal noj fetar i cmen LOL
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
uahahahahahahahahahahahahha pikerisht per kete e cova...se direkt mendja shqipe te feja :D

:p
 

Elushe

Vogëlushe
Direkt mendja Shqipe thote, po nuk perdoret ne asnje vend tjeter vec fese kjo fjale.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
kot kjo....profeti...te sjelle dhe muziken :D


po ndahen profetat :D
 

Elushe

Vogëlushe
Kot skane thene meson dicka te re cdo dite. Skena lind te gjith te ditur o derman :D
 
Private conversations
Help Users
    Top