Vajzat dhe Cunat Trendy

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Imported Group Gallery - Vajzat dhe Cunat Trendy
 

Attachments

 • photo5417.jpg
  photo5417.jpg
  16.1 KB · Shikime: 0
 • photo5418.jpg
  photo5418.jpg
  4.2 KB · Shikime: 0
 • photo5419.jpg
  photo5419.jpg
  32.1 KB · Shikime: 0
 • photo5500.gif.jpg
  photo5500.gif.jpg
  7.5 KB · Shikime: 0
 • photo5503.jpg
  photo5503.jpg
  50.8 KB · Shikime: 0
 • photo6658.jpg
  photo6658.jpg
  52.1 KB · Shikime: 0
 • photo6659.jpg
  photo6659.jpg
  56.2 KB · Shikime: 0
 • photo6660.jpg
  photo6660.jpg
  43.7 KB · Shikime: 0
 • photo6661.jpg
  photo6661.jpg
  41.3 KB · Shikime: 0
O profet, po mire po ti c'lidhje ke me trendy-n :D
 
o nostra...po eshte trendy te jesh me fe sot....se ke pare ti te gjithe "japin jeten pas fese" LOL LOL LOL LOL LOL LOL
 
Uou cfare nderi te marresh pjese ne kete grup flm profet!
 
Mire se erdhe
 
Mire se te gjeta!
 
Ajde mire se te gjeta edhe une:blla:
 
Kush i beri keto zgjedhje? :D

Flm flm :p
 
Erdhen nga larte conne...urdher i partise :D
 
Mire se erdhe Hermonsita!
 
si behesh antar ketu bre aman se jam pak i trashe nuk kuptoj une
 
duhet te vishesh si ai i pari ne foto :D
 
ja na zjefte dhe neve
 
abstri
:gm:


:kercim::kercim::kercim::kercim:
 
pshnd Elushe...mora vesh kush je :D
 
Me behet qejfi, do me tregosh tani mua se kush je ti?
 
Une jam profeti...jo muhameti LOL LOL LOL LOL

jam profeti muzikes :p
 
He tashi, mos u tall, cfare nicku ke pas me pare?
 
Po kush merrej me muziken me pare mi :p
 
S'maj men per kok time. :( Plus qe kohet e fundit nuk jam fut aq shpesh, i kam pas fiksu anetaret sipas nick qe kishin, dhe kur lexova The Prophet, thashe na paska dal noj fetar i cmen LOL
 
uahahahahahahahahahahahahha pikerisht per kete e cova...se direkt mendja shqipe te feja :D

:p
 
Direkt mendja Shqipe thote, po nuk perdoret ne asnje vend tjeter vec fese kjo fjale.
 
kot kjo....profeti...te sjelle dhe muziken :D


po ndahen profetat :D
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 9 32.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 9 32.1%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 10.7%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 2 7.1%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 7.1%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 10.7%
Back
Top