Grupet

Takimi veror: Gusht 08'

Ne kete grup do anetaresohen anetaret qe kane deshiren dhe mundesine per nje takim mes tyre gjate gushtit te veres 2008. Vendi i takimit eshte Durresi. :)
Tema
0
Mesazhe
0
Tema
0
Mesazhe
0
Asgjë

Vajzat Shqipetare

Jan te ftuara vetem vajzat SHQIPONJA:P
Tema
10
Mesazhe
30
Tema
10
Mesazhe
30

Vajzat dhe Cunat Trendy

Ky vend eshte per ju...nuk besoje se do te kete akoma njerez old school :p
Tema
1
Mesazhe
127
Tema
1
Mesazhe
127

Tifozat kuq e zi

Ky grup ju dedikohet te gjithe anetareve te FV-se qe vizuelisht apo edhe ne realitet percjellin ndeshjet e kombetares shqiptare dhe poashtu bejne TIFO per te. Pra tifozë e tifoze miresevini!
Tema
1
Mesazhe
25
Tema
1
Mesazhe
25
  • WxP

IT Fanatics

Cdokush qe eshte i fiksuar pas kompjutrave Cdokush qe e ka me te nevojshem se ajri Cdokush qe vdes po nuk e pati afer Cdokush qe ben pyetjen "Po baballaret tane me cfare kan luajtur" (Me kupaca???) :)
Tema
2
Mesazhe
4
Tema
2
Mesazhe
4

MARIA DRUGS

GRUPI ESHTE PER TE GJITHE PER TE APASIONUARIT E MARIUANES DHE KOKAINES KUSH BEN TIFO PER DROGAT E TJERA SPRANOHET NE GRUP
Tema
4
Mesazhe
338
Tema
4
Mesazhe
338

Grupi i Meshkujve Beqar

Ketu te futen te gjith ato goca qe jane per lidhje serioze, dhe afatgjate :)
Tema
0
Mesazhe
0
Tema
0
Mesazhe
0
Asgjë

Illuminati

Ne kete grup do marrin pjese te gjith ata qe jan njohes te kulteve te tipit Illuminati, nese dikush kerkon informacion per kte lloji kulti, mund te me shkruaje edhe te me thote se cfar deshiron te dije.
Tema
1
Mesazhe
6
Tema
1
Mesazhe
6

Vajzat E Fv

Ato qe e ndjejne veten se jane me te vertet pjese e kesaj forumi, le te shprehen lirshem ketu
Tema
1
Mesazhe
32
Tema
1
Mesazhe
32

Grupi Durresakeve

Hajde i her mblidhuni te gjithe durresaket te shofim i here sa jemi :D
Tema
1
Mesazhe
1
Tema
1
Mesazhe
1
  • WxP

Elbasan i bukur Elbasan

Ftohen te gjithe Elbasanllinjte te behen pjese e ketij grupi .
Tema
1
Mesazhe
1
Tema
1
Mesazhe
1

Takimi Italo-Shqiptar

Ne kete grup mund te anetaresohet kushdo qe te beje pjese ne takimin qe do organizohet ne Itali. Pres sa me shume pergjigje pozitive, dhe na jepni ndonje mendim kur mund te takohemi dhe ku te takohemi.
Tema
1
Mesazhe
149
Tema
1
Mesazhe
149

Ilirian Cartel

Ky grup esht per te gjith ata njerez qe e ndjen ne zemer qe jan Ilir,nuk kan nevoj te ken dituri ne fusha te vecanta,mjafton dashuria qe ke per Nenen Ton Iliri,
Tema
1
Mesazhe
5
Tema
1
Mesazhe
5

Night Life

Party, Dj, Night Life, Music. Ne kete grup ftoj te marrin pjes te gjith ata qe kan te bejne me night life, organizator, dj, producent! NIGHT LIFE, esht grupi yne! Le ta pasurojm ate me FOTO,VIDEO,MUZIK!!!
Tema
2
Mesazhe
4
Tema
2
Mesazhe
4

Forumi Virtual chat

grup ne te cilin nuk marrin pjese ata te cilet duan burre apo grua.Thejsht bisedim me njeri-tjetrin
Tema
4
Mesazhe
26
Tema
4
Mesazhe
26

Grupi i Milanisteve

Ku jane Milanistet, le te mblidhen njer ketu !!! FORZA MILAN!!! SEMPRE CON TE !
Tema
3
Mesazhe
35
Tema
3
Mesazhe
35

komunikativ

jam antar i ri...shpresoj tkaloj mir me biseduesit natyrisht dhe ju me mua.kaq per tash do flasim me shum ne takimet tona.tgjitha tmirat
Tema
2
Mesazhe
2
Tema
2
Mesazhe
2

Grupi Nderit

Vetem per ata qe e ruajne nderin.
Tema
2
Mesazhe
6
Tema
2
Mesazhe
6

Mallistat

Ky grup i dedikohet Vtm Mallistave(Drogaxhinjve).Pini mall sa tu doj qefi se sna lu njeri ..Policia eshte me ne ;)
Tema
1
Mesazhe
2
Tema
1
Mesazhe
2

Shqipet

Ky grup është për të gjithë ato njerëz që e ndjejnë veten Shqipëtarë!!!
Tema
1
Mesazhe
3
Tema
1
Mesazhe
3

Fansat e Qendrim Bossit

Ky grup eshte krijuar per njeshin,vipin dhe te pa arritshmin e forumit virtual dhe ne pergjithsi te gjithe forumeve shqiptare BASHKOHUNI ME NE!
Tema
2
Mesazhe
34
Tema
2
Mesazhe
34

Vlonjatet e forumit

grupi ku bashkohen gjithe vlonjatet e forumit
Tema
2
Mesazhe
26
Tema
2
Mesazhe
26

Passion Design

Grupi i artit, modes, fotografise, piktures, c'do gje qe ka lidhje me shijen e juaj, me aftesite dhe talentin qe keni. Jeni te mirepritur.
Tema
1
Mesazhe
1
Tema
1
Mesazhe
1

kunder martesave

Tema
2
Mesazhe
77
Tema
2
Mesazhe
77

PD vs PS

Je me ps? join group. je kunder ps? join group ahgain je me pd? welcome to the group. je kunder pd? welcome to the group again
Tema
2
Mesazhe
2
Tema
2
Mesazhe
2

Bodrumi

Coca Cola, Amstel, Muzike, Cigare, Bilardo.
Tema
1
Mesazhe
3
Tema
1
Mesazhe
3

Bar Kafe + Llogje Kavaje

Diskutime te lira pa barriera Koralore. :P :P Pjesemarresit duhet te jene te pakompleksuar... :P :P
Tema
1
Mesazhe
4
Tema
1
Mesazhe
4
Top