Tifozat kuq e zi

Ky grup ju dedikohet te gjithe anetareve te FV-se qe vizuelisht apo edhe ne realitet percjellin ndeshjet e kombetares shqiptare dhe poashtu bejne TIFO per te. Pra tifozë e tifoze miresevini!
Back
Top